Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі

Якісний садовий інструмент в усіх випадках здатний забезпечити правильний і ефективний процес догляду за садом. За допомогою інвентарю перекопують землю, обрізають плодові та декоративні культури, збирають урожай тощо. Залежно від типу інструменту, виробники виготовляють запчастини та замінні деталі для продовження терміну експлуатації. У нашому Інтернет-магазині можна замовити та купити з доставкою необхідні змінні деталі та запчастини для секторів, сучкорізів, інших садових інструментів, засоби догляду за інструментом. Ми гарантуємо повну відповідність цих зразків оригіналам, високу якість та надійність. Здійснюючи замовлення, радимо звернути увагу на назву моделі і спеціальне маркування – це дасть можливість купити сумісну деталь.

ГалереяСписок

Якісний садовий інструмент в усіх випадках здатний забезпечити правильний і ефективний процес догляду за садом. За допомогою інвентарю перекопують землю, обрізають плодові та декоративні культури, збирають урожай тощо. В усіх випадках садівники та аграрії намагаються зверни саме такі інструменти, які матимуть високі експлуатаційні характеристики та служитимуть впродовж тривалого періоду.

Але яким би якісним не був садовий інструмент, окремі його частини зношуються та періодично виходять з ладу. Сучасні виробники садового інвентарю пропонують безліч моделей, які передбачають безпроблемну заміну тієї чи іншої функціональної деталі. Відомо, що зношування окремих елементів інструментів здатне уповільнити, або й взагалі зупинити процес догляду за рослинами. Щоб цього не сталося, наш інтернет-магазин eSad.com.ua підготував для клієнтів цілу низку товарів, які призначені даті «одному життя» садовим інструментам.

Для яких інструментів можна купити змінні деталі?

Даний розділ інтернет-магазину презентує широкий асортимент запасних деталей та матеріалів витратного призначення для багатьох видів садових інструментів. Так, у нас можна купити змінні деталі для всіх видів таких садових інструментів:

 • Садових пив (як лучкових, так і ручних);
 • Секаторів (від площинних до контактних);
 • Січкорізів;
 • Садових ножиць різних типів.

Зазначимо, що всі змінні частини з металу, представлені в наших каталогах (всі зразки полотен для пилок, ліз, пружин для секаторів, запасних гвинтів), відрізняються необхідним ступенем гартування сталі. Всі вони створені на основі лиття сталі високої проби. Встановлення кожної з придбаних у нас деталей допоможе абсолютно не згадувати неполадки, які призводять до неможливості користування тупими пилами та скрипучими секаторами. Після заміни будь-якої з деталей ваш інструмент знову буде мати свою надійність та високу якість. Таким чином, задоволення від проведення садових робіт гарантоване!

Виробники інструментів, які пропонують змінні деталі

Майже кожен виробник садового інвентарю турбується про те, щоб у користувачів була змога замінювати зношені деталі. Така турбота позитивно впливає на як на репутацію бренду, так і на затребуваність його продукції на ринку. У нашому інтернет-магазині можна купити змінні деталі таких брендів:

 • ARS;
 • Felco;
 • Artitec;
 • Omega;
 • Alvaro Bernardoni;
 • STAFOR;
 • Tiger Tools;
 • Bellota.

Який й би із брендів не приглянувся нашим покупцям, ми завжди готові надати профільну консультацію та відповісти на будь-які питання клієнтів. Сміливо телефонуйте нашим менеджерам і отримуйте кваліфіковані пояснення щодо кожної товарної пропозиції.

Замовити недорогі змінні деталі та змащувальні засоби, можна за допомогою телефонного дзвінка за номером, опублікованим на сайті eSad.com.ua. Ми здійснюємо своєчасну доставку товарів в усі без виключення міста України. Подаруйте нове життя садовим інструментам разом зі змінними деталями, представленими у каталогах eSad.com.ua!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner