Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива Smart Grow

Добрива SmartGrow  – один із багатьох брендів, представлених українською компанією «ЛІБРА АГРО», що спеціалізується на виробництві професійних засобів для рослинництва та тваринництва. Перевагами лінійки добрив SmartGrow є підтвердження якості та безпечності сертифікатом «Органік Стандарт». Це свідчить про можливість їх використання при вирощуванні органічної продукції. Унікальний склад добрив «Смарт Гроу» дозволяє задовольнити потреби та вирішити найбільш складні проблеми, які повстають перед аграріями.

ГалереяСписок

Асортимент добрив марки SmartGrow

«Смарт Гроу» – лінійка рідких органо-мінеральних засобів, призначених для супроводу кожного етапу вирощування сільськогосподарських культур, починаючи з підготовки посівного матеріалу та закінчуючи збором врожаю. На сторінках нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент різнопланових за дією добрив цієї торгової марки:

  • біонсектициди;
  • стимулятор запилення;
  • засіб для обробки насіння;
  • стимулятори росту;
  • добрива-антистрес;
  • добрива для живлення рослин;
  • біофунгіциди.

Характеристика добрив Смарт Гроу

Добрива із гуматами для регуляції розвитку (для кореневого живлення) – ця серія нараховує широкий асортимент спеціальних підживлювачів. Збалансоване поєднання гумату калію, амінокислот, мінеральних речовин та екстракту морських водоростей у складі добрив SmartGrow забезпечує прискорення розвитку, скорочення терміну укорінення розсади та саджанців, зміцнення вегетативних органів рослин. Також слід очікувати збільшення обсягів плодоношення, прискорення відновлення рослин після стресу, стимуляцію росту зеленої маси, підвищення імунітету до патогенних мікроорганізмів, посухи, заморозків тощо. Використання препарату гарантує більш повне та швидке засвоєння мінералів з ґрунту. Розчини різної концентрації в залежності від культури та фази вегетації вносять до прикореневої зони рослин.

Добрива SmartGrow для живлення рослин – ця серія добрив для живлення для позакореневої обробки рослин включає наступні засоби:

  • MIX N-P-K + Mg + Micro позакоренева підживка;
  • ВІДНОВЛЕННЯ після заморозків з бурштиновою кислотою;
  • AMINO TE позакоренева підживка з амінокислотами.

Дія засобів спрямована на активізацію розвитку кореневої системи, стимуляцію природної стійкості рослин до патогенів, збільшення опору до дії несприятливих факторів середовища та хвороб, підвищення врожайності та якісних характеристик продукції, скорочення термінів приживлення після пересадки.

Добрива-антистрес Смарт Гроу допомагають швидко відновити рослини після негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Доцільно також використовувати засіб у комплексі профілактичних заходів. Вносяться позакоренево відповідно до інструкції виробника. У нашому магазині ця група добрив представлена декількома засобами. Дія препарату призводить до підвищення стійкості культур до посух, заморозків тощо; покращення розвитку кореневої системи; збільшення вегетативної маси культур; покращення імунітету рослин.

Стимулятор запилення SmartGrow БОР-150 для кореневого живлення – ефективний стимулятор, використовується для кореневого живлення рослин. Він усуває нестачу бору, збільшує кількість квіток та знижує відсоток пустоколосся, підвищує врожайність. Використовується в якості засобу для підвищення імунітету та профілактики фізіологічних захворювань.

Біоінсектицид SmartGrow забезпечує захист культур від комах-шкідників у закритому та відкритому ґрунті. Можна використовувати в незалежності від фази вегетації рослин при температурі 26-280С. Безпечний для комах-запилювачів.

Біопрепарат SmartGrow «Біофунгіцид захист від грибів і їх спор» ефективно лікує рослини від грибків, спор та бактерій. Є надійним профілактичним засобом. Концентрація препарату визначається відповідно інструкції в залежності від культури та фази вегетації.

Добрива SmartGrow за доступною ціною можна купити в нашому інтернет-магазині і отримати поштою в будь-якому куточку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner