Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Секатори для щеплення

Щеплення – важливий процес, без якого не обходяться сучасні садівники. За допомогою такої процедури як професіонали, так і любителі отримують поліпшені характеристики улюблених рослин всіх видів. Ми пропонуємо купити з доставкою високоякісні прививочні секатори (секатори для щеплення) в нашому інтерент-магазині. Обираючи секатор чи спеціальний верстат для виконання щеплення різними способами, рекомендуємо звернути увагу на маркування та призначення товару. Від вибору залежатиме кінцевий результат. Усі секатори для щеплення, які ми пропонуємо, виготовлені найкращими виробниками, чудово підходять для роботи з рослинами, які вирощуються на території України.

ГалереяСписок

Щеплення – важливий процес, без якого не обходяться сучасні садівники. За допомогою такої процедури як професіонали, так і любителі отримують поліпшені характеристики улюблених рослин всіх видів. Саме тому впродовж багатьох років виробники садового інструменту створюють широкий спектр засобів для здійснення щеплень. В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити всі види садового інвентарю, здатного значно полегшити працю садівника.

Секатори для щеплення та їх призначення

Секатори для щеплення – інструменти, які потрапили на ринок товарів для садівництва порівняно недавно. Але за короткий термін такі інструменти набули особливої популярності серед садівників-професіоналів і, особливо, аматорів, які не впевнені у своїх силах при здійсненні щеплень рослин. Така популярність секаторів для щеплень пояснюється простотою у використанні та стовідсотково позитивним результатом проведеної роботи.

Одноручний садовий інструмент механічного типу дозволяє проводити точні, вивірені зрізи живця та підщепи. Таким чином, за допомогою парних надрізів здійснюється якісне поєднання двох частин рослини, яка в майбутньому порадує високою декоративністю, або ж щедрими урожаями плодів. Секатори для щеплення в буквальному сенсі зводять до нуля ризик помилки при здійсненні щеплення рослини.

Як працює секатор для щеплення рослин?

Подібні інструменти оснащені спеціальним гніздом, в яке розташовують частину рослини, що підлягає обробці. Це може бути як щепа, так і підщепа. Після правильного розміщення гілочки рослини треба з’єднати ручки секатора незначним зусиллям. Сучасні моделі передбачають високу ефективність зрізування при застосуванні мінімальної сили. Це дозволяє здійснювати великі обсяги робіт без особливої втоми.

Леза секатора здійснюють надрізи в тій формі, яка початково передбачається виробником при створенні інструменту. При цьому інша частина щеплення зрізується за допомогою парного зрізу. Після цього обидві частини поєднують, вкладаючи одну в одну, і закріплюють за допомогою спеціальних засобів. Плівки та стрічки для з'єднання прищеплювальних частин також можна купити в нашому інтернет-магазині.

Переваги секаторів для щеплення

 • Кожна окрема модель секатора призначається для здійснення зрізів частин певного діаметру;
 • Діапазон товщини рекомендованого для зрізування живця визначається виробником секатора;
 • Секатори для щеплень можуть здійснювати всі три види надрізів: для U-подібної, V-подібної та Ω-подібної форм щеплення;
 • Крім вищеозначених форм надрізів, секатори можуть здійснювати особливі варіанти надрізів (наприклад, для проведення щеплення за допомогою бруньки);
 • Секатори гарантують ідеальне прилягання прищепи і підщепи, що забезпечує стовідсотковий результат щеплення;
 • Ручки секаторів здатні витримувати великі навантаження;
 • Для надрізів різних варіацій окремі моделі секаторів мають в комплекті набори змінних ножів;
 • Для виготовлення ручок секаторів використовують максимально стійкі матеріали, що виключає деформацію в процесі використання;
 • В переважній більшості ручки створюють на основі армованого скловолокна або металу;
 • Леза секаторів містять в своїй основі високовуглецеву сталь, яка здатна зберігати гостроту початкового загострення впродовж тривалого періоду;
 • Зазвичай в комплектацію секатора входять змінні леза, якщо ж заводський комплект цього не передбачає, леза легко купити в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua;
 • Кожна модель секатора має докладну інструкцію по експлуатації та обслуговуванню.

Де купити секатор для щеплення?

В каталогах інтернет-магазину eSad.com.ua представлені найкращі зразки садових секаторів для здійснення щеплень. Кожна модель має свої оригінальні характеристики. Ми працюємо тільки з виробниками-лідерами, які прекрасно зарекомендували себе на світовому ринку садового інвентарю. Саме тому секатор для щеплення, куплений в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua за доступну ціну, буде ідеально виконувати свої функції та служитиме багато років.

Доставка замовлень здійснюється в короткі терміни по всій території України. В разі виникнення запитань наші менеджери готові надати професійну консультацію кожному з клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner