Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Віск для щеплень

Для того, щоб підготувати якісний посадковий матеріал, необхідно здійснити правильне щеплення. Пропонуємо ідеальний віск для щеплення, який захистить від втрати вологи саджанці всіх сортів винограду, смородини, персиків, троянд та багатьох інших культур.  Якісний віск для щеплення дерев, кущів різних видів та сортів за оптимальною ціною можна купити в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми реалізовуємо товари від найкращих світових виробників, гарантуємо високу якість садових варів, восків, бальзамів. Оперативно опрацьовуємо замовлення та доставляємо покупки в різні куточки України.

ГалереяСписок

Для того, щоб підготувати якісний посадковий матеріал, необхідно здійснити правильне щеплення. Пропонуємо ідеальний віск для щеплення, який захистить від втрати вологи саджанці всіх сортів винограду, смородини, персиків, троянд та багатьох інших культур. При застосуванні воску можна здійснювати ефективні щеплення і не турбуватися про подальше здоров’я прищеплених рослин.

В недалекому минулому для захисту живців під час щеплення використовували парафін. Але такий захист виявився не надто надійним через тендітність парафінової плівки та її швидке осипання. Саме тому вченими були винайдені і запущені у виробництво спеціальні воски, призначені запобігти зневодненню рослин. Ці препарати мають спеціальні добавки до незмінного парафіну, які сприяють гарному прилипанню до деревини та гарантують швидку регенерацію культури.

Віск для щеплення - основні переваги

 • Ідеальна адгезія (прилипання) в місцях зрізів;
 • Відмінна еластичність (плівка, утворена з воску, не піддається розтріскуванню, не обсипається та надійно захищає рослину від усіх негативних впливів);
 • Підвищення приживлюваності живців (забезпечується наявністю у складі біоактивних добавок у високій концентрації);
 • Стимуляція утворення такого формування, як калюс;
 • Прискорення обмінних процесів в рослині;
 • Сприяння швидкому загоєнню ран та росту і розвитку бруньок;
 • Утворення еластичного шару після нанесення;
 • Поступове руйнування плівки вже після того, як вона виконала свої функції.

Використання воск​у для щеплення

Суміш найвищого ґатунку використовують в багатьох випадках. Серед них можна виділити такі, які є найбільш поширеними:

 • Пересадка прищепленої рослини;
 • Обробка живців одразу після щеплення.

Крім того, воски використовують для покращеної фіксації зрізів обох частин, а також для оброблення різноманітних ушкоджень на корі та гілках рослин. Нанесення воску сприяє швидкому загоєнню ран. З його допомогою знижуються втрати вологи, відбувається знезараження поверхні, забезпечується перешкоджання розвитку згубних грибків, появи цвілі та шкідливих комах.

Види восків для щеплення рослин

Сьогоднішні виробники пропонують споживачам три типи восків для щеплення, які відрізняються між собою складом та способами використання:

 1. Мастика для здійснення холодних щеплень – речовина твердої консистенції, здатна утворити еластичну плівку після нанесення, захищає рослину від несприятливих умов зовнішнього характеру, появи корозії, ідеально стимулює швидке загоєння ран та відновлення тканин;
 2. Віск для щеплення – густа, пастоподібна речовина, яка потребує нагрівання до 80-85 градусів перед використанням, після чого в нагріту суміш занурюється частина рослини, швидко витягується і занурюється в холодну воду;
 3. Віск-антитранспірант – дуже зручні в експлуатації, що пояснюється наявністю балончика з розпилювачем, при застиганні утворює двошаровий захист, причому у своєму складі містить корисні для рослини речовини.

Купити за доступною ціною віск для щеплення дерев, садові ножі та інші товари для садівництва можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Доставку продукції здійснюємо в усі куточки України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner