Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Граблі садові

Здійснення ряду робіт в саду чи на городі є неможливим без використання граблів. Це – один із садових інструментів, який має досить поважний вік. Ще наші пращури користувалися подібним інвентарем. Граблі допомагають в короткий час з легкістю та ефективністю здійснити різнопланові садові роботи. Обирати граблі варто з урахуванням таких характеристик, як форма і розмір насадки, матеріал насадки (пластик, метал), тип зубців, вага, довжина держака, цільове призначення. Купити універсальні садові граблі, віялові граблі для газону та інші модифікації, городній і садовий інвентар за привабливою ціною відтепер можна в нашому Інтернет-магазині. Ми пропонуємо купити граблі від найкращих виробників, товари яких затребувані та популярні у багатьох країнах світу.

ГалереяСписок

Здійснення ряду робіт в саду чи на городі є неможливим без використання граблів. Це – один із садових інструментів, який має досить поважний вік. Ще наші пращури користувалися подібним інвентарем. Граблі допомагають в короткий час з легкістю та ефективністю здійснити різнопланові садові роботи. Універсальність граблів підкріплена багатовіковим досвідом користування інструментом. Але й сьогодні подібний інвентар не втратив своєї актуальності.

Сфери застосування садових граблів

 • Прибирання території – за допомогою спеціального інструменту згрібають листя восени, прибирають траву чи сміття, збирають сіно в акуратні копиці;
 • Розпушування та розрівнювання ґрунту на будь-яких поверхнях;
 • Розбивання твердих грудок ґрунту в ході копання землі на городі;
 • Витягування коренів рослин;
 • Якісне прибирання часток органічного походження з поверхні землі;
 • Приведення до порядку газонів методом «прочісування» трави;
 • Проведення аерації ґрунтів;
 • Підготовка землі для проведення посіву і посадки рослин.

Сьогодні виробники граблів пропонують унікальні моделі, які відрізняються від давніх прототипів, що малі просто держак та залізні зубці. Сучасні зразки інструменту – це зручні, легкі та продумані моделі з ідеальною конструкцією і дизайном. Гармонійно збалансовані, граблі мають міцні, легкі держаки та ідеальну для кожного з видів застосування робочу частину. Такий інструмент гарантує садівникам чи городникам мінімальне використання зусиль при високій ефективності роботи. Конструкція граблів допомагає уникнути передчасної втоми, а також забезпечує комфорт та безпеку у використанні.

Сучасні виробники пропонують споживачам інструменти в десятках модифікацій. У нашому інтернет-магазині eSad.com.ua представлені найкращі моделі, виготовлені на базі провідних компаній України та світу.

Садові граблі: моделі та їх призначення

 1. Садові граблі традиційного типу. Ці інструменти призначаються для виконання роботи підвищеної складності. Вони мають універсальну конструкцію, яка складається з міцної робочої частини на основі сталі та держака. Ширина захоплення робочої частини може бути різною. Такими граблями очищають поверхню ґрунту від опалого листя, прибирають висохлу траву, вирівнюють перекопані ділянки, готують землю для посіву чи висадки рослин. Важливо, що робоче полотно таких граблів створене на основі високо вуглецевого типу сталі і має спеціальне покриття проти корозії. Такі граблі надійні, довговічні та стійкі до зносу. Держак і насадка поєднані дуже якісно, що дає змогу працювати, не наражаючись на небезпеку. Цей вид граблів має «полегшену» форму – інструмент, виготовлений з якісного алюмінію високої міцності.
 2. Граблі-аератори. Допомагають при розбиванні грудок землі, розпушуванні ґрунту та насиченні його киснем. Такі граблі мають зубці з загостренням особливої міцності, створені на основі загартованих видів сталі та з наявністю покриття гальванічного типу.
 3. Віялові граблі. Цей інструмент використовують для здійснення прибирань територій. Вони мають зубці, загнуті під 90-градусним кутом. Основна відмінність таких граблів – висока амортизація. Серед новинок можна побачити трикутні граблі, якими легко оперувати в місцях зі складним доступом. Є й моделі, у яких регулюється ширина захоплення. Особливої уваги заслуговує інструмент з телескопічною ручкою, якій можна відрегулювати довжину.
 4. Граблі-трансформери. Це унікальні інструменти, які мають в комплекті держак з алюмінію, і насадки кількох різних форм. За допомогою таких граблів можна виконувати різні види робіт. Тут можна з легкістю поміняти насадку.

Крім того, є спеціальні граблі для газонів, оснащені короткими зубцями, та моделі з пластику для прибирання листя. Всі граблі, представлені в нашому асортименті, виготовляються з використанням новітніх технологій та на основі бездоганних за якістю матеріалів (загартована сталь, міцний алюміній, пластик, скловолокно, дерево).

Купити недорого садові граблі з найкращими характеристиками можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Замовлення легко оформити за допомогою телефонного дзвінка менеджера. Доставка гарантована в короткі терміни в межах усієї території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner