Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові і гербіцидні обприскувачі

Обприскувачі – це спеціальні пристрої для обробки рослин задля запобігання хворобам та шкідникам. Крім того, їх використовують для зволоження крони та вирішення інших завдань. Всі без виключення оприскувачі працюють згідно з принципом різниць внутрішнього й зовнішнього тиску. Добротний садовий оприскувач повинен бути в арсеналі кожного сучасного садівника. Купити обприскувач, спеціальні садові інструменти, інвентар та ряд інших товарів за вигідною ціною відтепер можна у нашому інтернет-магазині. Ручні оприскувачі, представлені на сторінці eSad.com.ua, виготовлені найкращими виробниками з урахуванням таких критеріїв, як комфорт при переміщенні та під час роботи, вага, робочий об’єм, стійкість до руйнувань та довговічність.

ГалереяСписок

Обприскувачі – це спеціальні пристрої для обробки рослин задля запобігання хворобам та шкідникам. Крім того, їх використовують для зволоження крони. Всі без виключення обприскувачі працюють згідно принципу різниць внутрішнього і зовнішнього тиску. Це дозволяє здійснювати ефективне розпилювання хімічних препаратів, охоплюючи фактично всю зелену масу.

Будова садового обприскувача

Всі обприскувачі мають основні конструктивні складові, які забезпечують їх функціональність, ефективність та надійність:

  • Резервуар для заливання рідини, що використовується для обробки рослин;
  • Насос – елемент, який забезпечує підвищений тиск всередині резервуару, що виштовхує порції рідини назовні;
  • Фільтри для очищення робочої рідини, які дозволяють зберегти обприскувач в робочому стані впродовж тривалого періоду.

Види садових обприску​вачів

Всі оприскувачі діляться згідно усталеної класифікації. Але варто зазначити, що всі види мають ряд своїх переваг і призначені для виконання певного обсягу робіт. Тому, який би обприскувач Ви не вибрали, він гарантовано забезпечить якісну обробку рослин. Інша справа – масовість проведення обприскувань. Для великих ділянок обирають більш потужні та технологічніші моделі.

  1. Ручні обприскувачі працюють завдяки ручному приводу. В цьому випадку тиск всередині резервуару створюється безпосередньо людиною. Своєю чергою, ручні обприскувачі діляться на помпові, моделі важільного типу та прилади, що працюють за принципом пульверизатора. Останні передбачають виштовхування рідини при натисканні на важіль. Крім того, ці моделі мають здатність до регуляції потоку рідини – можна обприскувати струменем, а можна – розпилювачем. При цьому обсяг таких оприскувачів порівняно малий – від 0,5 до 1 літра. Розпилювати рідину можна на відстані до 1,5 метра. Помповий обприскувач – це прилад, який може бути різного об’єму. Він працює за принципом «накачування» та може демонструвати продуктивність з різними показниками. Тиск в таких моделях створюється вручну з використанням помпи. Обсяг резервуара може сягати від 2 до 12 літрів. Важільні обприскувачі часто називають «ранцевими». Вони працюють завдяки постійній ручній підкачці. Об’єм резервуара таких обприскувачів – від 12 літрів і більше. Ранцева будова дозволяє працювати з оприскувачем впродовж тривалого часу і не відчувати втоми.
  2. Обприскувачі моторні призначені для великих площ. Такі пристосування допомагають ефективно обробляти великі ділянки. Головною особливістю таких моделей є те, що нагнітання тиску в них відбувається за допомогою двигуна (електричного, або бензинового). Автономність роботи електричного обприскувача забезпечується за допомогою акумуляторної батареї або кількох батарейок відповідної потужності. Такі прилади дозволяють обприскування рослин впродовж тривалого часу без додаткового підзарядження. Зазвичай садівник чи городник має часу близько двох годин. Такі моделі використовують при обробці рослин в теплицях та садах. Прилади відрізняються гарною потужністю завдяки збільшеному показнику створеного за допомогою акумулятора тиску.
  3. Бензинові обприскувачі - це найпотужніші моделі, які оснащені двократним двигуном. Вони характеризуються дуже високим тиском та відмінною дальністю обприскування. За допомогою такого приладдя можна обробляти навіть дуже високі дерева – для цього моделі оснащуються телескопічною ручкою. Але такі обприскувачі абсолютно не придатні для обробки рослин в приміщенні (наприклад, в теплиці).

Обприскувачі та типи трансп​ортування

За типами транспортування всі обприскувачі ділять на такі категорії:

  • Ручні – моделі, які тримаються в руках, з обсягом резервуару до 2,5 літрів;
  • Плечові – прилади, які мають один ремінь для тримання на плечі;
  • Ранцеві – оснащені ременями для розміщення за спиною;
  • Колісні – розміщені на спеціальній платформі з колесами.

Купити недорого оприскувачі, бальзами, садові вари та інші товари для садівництва можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми з готовністю відповімо на всі запитання клієнтів та порадимо найкращу модель з нашого асортименту. Доставка замовлень здійснюється в усі куточки України. Всі обприскувачі, представлені в асортименті платформи eSad.com.ua, пройшли контроль якості на виробництві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner