Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для Bellota

Bellota – високоякісна сільськогосподарська продукція та садові інструменти від всесвітньо відомої корпорації Bellota Agrisolutions. Компанія спеціалізується на виготовленні запасних частин до плугів та культиваторів (машин для обробки ґрунту) та інструменту для проведення догляду за садом і городом ручного типу. Крім того, в асортименті Bellota гідне місце посідають змінні деталі до садових інструментів. Ми рекомендуємо купити за вигідною ціною леза Bellota, змінні деталі та інші запчастини для інструменту, спеціальні засоби догляду. Перед здійсненням замовлення варто ознайомитися із моделлю Вашого інструмента. Це дозволить здійснити покупку сумісного зразка і успішно здійснити поточний ремонт. Змінні деталі Беллота тепер доступні жителям Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Харкова та інших міст, діє оперативна обробка замовлень та доставка покупок.

ГалереяСписок

Компанія може похвалитися п’ятьма заводами, які розташовані на території різних країн світу. Продукція поставляється в понад 80 країн, де користується неабиякою популярністю. 

Bellota – гаран​тія якості

Виробник садового інструменту Bellota в своїй діяльності керується власними науковими дослідженнями, які гарантують твердість і міцність як інструментів, так і запасних частин для них. В тому разі, якщо інвентар втрачає свої експлуатаційні характеристики внаслідок довготривалого інтенсивного використання, купувати нові інструменти не обов’язково – достатньо замінити зношену частину на одну з асортименту нашого інтернет-магазину eSad.com.ua. Обираючи секатори, сучкорізи, пили чи будь-які інші садові інструменти від бренду Bellota в нашому магазині, покупці завжди можуть мати впевненість у тому, що наш асортимент запропонує і змінні частини до кожної з моделей.

Змінні частини Bellota та їх категорії

  1. Запасні полотна для пил. В модельному ряду змінних частин великий вибір полотен для садових пил різних типів. Всі вони виконані з нержавіючої сталі, загартованої особливим способом – імпульсним високочастотним. Крім того, всі марки сталі, використані для продукції бренду, запатентовані. Всі запчастини в нашому каталозі мають спеціальні позначення для того, щоб підібрати полотно для кожного конкретного виду пил.
  2. Змінні леза і контрлеза для сучкорізів. У нашому інтернет-магазині можна купити сучкоріз в цілковитою впевненістю, що він служитиме відмінно, а в разі потреби Ви завжди зможете придбати у нас леза або контрлеза до улюбленого інструменту. Для цього виробником передбачений широкий ряд лез змінного типу для будь-якої моделі сучкоріза.
  3. Широкий асортимент болтів і пружин. При обслуговуванні інструментів (загостренні з попереднім зняттям деталей, або заміні окремих частин) цілком можливо, що Ви загубите якийсь із засобів кріплення – дрібний, або й більш крупний. Але це не є катастрофою – фірма Bellota пропонує різні типи кріпильних елементів – від болтів і до пружин, які обов’язково підійдуть до фірмового інструменту. Обирайте елементи кріплення в нашому каталозі, попередньо переконавшись, який із різновидів, присутніх у нас, Вам потрібний.

Купити змінні деталі і засоби догляду для Bellota недорого сьогодні дуже просто: заходите на сайт інтернет-магазину eSad.com.ua, обираєте потрібний товар і телефонуєте нашому менеджеру для оформлення заявки. Доставку всіх змінних частин та інструментів здійснюємо в максимально короткі терміни і по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner