Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Скарифікатори

Оформлення та догляд за газоном – дуже трудомісткий процес, який вимагає певних умінь, навичок та зусиль. Для того, щоб трава зростала красивою та доглянутою, необхідні майже щоденні клопоти. Газон потрібно стригти, поливати, підживлювати та прополювати. Крім того, важливо прибирати з нього опалі листя, бур'яні та мох. Враховуючи це, ми рекомендуємо замовити та купити у нашому інтернет-магазині високоякісний скарифікатор за доступною ціною. Обираючи інструмент для роботи, зверніть увагу на такі параметри, як розмір робочої поверхні, вага, висота держака, можливість замінити деталі. Ми пропонуємо спеціалістам з України найкращі зразки скарифікаторів для газону, ряд інших інструментів від відомих брендів, швидку обробку замовлень та оперативну доставку.

ГалереяСписок

Оформлення та догляд за газоном – дуже трудомісткий процес, який вимагає певних умінь та зусиль. Для того, щоб трава зростала, необхідні майже щоденні клопоти. Газон потрібно стригти, поливати, підживлювати та прополювати. Крім того, важливо прибирати з нього опалі листя, бур’яні та мох. Вже пішли в минуле часи, коли подібні роботи проводилися вручну. Сьогодні для здійснення подібних маніпуляцій використовують аератори-скарифікатори.

Якщо газонокосарка використовується для косметичної стрижки газону, то скарифікатор призначений для більш об’ємного втручання. Обробка за допомогою даного інструменту передбачає надання доступу до ґрунту вологи, кисню та поживних речовин. Сьогодні великою популярністю користуються аератори-скарифікатори, які одночасно виконують роль як аератора, так і скарифікатора. Звісно, в асортименті сучасних торгових платформ можна знайти ці інструменти в окремому виконанні.

Аератор і скарифікатор: основні відмінності

За допомогою аераторів видаляють з поверхні газону сміття, «проколюють» за допомогою гнучких (пружинних) ножів верхній шар ґрунту, «прошкрябують» його, прокладаючи специфічні канавки і покращуючи тим самим насичення землі повітрям. При цьому аератор обробляє ґрунт у бережливому, делікатному режимі.

Своєю чергою, скарифікатор за допомогою жорстких ножів (фрез) проводити обробку більш дієво і радикально. Скарифікатори часто використовують для приведення до порядку сильно задернованих газонів з понаднормовими ущільненнями ґрунту. Він допомагає перерізати і підрубувати корені трави, забезпечуючи доступ повітря і вологи.

Процес скарифікації передбачає повноцінне прибирання зайвих решток (залишків сухої трави після стрижки, мохових залишків, бур’яну) та проріджування коренів для подальшого ефективного кущування трави.

Звісно, найкраще, коли один інструмент здатний сумістити функціонал і скарифікаторів, і аераторів. У більшості випадків такі моделі оснащені двома змінними валами – один містить в конструкції ножі (повноцінний скарифікатор), а другий обладнано шпицями (аератор).

Види скарифікаторів

Сучасне обладнання для скарифікації газонів ділять на такі підгрупи:

  • Ручні скарифікатори;
  • Скарифікатори, які працюють за допомогою електричного живлення;
  • Бензинові скарифікатори.

Нижче розглянемо основні особливості кожного з видів.

  1. Ручні скарифікатори. Це – найдешевші моделі для здійснення аерації та очищення газонів. Вони ідеально підходять для обробки невеликих ділянок площею в декілька соток. Серед переваг такого інструменту: низька ціна, здатність працювати без палива та електроживлення, невеликі розмір і вага, відсутність шуму під час обробки газону. Серед недоліків ручних скарифікаторів визначають порівняно невелику виробничу потужність та необхідність застосовувати певні зусилля під час роботи.
  2. Електричні скарифікатори. Робота цих моделей забезпечується електричним живленням.  Вони призначаються для здійснення робіт на газонах, площа яких не перевищує 15 соток. За зовнішніми ознаками подібний скарифікатор нагадує газонокосарку. Серед переваг таких інструментів можна назвати тиху роботу, доступну ціну, економічність, низьку вагу. Недоліками цього інвентарю вважають невисоку потужність та малу глибину розпушування.
  3. Бензинові скарифікатори. Такі агрегати мають найбільш високу ціну, але здатні забезпечити найбільший спектр функціоналу та максимальну виробничу потужність. Бензинові моделі забезпечують підвищене проникання в ґрунт. За допомогою такого приладу можна з легкістю обробляти газони площею від 15 соток.

Як вибрати скарифікатор

Для того, щоб правильно обрати даний вид інвентарю, слід чітко визначитися з його призначенням. Вибір моделі напряму залежить від розмірів ділянок, які Ви збираєтеся обробляти. Крім того, слід звертати увагу на ширину оброблюваної поверхні – чим більший такий показник, тим простішим у застосуванні буде скарифікатор.

Купити недорого скарифікатори і сумісні аксесуари можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. При необхідності кожен клієнт має можливість отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів. Доставку замовлень здійснюємо в усі міста та села України. Уже за кілька днів після оформлення замовлення Ви отримаєте високоякісний інструмент, здатний задовольнити потреби як професіоналів, так і аматорів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner