Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Полоси для позначення рослин

Садові полоси (смуги, стрічки) – ідеальний засіб для здійснення швидкого та результативного маркування рослин. За їх допомогою можна позначати саджанці дерев, різноманітних чагарників та трав’янистих багаторічників. Стрічки, смуги та полоси для позначення (маркування) рослин і інші засоби маркування від найкращих виробників рекомендуємо замовити та купити з доставкою по Україні на сторінці сайту eSad.com.ua. Усі зразки, які ми продаємо, зарекомендували себе дуже гарно, вони надійні та довговічні, дуже піддатливі та прості в експлуатації. Полоси для позначення рослин можуть використовуватися на виробництві та садівниками-любителями.

 

ГалереяСписок

Садові полоси (смуги) – ідеальний засіб для здійснення швидкого та результативного маркування рослин. За їх допомогою можна позначати саджанці дерев, різноманітних чагарників та трав’янистих багаторічників. Найчастіше такі засоби для маркування використовують на територіях садових центрів, розплідників, садових господарств. Але і для власників невеликих приватних садів стрічки для позначення бувають незамінними.

Особливості п​олос для позначення рослин

  • Продукція виготовляється на основі плівки або ПВХ;
  • Матеріали є екологічно чистими та безпечними для рослин;
  • Висока якість полос для маркування передбачає тривале збереження нанесеної інформації;
  • Смуги мають відмінну гнучкість;
  • Матеріали забезпечують міцність та практичність.

Для того, щоб помітити рослину за допомогою спеціальної полоси, слід просто відмотати достатній відрізок, відрізати його, а потім нанести за допомогою маркера чи садового олівця необхідну інформацію. Стрічка з написом кріпиться на стеблах, гілках або стовбурах рослин.

Смуги для маркува​ння: простота та надійність

За допомогою смужок для позначення можна донести до покупця таку інформацію про рослину:

  • Назва культури;
  • Вид та сортова приналежність;
  • Час посадки (можна додати час наступної пересадки);
  • Категорія плодів (ягід);
  • Основні відомості про розплідник (садовий центр, розсадник тощо).

Загалом, будь-які відомості можуть бути нанесені на поверхню маркувальної полоси. Часом на таких смугах позначають прізвище, інші дані покупця та місце призначення, до якого надсилають рослини. Здійснювати позначення на смугах досить просто. Завдяки яскравим кольорам полос можна здійснювати маркування за допомогою «колірного коду», де кожен колір уже несе своє смислове навантаження та повідомляє про групу, до якої слід віднести рослину.

В нашому інтернет-магазині можна купити полоси різних кольорів (зелені, сині, білі, жовті, червоні). Такі засоби допоможуть з легкістю розділити рослини на різні групи. Крім того, за допомогою смуги можна виділяти певні культури з груп, якщо вони потребують особливої уваги.

Переваги маркувал​ьних смуг

Серед переваг даної продукції можна виділити стійкість до ультрафіолетового випромінювання (не вигорають на сонці) та до вологого середовища. Крім того, полосам не страшні перепади температур, вплив різноманітних хімічних сполук, мінеральних добрив. Стрічки впродовж тривалого часу зберігають насичений колір та форму. Їх можна використовувати навіть на відкритих територіях. Інформація, нанесена на полосу, буде зберігатися у первісному вигляді впродовж тривалого часу.

Купити недорого полоси для позначення рослин та інші засоби, можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми гарантуємо якість продукції та своєчасну доставку товару в будь-яке місто України. Замовлення приймаємо впродовж робочого тижня за телефоном, вказаним на сайті, або на електронну скриньку магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner