Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Вимірювальні пристрої

Розвиток науки і техніки позначився і на сфері садівництва. Сьогодні на допомогу садівникам у їх нелегкій праці приходять різноманітні пристрої, за допомогою яких можна полегшити догляд за рослинами та отримати більш високі врожаї. Відомо, що догляд за садом чи присадибною ділянкою – це безперервний процес, який потребує багато уваги та зусиль. Враховуючи це, ми пропонуємо купити вимірювальні прилади (інструменти, пристрої) для садівництва на сторінці eSad.com.ua за оптимальними цінами. Купуючи контрольно-вимірювальні прилади, інструменти та інвентар у нас, Ви можете бути впевненими у точності їх показів, високій якості та довговічності. Перед тим, як купити пристрій, ознайомтеся з його технічними характеристиками та особливостями експлуатації.

ГалереяСписок

Вимірювальні пристрої як запорука успішної діяльності садівника

Вимірювальні пристрої для садівництва – це сучасні конструкції, покликані допомогти садівникам робити заміри різних типів. Як аматори, так і професіонали знають: в процесі вирощування рослин є певні показники, яких треба дотримуватися. І визначити ці показники допомагають спеціальні вимірювальні пристрої. Сьогодні з легкістю можна виміряти вологість грунту та кількість опадів дощоміром, кислотність та якість землі. Існують прилади для заміру різних характеристик плодів, що допомагає відсортувати якісну продукцію та зробити висновки щодо подальшого вирощування тієї чи іншої культури.

Знаючи всі конкретні показники, садівник з легкістю будує план своєї діяльності. Так, вимірювальні прилади допомагають вчасно реагувати та давати рослинам все необхідне: зволоження, підкислення (чи нейтралізацію) ґрунту, додаткове освітлення тощо.

Широкий вибір пристроїв для замірів дозволяє розпізнати всі важливі показники, характерні для даної конкретної місцевості. Наприклад, знаючи показники вологості, садівники висаджують рослини у відповідності до рекомендацій щодо бажаної реакції ґрунту. Те саме стосується і вологості – в процесі догляду вологолюбні рослини можуть отримувати достатнє зрошення саме тоді, коли садівник точно знає, що в цьому є потреба. Рослини, які чутливі до перезволоження, отримують тільки необхідну для розвитку кількість води.

Важливість використання вимірювальних пристроїв доведена практикою численних господарів та агрономів великих підприємств, які вирощують рослини задля продажу плодів. Тому, якщо Ви бажаєте отримати від своєї діяльності в саду результат, здатний порадувати, обов’язково придбайте прилади для замірів.

Види вимірювальних пристроїв для саду

Спеціалісти створили умовну класифікацію вимірювальних приладів, які використовуються в садівництві. Серед зразків приладдя виділяють такі:

 • Засоби для визначення якісних показників ґрунту та різних за характеристиками умов вирощування рослин (тензіометри, pH-метри, вологоміри, дощоміри та ін.);
 • Засоби для вимірювання якостей плодів (рефрактометри, пенетрометри, приладдя для замірів діаметральної величини плодів).

За технічними особливостями вимірювальні пристрої діляться на:

 • Засоби механічного типу;
 • Засоби, що працюють на електричному живленні;
 • Лазерні прилади.

Крім того, всі вимірювальні прилади мають свої відмінності в конструктивних особливостях. Вартість пропозицій варіюються залежно від цінової політики виробників та якості продукції. В нашому інтернет-магазині Ви придбаєте тільки високоякісне приладдя, яке порадує тривалим терміном служби. Ми завжди у своїй роботі орієнтуємося на побажання клієнтів. Саме тому для нас важлива не кількість проданих товарних позицій, а гарантія їх безпроблемної експлуатації.

Пропозиція вимірювальних приладів від платформи eSad.com.ua

 • Тензіометри (вологоміри) – пристрої, які допомагають вимірювати показник вологості ґрунтів;
 • PH-метри – засоби для вимірювання показників кислотності землі;
 • Дощоміри – пристрої, виготовлені з пластику, які допомагають визначити кількість опадів;
 • Рефрактометри – засоби для визначення рівня вмісту цукру в садовій продукції;
 • Пенетрометри – приладдя для визначення ступеня зрілості тих чи інших плодів;
 • Прилади для здійснення калібрування –  засоби, які продаються в повноцінному комплекті.

Люди, які мають намір отримати якомога кращий урожай, завжди віддають належне точності. Саме тому садові вимірювальні прилади є незамінними в процесі успішного вирощування плодів.

Пропонуємо переглянути асортимент наших каталогів. Ми пропонуємо клієнтам весь спектр необхідного приладдя, інструменту, інвентарю, засобів догляду за доступними цінами. Доставку товарів здійснюємо по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner