Кошик
2798 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Аксесуари та догляд

Кожен садівник, який піклується про зелені насадження, мусить також дбати про власні інструменти. Ми рекомендуємо для фірмових ножів, секаторів, сучкорізів, мачете та інших інструментів купувати сумісні засоби для заточування металевих поверхонь та змащення. Лише в цьому випадку можна гарантувати довговічність інвентаря. Радимо обирати штучні та натуральні точильні камні з відповідною зернистістю, спеціальні точильні інструменти, набори для заточування, змазки та інші товари. Всесвітньо відомі бренді АРС, Фелко та ряд інших виготовляють надійні та високоякісні інструменти і сумісні з ними засоби для догляду. У нашому Інтернет-магазині вигідно замовляти та купувати з доставкою необхідний інвентар разом із точильним інструментом та іншими засобами. Ми пропонуємо найкращі товари за оптимальними цінами.

ГалереяСписок

Вибір аксесуарів та засобів догляду за інструментом – важлива складова успіху сучасного садівника. Саме від вдалого вибору кобури чи точильного каменю може залежати кінцевий результат. Враховуючи це, нашим клієнтам ми радимо дуже ретельно обирати необхідні зразки, враховуючи при цьому найменші деталі.

Вибір аксесуарів та засобів догляду за інструментом

Сьогодні садівники використовують велику кількість інструментів із металевими елементами, які потребують заточування, змащення, очищення та інших маніпуляцій. Критеріями вибору аксесуарів мають бути:

  • відповідність за брендом;
  • відповідність за моделлю та розміром;
  • можливість використовувати із іншими інструментами;
  • форма, вага, розмір, матеріал;
  • спосіб фіксації (для кобури та чохла);
  • зручність в експлуатації.

Обираючи засоби догляду за інструментами (бруски, спреї, точильні інструменти, змащувальні засоби), слід звернути увагу на такі параметри:

  • сумісність із інструментом;
  • термін придатності;
  • форма, розмір, об’єм;
  • довговічність.

Як знайти необхідний товар?

Відомі виробники інструментів для саду, такі як Беллота (Bellota), АРС (ARS), Фелко (Felco), спеціально для продовження терміну експлуатації виробів, виготовляють лінійки засобів для заточування лез, змащування деталей ріжучих голівок, спреї для очищення від пилу, бруду, соків рослин. Для зберігання, перенесення і експлуатації, виготовляють бездоганної якості чохли, футляри та інші подібні зразки. До кожної моделі можна підібрати потрібний зразок для зберігання і догляду. Деякі виробники виготовляють засоби, які сумісні із декількома моделями інструментів (пив, сучкорізів, секаторів, ножів).  

Чому важливо купувати аксесуари та засоби догляду за інструментами?

Якщо Ви стали власником фірмового секатора, сучкоріза, пили, садового ножа чи будь-якого іншого інструмента із ріжучою металевою поверхнею, то це означає, що певний годину професійні завдання із догляду за рослинами можна буде виконувати дуже якісно. Але з часом виникне потреба в сервісному обслуговуванні інструмента.

При використанні кобури невідповідних розмірів, гострильного бруска із завеликими чи замалими зернами, невдалої змазки, можна суттєво погіршити стан інструмента. Іноді, початківці-садівники, які економлять на допоміжних засобах та аксесуарах, взагалі власноруч псують інструмент. Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо звернути до наших менеджерів за консультацією. Вони охоче допоможуть підібрати усі необхідні товари. Таким чином термін експлуатації інструментів може суттєво збільшитися. Той хто охайно і дбайливо ставитися до робочого обладнання – економити гроші та отримує найкращі результати.

Якщо Ви маєте бажання купити за доступною ціною садовий інструмент, кобуру, спреї, камні та спеціальні інструменти для заточування, змащувальні засоби для секаторів, сучкорізів, пив від провідних світових виробників, зверніть увагу на товари, що розміщені на сторінці сайту eSad.com.ua. Доставка якісних засобів для догляду за інструментами проводиться по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner