Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садові ножиці

Садівникам-аматорам та професіоналам рекомендуємо обирати ножиці садові відповідно до цільового призначення – догляду за газоном, фігурної стрижки кущів та дерев, підстригання живоплотів та інших подібних маніпуляцій. Особливу увагу слід звернути на такі характеристики, як вага, форма і тип ліз, особливості заточування, амортизаційна система, змінність деталей. Представлені на нашому сайті моделі задовольнять вимоги найвибагливіших покупців. Усі зразки виготовлені всесвітньо відомими виробниками, володіють високим показником зносостійкості, дуже зручні у використанні. Купити садові ножиці та супутні товари за оптимальною ціною радимо на сторінці eSad.com.ua. Ми оперативно опрацьовуємо замовлення та здійснюємо доставку товарів у різні населені пункти України.

ГалереяСписок

Володіючи садом чи присадибною ділянкою, оформленою за останніми тенденціями ландшафтного дизайну, кожен з господарів постає перед необхідністю стрижки рослин. За допомогою цього процесу вирішують багато питань оформлення простору. Якщо Ви любите доглянуті, акуратні і стильно підрізані рослини, або квіткові букети в приміщеннях, то напевно знаєте про важливість такого інструменту, як садові ножиці. Володіти доглянутим садом завжди приємно. А при наявності в арсеналі всіх необхідних інструментів, догляд за будь-якими культурами стані в рази легшим і приємнішим.

Призначення садових ножиць

Співуче, перелічити всі випадки, коли доречно використовувати садові ножиці, неможливо. Але ми спробуємо окреслити найбільш часті процеси, виконання яких забезпечується саме ножицями:

 • Ефективне і швидке формування чагарників;
 • Вирівнювання верхівок рослин, висаджених в якості живих огорож;
 • Підрівнювання країв газонів;
 • Зрізування квітів;
 • Прибирання зайвих листків на рослинах;
 • Видалення зайвих молодих пагонів на культурах;
 • Надання досконалої форми садовим скульптурам з рослин.

Віді садових ножиць та їх характеристики

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує широкий асортимент ножиць для будь-яких потреб. Ми працюємо з визнаними виробниками (АРС, СТАФОР, БЕЛЛОТА), які завоювали стійкі передові позиції на світовому ринку садового інвентарю. Саме тому всі зразки, представлені в наших каталогах, мають відмінну якість та тривалий термін служби навіть за дуже активної експлуатації.

Садові ножиці ділять на такі види:

 1. Ножиці для зрізання квітів. Зазвичай такі вироби виготовляються із загартованої сталі та мають доволі гострі леза, часто загнутої форми. Інструмент дуже надійний та безпечний у використанні. За допомогою таких ножиць можна зрізати не лише квіти, але й пагони рослин. Часто такими ножицями стрижуть траву на газонах. Форма конструкції дозволяє зрізати зелену масу навіть у незручних для доступу місцях. Не менш ефективні такі ножиці в процесі стрижки живих огорож, формуванні крони невисоких рослин, підрізуванні пагонів та квітів декоративних рослин.
 2. Садові ножиці – кущорізи. Це один з найпопулярніших різновидів цього типу садових інструментів. Їх використовують для догляду за кущами. В нашому асортименті є моделі, які стануть незамінними у втіленні оригінальних рішень ландшафтного дизайну. Окремі моделі оснащені спеціальним важільним приводом, що робить роботу біля кущів легкою і дозволяє проводити її в короткий час. Такий спосіб конструкції допомагає знизити зусилля садівника в 3 рази. Крім того, подібні інструменти гарантують стовідсоткову безпеку. Ручки інструменту виготовлені з турботою про комфорт під час здійснення робіт. Є ножиці, оснащені спеціальним болтом з гайкою для фіксації для здійснення регулювання ширини розкриття ліз. Деякі виробники передбачають наявність гумових амортизаторів, щоб знизити втому садівника при виконанні навіть великих обсягів робіт. Такі ножиці забезпечують обрізку рослин з мінімальними пошкодженнями тканин. Таким чином, обрізані культури швидко ідуть в ріст і не страждають від процесу надання їм форми.
 3. Окремим видом по праву вважаються професійні садові ножиці. Ці інструменти в переважній більшості мають якісні леза з хромованої, загартованої вуглецевої сталі. Вони мають ручки з покриттям проти ковзання. За допомогою такого інвентарю обрізають виноград, формують чагарники, зрізують фрукти. Багато професійних ножиць мають спеціальну пружину та поворотну ріжучу головку.
 4. Класичні садові ножиці передбачають зручність, надійність та легкість. За їх допомогою також можна формувати кущі, створювати живоплоти, підрізати траву. Цей інструмент допомагає виконувати найтонші роботи завдяки гострим лезам, виготовленим із загартованої сталі. Захист від корозії та довгий термін експлуатації забезпечені спеціальним захисним покриттям ліз. Ручки таких інструментів дуже зручні, виготовлені з поліаміду або іншого подібного за характеристиками матеріалу.

Радимо уважно вивчити асортимент садових ножиць і засобів для заточування лез, уявлень у нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми переконані, що у нас Ви зможете купити саме такі ножиці, які стануть запорукою краси Вашої присадибної ділянки. Замовлення доставляємо в усі міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner