Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива Fertimix

Fertimix – водорозчинні добрива у хелатній формі, які містять повний набір необхідних макро- та мікроелементів для живлення рослин протягом вегетації. Добрива виготовлені в Туреччині компанією SETO (СЕТО) і призначені для використання у поливних системах. Відрізняються високою ефективністю, зручним способом застосування та привабливою ціною.

ГалереяСписок

Види комплексних добрив Fertimix

В асортименті інтернет–магазину eSad.com.ua можна купити добрива Фертімікс для різних стадій розвитку рослин. Вони різняться за співвідношенням поживних елементів NPK та магнію:

  1. 11-40-11+TE – для початку вирощування (від появи сходів або висадки розсади). Забезпечує краще вкорінення рослин та поліпшує кореневе живлення.
  2. 19-19-19 + 1MgO + TE та 10-15-15 + 4MgO + TE – для періоду вегетативного росту. Стимулюють активний ріст і розвиток зеленої маси та закладання майбутнього врожаю і якості продукції.
  3. 15-8-25 + 2MgO + TE – для посилення цвітіння та збільшення плодоношення. Запобігають осипанню зав’язі.
  4. 4-8-36 + 3MgO + TE – для другої половини вегетації. Прискорюють дозрівання плодів.
  5. 5-5-40 + TE – для посиленого калійного живлення окремих рослин (коренеплоди, капуста, цибуля, часник). Накопичення цього елемента в продукції сприяє кращому зберіганню урожаю взимку.

Загальна характеристика добрив Fertimix

Добрива мають вигляд кристалічного порошку, розчинного у воді. Фасовані у поліетиленові мішки по 25 кг, що не пропускають вологу і можуть зберігатися довгий час без втрати якості.

До складу входять NPK та хелатні MgO і мікроелементи B, Fe, Mn, Zn, Cu. Добрива Фертімікс можна застосовувати для овочевих, баштанних, технічних культур та багаторічних насаджень у садах і парках, городах, полях і теплицях. Найбільш ефективні вони за використання при фертигації методом крапельного поливу, дощування тощо.

Обробку рослин проводять з розрахунку на 100 л води 150-200 г добрива для теплиць та 250-300 г для відкритого ґрунту. Норма при зрошенні  – 5-10 кг/га за добу. Для цього готують маточний розчин (10-15 кг/100 л води), потім розбавляють до концентрації 0,5-2 г/л.

Переваги застосування добрив Фертімікс

Засування добрив цієї марки дає можливість повністю задовольнити потребу рослин в мінеральному живленні. Особливо це важливо у період активного росту, коли закладається майбутній урожай. Крім того, вони не містять хлору, натрію та інших шкідливих елементів, тому не створюють загрози отруєння рослин та засолення ґрунтів.

Завдяки широкому вибору різних поєднань корисних елементів можна забезпечити повноцінне збалансоване живлення для кожної сільськогосподарської культури від початку росту до збору врожаю. Різні види Fertimix можна поєднувати для самостійного підбору потрібного рівня поживних речовин.

Добрива розчиняються у воді без утворення осаду, їх легко застосовувати шляхом підживлення по листю або поливу рослин під корінь будь-якими системами поливу. Також є можливість вносити добрива одночасно з обробкою пестицидами, що значно вигідніше економічно.

Купити всю лінійку добрив Fertimix за прийнятною ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставкою обраним способом у будь-який куточок України. Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором та порадять найкращі добрива для підвищення врожаю у кожному господарстві. Чекаємо на вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner