Кошик
2797 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Інший садовий інструмент

Садовий інструмент – необхідна складова успіху у виробництві рослинної продукції. Він потрібний на усіх етапах вирощування рослин, стрижок, викошування, обрізання та виконання багатьох інших професійних завдань. Ми постійно слідкуємо за новинками та удосконаленням існуючих моделей інструментів, тому пропонуємо широкий асортимент товарів для людей із різною платоспроможністю з різних міст України – Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова.

ГалереяСписок

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua представлений великий вибір садово-городніх інструментів, які призначені полегшити процес догляду за садом або городом. Всі товари є зразками продукції провідних європейських виробників. Серед асортименту можна обрати як перевірені часом моделі, так і новітні розробки, які тільки починають створювати відповідну нішу на українському ринку. Серед таких товарів гідне місце посідають різноманітні пристосування для видалення бур’янів.

Інструменти для приб​ирання бур’янів

Це порівняно нові моделі, які прийшли до нас з країн Європи. Здебільшого це невеличкі за розміром, компактні і зручні інструменти. Перевіривши якість роботи на невеликій ділянці за допомогою, наприклад, маленької вилки, повертатися до громіздкої мотики не захочеться нікому.

В нашому інтернет-магазині подібні невеличкі інструменти подаються в якості доповнення до основного асортименту. Поряд з високоякісними лопатами, сокирами, граблями та іншими садовими інструментами ці моделі виглядають досить мініатюрними. Але розмір не применшує їхньої ефективності.

Види інструментів д​ля прибирання бур’янів

 1. Культиватори. Моделі призначені для проведення ліній під час висадки рослин, а також для прополювання та розпушування землі. Цей пристрій зазвичай є багатофункціональним та слугує для виконання робіт порівняно невеликих обсягів. Його використовують на невеликих площах для видалення нешироких смуг бур’янів.
 2. Пропольники. Такі інструменти використовують для видалення бур’янів з глибокими коренями. Металева серцевина глибоко занурюється в землю, захоплює, а потім витягує або «перекушує» кореневу систему. Після використання залишається невеликий отвір в місці, де ріс бур’ян. Пропольники не пошкоджують корені рослин, поряд з якими прибираються бур’яни.
 3. Вилки для прибирання бур’янів. Їх найчастіше використовують для догляду за клумбами та бордюрами. Допомагають видалити одну рослину без жодних пошкоджень іншої.
 4. Лопатки. Потрібні для здійснення пересадок рослин, а також – для поліпшення рельєфу саду. Можуть бути використані в якості засобу для прибирання бур’яну.

Переваги інструменті​в для видалення бур’янів

 • Висока стійкість до навантажень;
 • В основі кожного виробу – високоякісна сталь;
 • Зручні і стильні ручки;
 • Висока ергономічність;
 • Багатофункціональність;
 • Ефективність та бездоганний результат роботи;
 • Дешева ціна.

Крім перелічених товарів, можемо запропонувати клієнтам інші садові інструменти, призначені для виконання певних видів садово-городніх робіт. Це пристрої для в’язання комів, мітли, щітки, скребки різних типів, збирачі фруктів, держаки тощо.

Купити спеціальні засоби догляду та інший садовий інструмент в інтернет-магазині eSad.com.ua можна за допомогою телефонного дзвінка менеджеру. В короткий термін Вам зателефонують для уточнення замовлення. Є можливість забрати товар самовивозом, або отримати у найближчому відділенні обраної Вами кур’єрської служби в будь-якому місті України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner