Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Коси

У нашому інтернет-магазині клієнти із Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших міст мають можливість замовити та купити за вигідною ціною ручні коси від найкращих виробників садового інструменту. Механічні коси – це класичні інструменти, які незамінні у сільському, садово-парковому, лісовому господарстві, багатьох інших галузях. Перевагами механічних моделей є відсутність шуму, довговічність, простота в догляді, маневреність. Вибір коси повинен базуватися на вимогах до розміру робочої поверхні, ваги, висоти держака. Догляд за садом, городом, заготівля сіна та ряд інших завдань легко виконати, придбавши зручну та просту у догляді ручну косу. Разом із інструментом вигідно замовляти засоби для догляду за металевою насадкою.

ГалереяСписок

Коса є одним з найдавніших знарядь праці, що використовується для заготівлі сіна, догляду за територією поблизу будівель тощо. Цей інструмент складається із довгого леза та держака. Коса є незамінним інструментом серед начиння садівника-любителя, ландшафтного дизайнера, фермера, працівника сільського, лісового господарства та інших галузей.

Що потрібно знати, обираючи косу

Вибір якісної, надійної та довговічної коси - завдання непросте. Перед здійсненням вибору, рекомендуємо вивчити такі характеристики інструменту:

  • вага, довжина і ширина робочої насадки;
  • наявність держака, його висота, форма, матеріал;
  • якість металевої насадки;
  • зручність для роботи шульги;
  • особливості догляду та зберігання.

Ми радимо підбирати косу відповідно до власних потреб, враховуючи зріст майстра, розмір долонь та інші фізіологічні особливості, об'єми виконуваної роботи. Для виробничих умов найкращими вважаються універсальні зразки Беллота (Bellota), розміщені в нашому інтернет-магазині. Для масштабної заготівлі сіна, обкошування саду, огорожі чи дачі необхідно підбирати індивідуальне знаряддя більш ретельно.

Чому косу неможливо замінити іншим інструментом

Тепер на ринку садово-городнього інвентарю та інструменту можна знайти величезну кількість найрізноманітніших моделей мотокос, працювати з якими легше. Проте акуратно доглядати невеликі ділянки наполегливо радимо лише за допомогою якісної механічної коси. Цим інструментом зручно заготовляти корм сільськогосподарським тваринам, збирати лікарську сировину, доглядати за прибудинковими територіями та виконувати ряд інших завдань.

Переваги механічної коси

  • маневреність та можливість працювати у важкодоступних місцях, наприклад, на схилах пагорбів;
  • до насадок можна підібрати зручний держак;
  • на відміну від  автоматизованих знарядь, коса працює безшумно та не забруднює навколишнє природне середовище нафтопродуктами й іншими небезпечними речовинами;
  • легкість у роботі – навчитися працювати косою нескладно.

Коса – інструмент із загостреною металевою насадкою. Робочу поверхню потрібно дуже обережно очищати від залишків рослин, соків, пилу, бруду. Заборонено використовувати механічні коси для зрізання пагонів та гілок кущів, чагарників, молодих дерев. Такі дії можуть призвести до деформації металевої насадки та псування виробу. Зберігають коси разом із іншим інвентарем у сухих приміщеннях, у місцях, куди немає доступу дітям та стороннім особам.

Робота із косою передбачає чітке дотримання правил техніки безпеки. Це дасть можливість уникнути небажаних травм рук та ніг. Саме тому рекомендуємо тим, хто вперше береться за косіння трави, переглянути відео про особливості роботи з таким інструментом, або навчатися у більш досвідченого майстра.

Беззаперечними перевагами інструментів, представлених в нашому інтернет-магазині є висока стійкість інструменту до деформацій та поломок, оптимальна вага, зручна форма леза та держаків, можливість підібрати засоби для клепання та заточування. 

Пропонуємо переглянути асортимент кос, засобів для догляду за насадками та іншими товарами на нашій інтернет-платформі eSad.com.ua. Ми ретельно вивчаємо потреби сучасного ринку, саме тому пропонуємо високоякісну продукцію від найкращих виробників за доступними цінами, здійснюємо доставку покупок по всій території України. Надаємо фахову консультацію, допомагаємо підібрати необхідні держаки та засоби догляду за інструментами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner