Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Бордюри, бордюрні смуги та газонні решітки

Для декору ландшафту сучасні дизайнери використовують багато засобів. В останні роки стали дуже популярними бордюри та бордюрні смуги. Вони вимагають мінімуму зусиль при монтуванні й забезпечують сучасний і оригінальний дизайн. За допомогою таких засобів можна легко розмежувати території для різних ландшафтних зон. 

ГалереяСписок

За допомогою бордюрної смуги можна легко відділити клумбу від доріжки. При цьому рослини не проростають за межі відведеного їм місця. Бордюрна смуга також може відділяти територію газону від інших зон у саду. З використанням даного сучасного засобу можна створити охайну земельну ділянку, на якій можна дати вільний доступ для розвитку одним рослинам і обмежити інші. 

Що являє собою бордюрна смуга?

Бордюрною смугою називають рулон пластику, що має високу екологічність. Висота такого матеріалу невелика. Він фактично не зношується, не деформується під дією сонячних променів. Пластику не притаманне вигорання, він не погіршує своїх властивостей внаслідок перепадів температур.

Серед особливостей бордюрних смуг можна назвати такі:

 • Тривалий термін служби за будь-яких погодних умов;
 • На бордюр них смугах не росте мох;
 • Матеріал не виділяє шкідливих речовин в ґрунти чи атмосферу;
 • Невисока ціна – бордюрну смугу можна купити дешевше, ніж камінь для обрамлення.

Переваги бордюрних смуг

 • За допомогою виробу можна легко визначити межі конкретної ділянки;
 • Бордюрна смуга придає ділянці довершений, доглянутий вигляд;
 • Пластикові обмежувачі акуратно виділяють на ділянці доріжки, розмежовуючи рослини з пішохідною зоною;
 • При відділенні кореневих зон з допомогою бордюрної смуги можна зменшити затрати води на полив рослин;
 • Припідняті грядки, обмежені смугою, довго зберігають свою форму та зовнішній вигляд;
 • Грунт на при піднятих за допомогою бордюрної смуги ділянках швидше просихає;
 • Заміняти бордюрну смугу потрібно лише тоді, коли ви вирішили докорінно змінити дизайн ландшафту.

Примітно, що загородження з пластикової смуги не допускають розростання моху – тому завжди виглядають охайними і чистими. 

Як монтувати бордюрну смугу?

 • Викопайте канавку, що матиме глибину від 10 до 15 сантиметрів (для цього підійде мотика чи серповидна лопата);
 • Край викопаного заглиблення, який призначений для визначення межі газону, слід зробити вертикальним (під кутом 90 градусів);
 • Край канавки, що буде виконувати роль межі клумби, має бути розміщений під кутом 40 – 45 градусів;
 • Пластиковий виріб надійно притуляють до країв ямки та фіксують за допомогою спеціальних кілків.

Щоб з часом конструкція не «розходилася» в місці з’єднання, краї смуги накладають один на другий. При зануренні виробу в землю слід притримуватися певної глибини – слід пам’ятати, що надалі будете працювати газонокосилкою. Бордюр не повинен заважати при скошуванні трави.

Слід пам’ятати, що від правильного монтування бордюрної смуги буде залежати краса кожної окремої ділянки. Тому до монтажу виробу слід поставитися з особливою увагою.

В процесі використання бордюрна смуга не потребує особливого догляду. Виріб має відмінну зносостійкість. Рослини можна сміливо поливати чи обробляти спеціальними препаратами від хвороб та шкідників. Висококласному пластику не страшне агресивне середовище. 

В разі забруднення пластиковий бордюр можна легко протерти вологою ганчіркою – і він поверне свою естетичність. 

Як купити бордюр чи бордюрну смугу?

Інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує клієнтам широкий вибір варіацій бордюрних смуг. Вони можуть відрізнятися за кольором та довжиною. Серед пропозиції ви обов’язково знайдете товар, який задовольнить ваші вимоги.

Ми співпрацюємо з провідними європейськими та вітчизняними виробниками, які при виготовленні продукції керуються жорсткими стандартами якості. Бордюрна смуга, представлена на нашому сайті, має відмінну якість при досить демократичній ціні. З допомогою таких виробів можна легко створити сад мрії, де для кожної групи рослин буде відведене певне місце. 

Щоб купити бордюрну смугу, зробіть замовлення на сайті магазину, або зателефонуйте менеджеру. В короткі терміни після оформлення замовлення ми надішлемо обраний вами товар в будь-який куточок України. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner