Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Німецькі видавництва

Німецькі видавництва, продукція яких представлена на сторінках нашого інтернет-магазину eSad.com.ua, працюють на базі великих однойменних садових центрів. Персонал цих садових центрів впродовж багатьох років накопичує досвід, а видавництва допомагають систематизувати знання та передавати їх людям, які цього потребують. Відомо, що навіть найдосвідченіші садівники потребують порад в окремих випадках. Іноді важко визначитися з вибором рослин, а іноді – потрібна порада щодо догляду за певним сортом культур. Саме в таких випадках література від німецьких видавців є незамінною.
ГалереяСписок

Продукція німецьких видавництв

Поліграфічні зразки, видрукувані в Німеччині на базі розплідників, в нашому магазині представлені книгами російською мовою. В переважні своїй більшості німецька література – це каталоги рослин. Каталоги вміщають в себе більше, як 1000 сторінок з докладною, гарно проілюстрованою інформацією, яка буде корисна людям, що цікавляться різними видами рослин декоративного типу. Крім того, в цих виданнях є розділи про рекомендації щодо догляду за зеленими насадженнями.

Ілюстровані каталоги, перекладені на російську мову, розглядають також і останні тенденції в сфері дизайну ландшафтів. Цікавими є статті про мистецтво створення рослинних скульптур, або, як їх ще називають, топіарі. Каталоги дають докладну інформацію про європейську моду в цій галузі. Нашим клієнтам буде цікаво дослідити досвід Європи, щоб реалізувати у власному саду геніальні ідеї провідних дизайнерів.

Видання німецьких розплідників

  1. Bruns Pflanzen. Працює при найбільшому в Європі розпліднику декоративних рослин. Штат персоналу налічує 300 осіб. Спільно вони вирощують переважно дерева. Підприємство має колосальний досвід – понад 140 років працівники невтомно трудяться у своїй сфері. Але розплідник, окрім торгівлі декоративними культурами, веде консалтингову діяльність в галузі організовування зелених зон, сповнених естетики та ергономіки. Організаційна робота ведеться на різних континентах. Ще одна сфера діяльності розплідника – сприяння навчанню кваліфікованих кадрів для роботи в розплідниках, дизайнерів ландшафту та спеціалістів, покликаних доглядати за рослинами. Цікавою є відеопродукція, яка готується в межах діяльності працівників Брунс. Ілюстрована пізнавальна література, яку випускає видавництво, є затребуваною в усьому світі. Книги, серед іншого, видаються і російською мовою.
  2. Lappen – сімейна організація, яка впродовж кількох поколінь контролюється династією Lappen. Це підприємство також діє при розпліднику, який спеціалізується на вирощуванні та продажу дерев. Географічно розплідник належить до Рейнської долини, яка відрізняється м’яким кліматом. Продуктивність підприємства, яке налічує 100 осіб персоналу, дуже висока. Поліграфічна діяльність тут проводиться здебільшого з метою популяризації власної продукції. Але книги, видані у видавництві Lappen, є цікавими і для російськомовного споживача (переклад на російську забезпечується при виданні книг).

Для кого адресована продукція видавництв Німеччини?

Книги, видані в німецьких видавництвах, призначені для таких категорій читачів:

  • Професіоналів у сфері дизайну ландшафтів – в літературі можна знайти ілюстрації європейських тенденцій садівництва декоративного спрямування, здебільшого це каталоги, що є рушіями втілення дизайну в європейському стилі на наших територіях;
  • Працівників, які вирощують рослини в розплідниках або садових центрах – для цієї категорії призначені книги, що змальовують моду в сфері садового декору, а також рослини, які є популярними в кожен конкретний період часу;
  • Персоналу торгових підприємств, які спеціалізуються на гуртових продажах рослин – поліграфія для цих людей представляє найактуальніші для кожного сезону насадження, попит на які гарантований (допомагає зорієнтуватися в питанні пропозиції, яка гарантовано влаштує клієнтів);
  • Любителям в декоративному садівництві – видавництво презентує яскраво оформлені каталоги, призначені навчити правильно доглядати за рослинами та робити правильний вибір при купівлі тих чи інших саджанців.

Література німецьких видавництв чітко відповідає потребам садівників. В ній містяться цікаві новинки та традиційні сорти декоративних рослин.

Пропонуємо купити недорого продукцію німецьких видавництв, представлену на сайті eSad.com.ua. Наші менеджери допоможуть Вам визначитися з потрібним в кожному конкретному випадку виданням. Доставка гарантована в усі куточки України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner