Кошик
2798 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Тросорізи

Тросорізи – це потужні за своїми характеристиками інструменти, які використовують переважно для перерізання тросів та дротів різних діаметрів зі сталі, міді або алюмінію. Загалом такий інвентар може ділитися на моделі гідравлічного, механічного та ручного типу. Існує ще подібний до тросоріза інструмент – кабелеріз, який використовується для проведення монтажу силового кабелю.

Галузі, в яких використовують професійні тросорізи – сільське, садово-паркове, лісове, тепличне господарство, промисловість та ряд інших. Купити тросоріз в Україні можна за вигідною ціною на сторінці eSad.com.ua. Ми пропонуємо виключно сертифіковані товари та засоби догляду від найкращих виробників, гарантуємо їх високу якість і довговічність. Замовляючи та купуючи тросоріз (кабелеріз) у нас, Ви можете бути впевненими у його якості та безперебійній роботі.

ГалереяСписок

Таке приладдя забезпечує перерізання кабелю з порівняно невеликим діаметром. Тросорізи використовують при виконанні робіт в межах електромережі. Вони незамінні при прокладанні будь-якого типу лінії передач або кабелів силового призначення. Такий інструмент призначений для полегшення складного процесу роботи з перерізання серцевини електричних кабелів. Одними з кращих вважаються тросорізи Фелко, з асортиментом яких можна ознайомитися на нашій сторінці.

Принцип роботи тросоріза

Принцип роботи тросоріза схожий на роботу важеля. Зусилля, прикладене до рукоятей, ефективно передається на ріжучі краї інструменту. При цьому процес перерізування спрощується до максимуму. Багато моделей цього інвентарю оснащують спеціальними шарнірами. Вони призначені для підвищення точності перерізки поверхні тросу. Зрізи за допомогою такого інструменту відрізняються чіткістю і рівною поверхнею з обох боків.

Види тросорізів

Тросорізи класифікують, залежно від типу приводу, який призводить до перерізування. Є три види тросорізів:

  1. Механічний тросоріз. Це інструменти, оснащені спеціальним храповим механізмом, або, як його ще називають, механічним приводом. Такі вироби є дуже ергономічними. Крім того, багатьма відгуками користувачів засвідчена і надійність даного приладдя. Термін служби подібного тросорізу пролонгований завдяки продуманості конструкції та якості матеріалів, які зазвичай використовують для створення інструментів. Граничний діаметр кабелю, який перерізається за допомогою механічного тросорізу, коливається до позначки в 32 міліметри.
  2. Гідравлічний тросоріз. Приладдя з гідравлічним приводом здатне продукувати порівняно великі робочі зусилля. Такі інструменти використовують при виконанні трудомістких робіт. Максимальним діаметром кабелю, який здатний перерізати гідравлічний тросоріз, приблизно 40-50 міліметрів.
  3. Акумуляторний тросоріз. У випадку з такими інструментами гідравлічна система приводу має спеціальне підживлення від двох акумуляторних батарей. Перевагами акумуляторних тросорізів считают порівняно невисоку вагу та особливу компактність габаритів. Такий прилад легко транспортувати, та й для його зберігання немає потреби шукати багато місця.

Діелектричні тросорізи – це окрема категорія продукції, яка характеризується використанням в тому випадку, коли кабелі перебувають під високою (або середньою) напругою. Ці прилади мають спеціальне покриття на поверхні рукояток, яке здатне затримувати електричний струм з показником напруги до 1000 В.

Як правильно вибрати тросоріз

Для того, щоб вибрати потрібний в кожній окремій ситуації інструмент, слід для початку визначитися з тим, які саме роботи ви збираєтеся за його допомогою проводить. Важливо усвідомлювати, які матеріали будуть перерізатися тросорізом, адже кожен з матеріалів для кабелів та тросів має свої характеристики. Крім того, слід адекватно оцінювати навантаження, яке буде прикладатися до інструменту. При великих навантаженнях краще обирати відповідні моделі.

Зазначимо, що ножиці, які виробником призначаються для перерізки м’яких металів (наприклад, алюмінію та міді) при перерізці сталевого дроту можуть деформуватися і вийти з ладу. А тросорізи, які призначені для перерізки сталі, ніколи не переріжуть якісно алюміній або мідь: вони будуть тільки «розчавлювати» матеріал, не даючи необхідного результату.

Експлуатаційні характеристики тросорізів залежать від твердості сталі, з якої вони виготовлені. До прикладу, тросоріз з надтвердої сталі може точно і чисто перерізати кабель. В основному для створення тросорізів використовують цементовану або загартовану сталь. Покриття сталі може бути різним – від хромування і до процесів молібдерування. Часто при покритті використовують технологію хромванадіювання. Будь-яке покриття призначене підвищувати робочі якості та зносостійкість інструменту.

Перед замовленням тросоріза та змащувальних засобів, радимо уважно вивчити пропозицію інтернет-магазину eSad.com.ua, щоб зробити максимально правильний вибір. За потреби наші менеджери допоможуть Вам визначитися з моделлю. Доставку здійснюємо в будь-яке місто України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner