Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для ARS

Компанія ARS виготовляє дуже надійні, якісні і довговічні садові інструменти. Але навіть найнадійніший інвентар не застрахований від зношування окремих деталей під час інтенсивної експлуатації. А якщо не здійснювати головні заходи з догляду за садовими інструментами, не проводити своєчасну профілактику та виконувати інтенсивну роботу, то поверхня окремих деталей отримає незворотні пошкодження. Враховуючи це, ми рекомендуємо своєчасно ремонтувати секатори, сучкорізи та інші інструменти, оновлювати необхідні деталі. Леза, змінні деталі та запчастини ARS купити за доступною ціною вигідно в нашому інтернет-магазині. Для продовження терміну експлуатації слід застосовувати лише сумісні засоби для догляду. Перед здійсненням покупки ретельно ознайомтеся із технічними характеристиками вашого інструменту та оберіть сумісну деталь.

ГалереяСписок

Але навіть при якісному догляді окремі функціональні деталі піддаються зношуванню та виходять з ладу, тим самим роблячи інструмент абсолютно безпомічним.

Змінні деталі для ARS: в​иди та їх призначення

Якщо непоправне вже трапилося, і Ви змушені замінити одну з деталей на улюбленому інвентарі, пропонуємо вибрати з каталогу змінних деталей ARS, представленого на сайті інтернет-магазину eSad.com.ua. Ми пропонуємо витратні матеріали, запчастини всіх призначень та змінні деталі для модельного ряду садового інвентарю від бренду ARS. Серед інструментів, які Ви тепер зможете відремонтувати, виділимо такі:

  • Садові пили;
  • Секатори;
  • Сучкорізи;
  • Садові ножиці.

Особливості змінних деталей ARS

Для садових пил ми пропонуємо асортимент змінних полотен, які «оновлять» ручні, лучкові, складні, телескопічні та професійні пили бренду ARS. Купівля змінного полотна передбачає ідеальну відповідність певних полотен до кожної певної моделі пилок. Звертайте увагу на характеристики як самої пили, так і змінного полотна до неї. В основній своїй масі полотна ARS мають чітку відповідність до оригінальних полотен інструментів відповідного бренду. Чітко визначайте кількість зубців на полотні, особливості їх розташування та довжину змінної частини.

Для садових ножиць можна купити змінні леза верхнього та нижнього типів.

Ремонт всіх видів сучкорізів і секаторів передбачає заміну деталей таких типів:

  • Лезо і контрлезо;
  • Пружина;
  • Засоби кріплення (болти та спеціальні гайки);
  • Амортизатор.

Леза і контрлеза можна купити як в комплекті, так і вроздріб. Окремі деталі можуть підходити і до секаторів від інших виробників.

Як купити змінні ​деталі для інструментів АРС

Всі особливості змінних деталей для садового інвентарю можна уточнити перед покупкою, зателефонувавши до наших менеджерів. Якщо Ви хочете купити запчастини для інструментів виробництва ARS, то будьте впевнені, що змінні деталі, представлені в даному розділі сайту, ідеально підійдуть і будуть виконувати свої функції.

В ARS виготовляють запасні частини, які мають абсолютну відповідність до оригінальних деталей інструментів – той самий матеріал (сталь високо вуглецева, хромована, оцинкована тощо) та ідентичний спосіб виготовлення. Команда професіоналів ARS працює на постійне вдосконалення своєї продукції та використовує прогресивні і сучасні матеріали, чим значно випереджує конкурентів.

Купити засоби догляду та змінні деталі ARS недорого сьогодні просто: робіть замовлення за телефоном, вказаним на сайті eSad.com.ua і отримуйте товари з швидкою доставкою по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner