Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива Terraflex

Добрива Terraflex (Терафлекс) представляють собою повноцінні поживні комплекси із збалансованим співвідношенням мікро- та макроелементів відповідно до потреб рослин. Переваги сумішей Terraflex полягають у відсутності в них хлору, натрію, важких металів, сечовини та запобіганні накопичення солей.

ГалереяСписок

Добрива цієї марки випускаються у формі сипучих кристалічних порошків, що розчиняються у воді без залишку. Принцип дії добрив Терафлекс базується на результатах новітніх дослідженнях в області інтенсивної фертигації, яка дозволяє контролювати кількість поживних речовин та вологи у кореневій зоні рослин.

Лінійка добрив Терафлекс

Серія добрив Terraflex містить кілька сумішей, розроблених для певних груп сільськогосподарських рослин. На сторінках нашого інтернет-магазину за доступними цінами можна купити різні види добрив, що дозволяють забезпечувати рослини комплексом всіх важливих мінеральних речовин:

  • 15-8-25+3,5MgO+TE для пасленових культур;
  • C 17-7-21+3MgO+TE для огірків, кабачків та баштанних культур;
  • S 14-6-25+3.2MgO+TE для ягідних культур;
  • F 18-6-19+3MgO+TE для квітів і газону;
  • 5-12-39+3MgO+TE універсальні добрива;
  • 17-17-17+3MgO+TE , Фінал 4-8-36+3MgO+TE та Старт 11-40-11+2MgO+TE для сільськогосподарських культур.

Характеристика добрив Terraflex

Добриво Терафлекс T 15-8-25+3,5MgO+TE для томатів, перцю, баклажанів та картоплі –водорозчинний порошкоподібний засіб, призначений для живлення рослин у фазі цвітіння та зав’язі плодів. Може використовуватись як на промислових плантаціях, так і у невеликих теплицях та присадибних ділянках. Своєчасне використання засобу запобігає обсипанню зав’язі, сприяє енергійному росту та розвитку кореневої системи, нарощуванню зеленої маси; рясному цвітінню та плодоношенню. Засіб підвищує товарний вигляд врожаю пасленових, їх транспортабельність та лежкість. Робочі розчини готують безпосередньо перед обробкою відповідно із інструкцією виробника і використовують під час поливу.

Добриво Терафлекс C 17-7-21+3MgO+TE для огірків, кабачків та баштанних культур має ідеальний склад для нарощення зеленої маси и може застосовуватись на протязі всього терміну вегетації. Використовується як для поливу, так і для обприскування надземних частин рослин. Концентрація розчину залежить від вегетаційної фази відповідно до інструкції виробника. Поживна суміш сприяє активному розвитку культур, рясному цвітінню та плодоносінню. Підвищує якість продукції.

Добриво Терафлекс S 14-6-25+3.2MgO+TE для ягідних культур – цю спеціалізовану, оптимально збалансовану за мінеральним складом суміш рекомендується використовувати для полуниці, малини, смородини, аґрусу та інших ягід способом фертигації. Забезпечує високі темпи росту та покращує плодоносіння.

Добриво Терафлекс F 18-6-19+3MgO+TE для квітів та газонних трав забезпечує рослини всіма необхідними речовинами в оптимальному співвідношенні для пишного цвітіння квіткових та яскравого кольору і привабливого вигляду газонів до пізньої осені. Розчин добрива використовують для квітів у період бутонізації та цвітіння, для газонної трави – увесь період вегетації.

Добриво Терафлекс Універсал 5-12-39+3MgO+TE позитивно впливає на розвиток кореневої системи різних культур, забезпечує їх активний розвиток. Використовується як для кореневої, так і для позакореневого підживлення. Розчин готують відповідно до інструкцій на упаковці.

Добриво Терафлекс 17-17-17+3MgO+TE для сільськогосподарських культур – поживна суміш, що включає в себе комплекс мінералів, які забезпечують пишне цвітіння, підвищують урожайність та якісні характеристики продукції. Концентрація розчину визначається індивідуального для різних видів культур відповідно до рекомендацій виробника.

Добриво Терафлекс ГФ 10-11-32+3MgO+TE розсади та рослин огірка, баклажанів, зелених рослин і квітів – кореневе підживлення розсади та рослин, оптимізує їх зростання та розвиток, стимулює цвітіння та збільшує плодоносіння. Дозування – відповідно до інструкції.

Добриво Терафлекс Фінал 4-8-36+3MgO+TE для сільськогосподарських культур. Кореневе або позакореневе живлення різних сільськогосподарських рослин препаратом забезпечує високу врожайність та якість продукції. Можна застосовувати для всіх видів овочевих, ягідних, квіткових рослин та газонної трави. Період та норми внесення залежить від культури.

Добриво Терафлекс Старт 11-40-11+2MgO+TE. Забезпечує максимальну схожість посівного матеріалу, швидке проростання та укорінення розсади і саджанців. Підвищує врожайність та якість продукції. Використовується для кореневої та позакореневої підкормки. Норми засобу не мають перевищувати відповідно 10 та 3 кг/га.

Купити добрива Terraflex можна в нашому інтернет-магазині із доставкою в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner