Кошик
3357 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для Omega

Якісний догляд за садом передбачає проведення живцювання та ряду інших маніпуляцій. І в цьому випадку професіоналам не обійтися без висококласного, функціонального інструменту. Але навіть самий якісний прилад періодично потребує заміни окремих зношених чи поламаних деталей. Леза та інші запчастини для інструменту Omega можна купити в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною з доставкою по Україні. Товари Omega відомі в усьому світі, популярні та користуються попитом. Купуючи у нас змінні деталі Omega, Ви отримуєте можливість здійснювати догляд за рослинами на високому професійному рівні.

 

ГалереяСписок

В цьому розділі сайту інтернет-магазину eSad.com.ua ми хочемо ознайомити наших клієнтів з переліком змінних деталей до верстатів Omega.

Змінні деталі Omeg​a – гарантія успішного щеплення

Запасні частини Omega, які посідають гідне місце в асортименті нашого магазину, мають своє чітке призначення. Їх використовують для відновлення експлуатаційних характеристик верстатів для щеплення типів omega star і omega uno. Замінивши зношену деталь, Ви тим самим подаруєте «нове» життя улюбленому інвентарю.

Зазначимо, що зношення лез прищепних верстатів Omega стає можливим при виконанні не менше, ніж 50 000 щеплень. Це значить, що в основній своїй масі змінні деталі до таких верстатів купують справжні професіонали, які володіють великими садовими центрами та розплідниками. Всі, хто на професійному рівні здійснює щеплення рослин, є потенційними покупцями змінних частин Omega. Масовість проведених робіт передбачає частішу покупку запасних частин для верстатів.

Змінні деталі Omega в і​нтернет-магазині eSad.com.ua

Перелік запасних частин в каталозі Omega містить у своєму складі спеціальні набори для здійснення попарних зрізів як прищепи, так і підщепи. Тут застосовується одна з найпоширеніших форм здійснення щеплень – Ω, або омега. Традиційність цієї форми щеплення є визнаною в колах професіоналів як спосіб отримати здорові і сильні прищеплені рослини.

Відмінністю між змінними частинами для прищепних секаторів та спеціалізованих верстатів є те, що для секаторів випускаються набори з п’ятьма насадками різної форми для здійснення експериментів при щепленні, а для верстатів прищепного спрямування пропонуються тільки леза різновиду Ω (омега).

Основні переваги запчастин Omega

Запчастини виготовляються визнаною у світі німецькою компанією H. + L. Wahler, яка визначає своєю спеціалізацією виготовлення верстатів типу «омега». Серед переваг змінних частин від німецької фірми можна визначити такі:

  • Для виготовлення лез використовується якісна високовуглецева сталь;
  • Поверхня лез покрита захисним покриттям, яке запобігає корозії;
  • Леза призначені для здійснення максимально точних парних зрізів Ω-подібного типу;
  • Змінні деталі здатні забезпечити ефективну потокову роботу, виконують багато тисяч щеплень.

Маючи в запасі такі змінні деталі, виробникові рослин з підщепами не доведеться переживати та хвилюватися через несподівану поломку обладнання. Таким чином, виробництво не переривається, і приносить гарний результат і, відповідно, прибуток.

Купуйте недорого змінні деталі для Omega в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі товарні пропозиції Omega мають докладні інструкції, які допоможуть правильно замінити леза. Доставку товарів здійснюємо своєчасно, в кожне з міст України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner