Кошик
3391 відгук
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Термометри і термогігрометри

За допомогою термометрів вимірюють температуру в заданому конкретному середовищі. Різновид термометра, який має функцію поєднання вимірювання температурного режиму з вимірюванням вологості у повітрі, називають термогігрометром. Купити електронний термометр та термогігрометр, а також інші вимірювальні пристрої за вигідною ціною відтепер можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо товари від найкращих виробників, гарантуємо високу якість і точність показів. Перед тим, як купити прилад, ознайомтеся з його технічними характеристиками та особливостями експлуатації.

ГалереяСписок

За допомогою термометрів вимірюють температуру в заданому конкретному середовищі. Різновид термометра, який має функцію поєднання вимірювання температурного режиму з вимірюванням вологості у повітрі, називають термогігрометром. В окремих випадках подібний прилад може вимірювати додаткові параметри, наприклад, показники часу чи відносної вологості повітря.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити різноманітні термометри, які задовольнять потреби як професіоналів, так і садівників-аматорів.

Види термометрів, представлених на сайті eSad.com.ua

  • Цифрові термогігрометри;
  • Цифрові прилади для вимірювання температури з годинником, будильником, функцією збереження зафіксованих показників та підключенням до ПК для здійснення знімання та проведення аналізу даних (функції вимірювання вологості в таких приладах не передбачено).

На сторінках сайту можна купити прилади для приватного спостереження, а також сучасні термогігрометри, здатні обслуговувати автоматичні системи догляду за рослинами. Крім даних позицій, в наших каталогах присутні чудові зразки автоматики, що підтримує ріст і відповідний тонус культур в теплицях. У нас можна купити:

  • Пускові комплекти для системи мікрозрошування;
  • Фітинги на труби системи мікрополиву;
  • Датчики для контролю вологості в ґрунті;
  • Інші складові систем автоматичного зрошення.

Слід зазначити, що наш магазин не продає інтер’єрні або медичні термометри.

Особливості термометрів, що вимірюють ступінь вологості повітря (термогігрометрів)

У процесі вирощування тепличних рослин дуже важливо дотримуватися необхідного мікроклімату. Як температуру повітря, так і його вологість слід постійно тримати на контролі. За допомогою термогігрометра можна з легкістю вимірювати дані, характерні для цих параметрів. Встановлюють прилади такого типу в приміщеннях. Крім того, подібна апаратура може бути представлена моделями, здатними проводити розрахунки точки роси.

З чого складається термогігрометр

Для правильного і точного функціонування приладу він повинен містити в своєму складі ключові складові:

  1. Корпус термогігрометра. Ця деталь обов’язково повинна мати захист від вологи. Корпус має спеціальні засоби кріплення до стін, або, в окремих випадках, для розміщення устаткування на столі.
  2. Дисплей приладу. Сучасні термогігрометри мають дисплеї цифрового типу, які створені з метою демонстрації широкого спектру функцій. Показники, які вимірюються устаткуванням, виводяться на екран збільшеним шрифтом в чорному кольорі на білому тлі. Спостерігач одразу розуміє ситуацію, поглянувши на дисплей. Екранів у кольорі майже не виготовляють. Вважається, що найбільш зручними та функціональними є саме дисплеї на чорно-білій рідкокристалічній основі. Для особливого комфорту користувача екран має спеціальне підсвічення для використання приладу в темну пору доби.
  3. Датчик приладу (зонд). Часто ця складова приладу вбудовується в апарат, і тоді він здатний вимірювати показники вологості тільки в межах приміщення, де встановлений. При наявності виносного датчика передбачається з’єднання його за допомогою шнура з корпусом. Іноді шнур має досить велику довжину, що дозволяє знімати показники температури в сусідньому приміщенні, або й надворі. Зонд здійснює зняття показників вологості та температурного режиму, які потім стають основою для розрахунку точки роси. Термогігрометри різних моделей можуть бути обладнаними зондами з різним показником довжини (в межах 2 метрів).
  4. Перелік додаткових функцій. В багатьох випадках прилади, окрім даних про температуру і вологість повітря, можуть демонструвати час і навіть день тижня. Окремі зразки апаратів можуть подавати тривожні сигнали при суттєвому підвищенні або пониженні температури, що є неприйнятним фактором для рослин. Є термогігрометри, що функціонують на батарейках. Є оригінальні різновиди моделей, які можна під’єднати до комп’ютера, щоб зняти збережені апаратом показники і проаналізувати їх. Також серед приладів є моделі, які можна запрограмувати на автоматичне відключення.

Пропонуємо купити недорого термометри і термогігрометри та інші зразки приладів в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі зразки приладів, представлених у нас, мають відмінну якість. Наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір моделі згідно Ваших побажань. Доставка товарів здійснюється в короткі терміни по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner