Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Вимірювач активності солей

Успіх вирощування рослин залежить від багатьох чинників. Не останнім в цьому переліку є вміст солей у ґрунті. Для проведення професійного аналізу ґрунтів на вміст солей та подальшої корекції їх кількості рекомендуємо замовити та купити в інтернет-магазині eSad.com.ua вимірювач активності солей за оптимальною ціною. Такий зразок необхідний виробникам рослинної продукції, аграріям, дослідним установам, іншим зацікавленим особам. Ми гарантуємо високу якість приладів, їх надійність і точність.  У нас також можна обрати дощоміри, термометри, ваги, інші вимірювальні товари. Здійснюємо оперативну обробку замовлень та доставку у будь-який регіон України.

ГалереяСписок

Успіх вирощування рослин залежить від багатьох чинників. Не останнім в цьому переліку є вміст солей у ґрунті. За допомогою контролю вмісту солей сучасні агрономи та садівники регулюють процес отримання рослинами потрібних поживних речовин, які необхідні для росту і розвитку.

Сіль та її в​плив на рослини

Параметрами, які напряму впливають на активність солей та їх потрапляння до кореневих систем рослин, є щільність ґрунту, його вологість та температура. Земля з підвищеною щільністю завжди передбачає ускладнення для проникнення рідини та корисних речовин до коренів.

Розчинені у воді солі зазвичай більш активні, мобільні та рухливі. З цієї причини концентрація солей вираховується методом виявлення рівня здатності ґрунтів до електропровідності. Це легко зробити, розчинивши ґрунт у воді. Іони солей вважають поживними елементами для всіх видів рослин. Вирахувавши кількісний показник активних іонів, можна отримати розуміння про особливості стану живлення кореневої системи. Саме тому сучасними агрономами постійно здійснюється перевірка ґрунту на електропровідність. Особливо необхідним уявлення про показники наявності солі в ґрунті є при здійсненні поливу чи підгодівлі рослин, які вирощуються в засоленому ґрунті.

Солеміри для вимірювання активності солей та їх переваги

Вперше технологію вимірювання солей запровадив німецький професор Тепе. З часом ця технологія стала надійним. Швидким та легким способом контролю за процесом живлення рослин.

Серед останніх розробок найбільш популярними вважаються пристрої PNT (Plant Nutrition Tester). Ці прилади допомагають визначити вміст солей в ґрунтах, зважаючи на їх особливості. Подібний вимірювач є найбільш незалежним від температури приладом наряду з подібними йому моделями.

Серед переваг сучасних солемірів визначають такі:

  • Моделі мають корпус високої міцності, який захищає робочу частину від потрапляння часток пилу та води;
  • Прилади калібрують і перевіряють безпосередньо на виробництві;
  • Прилад не потребує повторного калібрування;
  • Зонд вимірювача виготовлений на основі нержавіючої сталі;
  • Вимірювальний пристрій зручний у використанні і не диктує особливих умов для зберігання;
  • Ціни на прилади є доступними для українських споживачів.

Види вимірювачі​в активності солей

Сьогодні всі солеміри ділять на три великі категорії: портативні пристрої, моделі портативного характеру, які мають альтернативні джерела живлення, стаціонарні лабораторні вимірювачі.

Найбільшої популярності серед садівників та агрономів здобули засоби для контролювання вмісту солей, які можна легко переносити в кишені. За їх допомогою можна вимірювати вміст солей, не турбуючись про попередній забір проб.

Купити за доступну ціну вимірювачі активності солей та інші пристрої можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі наявні у нас товари пройшли жорсткий контроль якості. Ми швидко реагуємо на заявки та надсилаємо товари в будь-який куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner