Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Ножі для щеплення

Садовий ніж – це інструмент особливої універсальності, призначений для здійснення різноманітних процесів у догляді за рослинами. Садові ножі використовують при обрізці рослин, ними підрівнюють верхівки живих огорож, обрізають корені та квіти, а також здійснюють зачистку ран, щеплення і окулірування. Купити якісний садовий ніж для щеплення, обрізки, окулірування та інших функцій, а також засоби догляду за інструментом, від найкращих виробників рекомендуємо в нашому Інтернет-магазині за оптимальною ціною. Замовлення можуть здійснити мешканці Києва, Львова, Одеси, Ужгорода та інших міст. Діє оперативна обробка замовлень та доставка покупок. Пам`ятайте, що вибір ножа для щеплення має базуватися на таких критеріях, як функціональне призначення, тип заточення, наявність відділювача кору та інших додаткових елементів.

ГалереяСписок

Обираючи садовий ніж, кожен садівник обов’язково звертає увагу на його розміри (зазвичай такий інструмент дуже компактний), особливості заточування та універсальність – часто за допомогою одного інструмента можна виконувати кілька різних типів садових робіт. Саме ці ознаки роблять садовий ніж необхідним в арсеналі кожного, хто переймається піклуванням про плодові та декоративні рослини.

Ножі для щеплення та їх види

Серед великої кількості типів садових ножів, безперечно, одне з головних місць посідають ножі для щеплення. Сьогодні ножі для щеплення стали необхідністю для людей, які звикли самостійно створювати сортові рослини, не купуючи саджанці в розплідниках. Ножі для щеплення діляться на два види:

  1. Окуліровочні ножі. Це інструменти з прямимо лезом та невеликою виїмкою на «спинці». Їх використовують для здійснення щеплень за допомогою вічка або бруньки. Ніж допомагає з легкістю відділити кору на прищепі та правильно вставити бруньку у місце розрізу.
  2. Прищепні ножі. Такі інструменти мають також лезо прямої форми, і акуратний, невеликий виступ в області спинки. Такі ножі переважно використовують для щеплення «за кору». За допомогою інструменту роблять глибокі, подовжені надрізи, а також виокремлюють кору дерева та розсовують волокна на підщепі для повноцінного здійснення щеплення за допомогою черешка.

Вибір ножа для щеплення

Обираючи ніж для щеплення, люди керуються не лише типом роботи, яку збираються за його допомогою здійснювати. Є усталені правила, знання яких допоможе зверни бездоганний ніж і при цьому не витратити на нього весь сімейний бюджет. Адже в переважній більшості випадків садівники потребують багатьох різних інструментів, тому важливим критерієм є ціна. У нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна зверни будь-які садові інструменти по доступним цінам.

Правила вибору ножа для щеплень

  1. Звертайте увагу на матеріал, з якого виконаний інструмент. Найкраще обирати ножі з лезами, виготовленими з висококласної вуглецевої сталі, яка пройшла відповідне загартування. Іноді ідеальним варіантом матеріалу є нержавіюча сталь. Що перший варіант, що другий мають велику стійкість до корозії.
  2. Правильно розцінюйте потрібну довжину леза. Стандартні моделі ножів для щеплення мають довжину леза в межах від 55 до 95 міліметрів, альо в нашому магазині наявні інструменти з лезами довжиною від 45 до 155 міліметрів. Керуйтеся типом робіт, які збираєтеся виконувати, і власним відчуттям щодо необхідного розміру.
  3. Не зайвим буде дослідити особливості рукоятки. Різні моделі мають різні особливості – ножі можуть мати руків'я з абсолютно різноманітних матеріалів. Найкраще обирати рукоять з пластику, дерева, металу, нейлону або кістки. Особливо зручними є моделі, які оснащені спеціальною виїмкою для розташування пальців. Це значно поліпшує якість роботи і робить користування ножем особливо зручним.
  4. Зважте на конструкцію виробу. Часто садівники обирають складні моделі ножів за їх зручність при виконанні робіт, простоту зберігання та транспортування. Окремі види таких ножів оснащені фіксатором для того, щоб утримувати лезо в розкритому стані, і за допомогою такого фіксатора мінімізується можливість складання леза під час користування інструментом. Часто такі ножі стають незамінними в туристичних походах або на пікніках.
  5. Ідеально, якщо ніж передбачає можливість заміни леза.
  6. Важливо звертати особливу увагу на тип заточення ножа. Садові ножі виготовляють двох видів: з односторонньою і двосторонньою заточкою. Одностороння заточка гарантує міцність і жорсткість ріжучого елементу леза. Ножі з одностороннім загостренням дозволяють змінити кут робочого спрямування, а у випадку з двосторонньою заточкою така маніпуляція неможлива.
  7. Залежно від кута загострення ножі розподіляються на: інструмент загострений під кутом 12° (прищепний ніж) та інструмент, загострений під кутом 7-10° (окуліровочний ніж).

Зверніть увагу, що ножі можуть бути виготовлені як для правші, так і для лівші. Існують моделі, придатні для користування обома цими категоріями садівників.

Купити ножі для щеплення та засоби заточування недорого можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Доставка здійснюється згідно побажань клієнта по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner