Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Сучкорізи - дворучні секатори

Сучкорізи – це садові інструменти, призначені для обрізки доволі товстих гілок дерев, кущів, чагарників. Вони відрізняються від звичайних секаторів великими довгими ручками. Деякі зразки оснащені розкладними (телескопічними) ручками для можливості працювати на великій висоті та у важкодоступних місцях крони.

Купити професійний сучкоріз за доступною ціною відтепер можна у нашому Інтернет-магазині. Вибір інструмента повинен базуватися на таких критеріях, як вага, тип ріжучої голівки, форма та розмір ручок, можливість замінювати деталі, максимальний діаметр зрізу. Ми пропонуємо широкий асортимент садових сучкорізів (дворучних секаторів, гілкорізів) від найкращих виробників за оптимальним співвідношенням ціна-якість.

ГалереяСписок

Види сучкорізів

Сучкорізи класифікують за кількістю важелів – одно - і двоважельні.

  1. Одноважельні сучкорізи мають односторонній ріжучий елемент. Зовні вони схожі на садові пили. У цю групу відносять телескопічні або штангові сучкорізи. Працювати з таким інструментом доволі просто – для цього штангу, яка продається в комплекті з сучкорізом, приєднують до загальної конструкції за допомогою спеціального кріплення. Інвентар підносять до гілки та кілька разів тягти за мотузку. Такі сучкорізи здебільшого використовують для обрізки гілок, розташованих на висоті, що дорівнює кільком метрам. За допомогою цього інструменту зрізують гілки діаметром близько 50 міліметрів. Якщо Ви – власник великого саду і він потребує обрізки на висоті, обов’язково оббирає одноважельні висотні сучкорізи.
  2. Двоважельні сучкорізи відрізняються простотою у використанні. Вони оснащені двома ручками та двома лезами з ріжучими властивостями. Ці інструменти в переважній більшості мають силовий привід. Сад, оновлений молодими деревами та чагарниками, найзручніше обрізати саме такими сучкорізами. Інвентар здатний обрізати гілки діаметром до 25 міліметрів. Використовувати інструмент доволі просто – треба насадити його на телескопічну штангу (зазвичай вона продається окремо), охопити гілку та потягнути за мотузку, щоб здійснити зріз. Ці сучкорізи передбачають обертання ріжучих лез до 180, що суттєво спрощує процес обрізки. Ще одна перевага даного інструменту в тому, що ним можна обрізати гілки, розташовані на висоті до 5 з половиною метрів. Використання сучкоріза дозволяє садівникові самостійно приводити рукоятки в рух, при цьому леза зводяться докупи і гілка одрізається. Дані сучкорізи є дуже популярними з огляду на простоту використання та невисоку ціну.

Можна придбати як ручний сучкоріз, так і інструмент, який працює завдяки акумулятору – у цьому випадку для приведення його в дію достатня просто натиснути кнопку. Акумуляторні сучкорізи зазвичай купують люди, які мають величезні сади з багатьма десятками рослин.

Як вибрати сучкоріз

Для правильного вибору інструменту треба звертати увагу на такі характеристики:

  • Максимальний діаметр гілок, які потребують зрізу (цей показник може коливатися від 25 до 50 міліметрів) – залежно від можливого діаметру зрізу сучкорізи обрізають молоді або старі дерева;
  • Пристрій для фіксації леза – його наявність допомагає уникнути небажаного травмування садівника (допомагає зберігати леза в закритому стані і забезпечує безпеку при переносці інструмента);
  • Телескопічна рукоятка – допомагає проводити зрізи гілок на висоті навіть при низькому зрості людини;
  • Вага інструмента – намагайтеся обрати такий сучкоріз, який не провокуватиме втому під час роботи;
  • Довжина рукояток – важливий критерій, якщо при виготовлені не були передбачені телескопічні ручки (чим більша довжина, тим вищі дерева Ві зможете обрізати;
  • Прецизійне загострення лез – спосіб загострювання, який передбачає особливо гострі краї лез, які впродовж тривалого часу не затупляються.

Як використовувати та доглядати за сучкорізом

Робота з сучкорізом та секатором передбачає використання спеціальних захисних рукавичок. Вбирайтеся у зручний одяг, який здатний забезпечити свободу рухів. Перед тим, як взятися до обрізання сучків, переконайтеся в тому, що інструмент здатний виконувати свої функції і не має несправностей. Зверніть увагу на елементи кріплення, спробуйте здійснити кілька характерних рухів.

Працювати з сучкорізом слід тільки в стійкому положенні. Інакше ніхто не застрахований від вислизання інструменту з рук, що може призвести до травми.

Догляд за сучкорізом нескладний. Щоразу після використання треба проводити чистку сумісними засобами, щоб прибрати рештки рослинного матеріалу, який налипає на лезах. Також треба протирати робочу поверхню шматком тканини. Час від часу розбирайте сучкоріз на частини, щоб ефективно видалити бруд.

Зберігати інструмент потрібно в сухому приміщенні без потрапляння прямих сонячних променів.

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua пропонує широкий вибір сучкорізів, змінних деталей та інших товарів за доступними цінами. Переглядайте каталог і замовляйте саме той інструмент, який допоможе Вам створити сад мрії. Доставка товару здійснюється в усі міста України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner