Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Садовий інструмент для обрізки і стрижки

Купити садовий інструмент, городній інвентар, змінні деталі від найкращих виробників із різних країн світу відтепер можуть українські спеціалісти та садівники-любителі. Для кожного професійного завдання розроблені спеціальні моделі із особливою будовою ліз, ручок та інших деталей. Важливо, щоб садовий інструмент відповідав особливостям та вимогам майстра, дозволяв виконувати великі обсяги роботи без надмірних фізичних навантажень. Тепер існують інструменти для саду і городу, яким можуть ефективно користуватися люди, що працюють лівою рукою – шульги. Професійний садовий інструмент повинен відповідати чітким вимогам щодо товарів даної групи, бути безпечним у використанні, надійним і довговічним. Найкращі садові інструменти служитимуть господарю тривалий час без зміни технічних характеристик, при потребі у них замінюють зношені чи поламані деталі, які продаються окремо. Купити професійний садовий інструмент Арс, Фіскарс, Беллота, Фелко, Стафор та ряд інших радимо за вигідними цінами в Інтернет-магазині eSad.com.ua. Пропонований нами інструмент для саду задовольнить вимоги клієнтів із різною платоспроможністю.

ГалереяСписок

Догляд за садом практично неможливий без набору певних інструментів. Сучасні виробники приладдя для садівництва пропонують як ручні, так і автоматизовані прилади для проведення садових робіт. Відповідно, ручні інструменти використовуються в приватному садівництві при наявності невеликого за розмірами саду, а автоматизовані (чі моторизовані) призначені для догляду за великими промисловими садами.

Садові секатори

Секатор – один з незамінних інструментів, який використовують всі без виключення садівники. За допомогою секатора виконують такі роботи:

 • Видалення сухих і зайвих гілочок;
 • Формування крони;
 • Омолоджування рослин;
 • Проріджування крони;
 • Укорочення пагонів.

Спеціалісти виділяють такі види секаторів:

 • Секатор обвідний. Це садовий інструмент універсального типу, який використовують для обрізки гілочок. Його застосовують у процесах формування крони, проріджування пагонів, здійснення щеплень. Секатор цього типу являється досконалим інструментом з наявністю одного рухомого леза для перерізування, яке під час роботи напрям у бік обрізуваної гілки. Такий секатор дає якісні, рівні і гладкі зрізи.
 • Секатор з наковальнею. Використовують переважно для обрізання сухого гілля. Цей тип секатора гарно зарекомендував себе при великих обсягах роботи. Ковадло допомагає зменшити навантаження на руку садівника. Живі гілки таким секатором обрізати не можна – вони можуть травмуватися при обрізці.
 • Секатор-ножиці. Інструмент з двома робочими лезами, який використовують переважно при зрізанні квітів та видаленні молодих пагінців. Живі гілки ним обрізати не рекомендується.
 • Секатор з храповою системою. Універсальна модель, яка використовується для обрізки як сухих, так і живих гілочок. Діаметр обрізуваних гілок має складати до 30 міліметрів.
 • Кущорізи. Це секатори, призначені для зрізування кущів. Вони мають довгі ручки, які допомагають зменшити навантаження на руку. Діаметр обрізуваних гілок – до 50 міліметрів.
 • Секатор з штанговим механізмом. Застосовується для обрізки тих гілок, які розташовані дуже високо.

Сучкорізи

Ці інструменти використовують у тих випадках, коли із завданням не може впоратися секатор. Здебільшого сучкорізи мають подовжені рукоятки, що спрощує процес обрізки. Сучкоріз може «перекушувати» досить великі, товсті гілки.

Серед видів сучкорізів виділяють такі:

 • Сучкорізи з одним важелем для обрізки товстих гілок, мають телескопічні або штангові рукоятки;
 • Сучкорізи з двома важелями, що мають дві активні рукоятки та двосічне лезо (часто сюди додається силовий механізм для полегшення роботи);
 • Сучкорізи з електричним приводом, мають високу потужність та анти блокувальну систему, часто оснащені акумуляторами, призначені для особливо важких робіт.

Найчастіше садівники використовують механічні сучкорізи.

Садові пили

Садові пили (ножівки) призначені для обрізання крон дерев. Ножівка зазвичай оснащена однією ручкою та полотном для здійснення зрізу. Особливої популярності набули ножівки з рукояттю у вигляді «пістолета».

Не менш популярними є і складні пили з конструкцією, схожою на конструкцію складного ножа. Така пилка також складається з полотна, а зовні має якісну раму. Такі моделі дуже зручні з огляду на здатність полотна «ховатися» всередину рукоятки.

Ще одна варта уваги модель – лучкові пили. Назву таке приладдя отримало за схожість з луком. Ріжуча частина подібної пилки нагадує тятиву, що забезпечує легкість у використанні та якісні зрізи. Інструмент має досить зручний протектор для пальців та гвинт, за допомогою якого регулюється натяг ріжучого елементу. Ці пилки призначені для зрізання особливо товстих гілок.

Запрошуємо переглянути асортимент садових інструментів для обрізки на нашій інтернет-платформі eSad.com.ua. Ми пропонуємо високоякісну продукцію за доступними цінами. Доставка товару здійснюється в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner