Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для MANKAR

Запчастини MANKAR відтепер доступні на вітчизняному ринку. Ми пропонуємо змінні деталі та запасні елементи відомого німецького бренду та інших виробників за найкращим співвідношенням ціна-якість. Представлені вироби повністю відповідають оригіналу, легко монтуються та дають можливість суттєво збільшити термін експлуатації інструментів. Компанія Манкар славиться сучасними та надійними пристроями для боротьби з бур’янами в садових та городніх господарствах. Усі товари MANKAR відповідають високим стандартам якості.

ГалереяСписок

Німецька компанія Mankar – безсумнівний світовий лідер у сфері розробки та випуску сучасних та надійних пристроїв для боротьби з бур’янами в садових та городніх господарствах. Сьогодні оприскувачі для саду від бренду Mankar посідають гідне місце серед асортименту продукції, пропонованої українським споживачам.

Обприскувачі Ma​nkar – надійність та доступність

Лінія бездоганних обприскувачів для вирішення будь-яких завдань від бренду Mankar дуже широка. Покупці обирають для себе пристрої, залежно від особливостей ландшафту, який потрібно обробити, а також відмінностей доступу до того чи іншого насадження.

Обприскувачі Mankar діляться на колісні та ручні моделі. Колісні оснащені спеціальним вузьким колесом для здійснення переміщень по нерівним ділянкам. Енергія руху колеса призводить до дії насос обприскувача і відбувається розпилення гербіциду.

Ручні моделі від Mankar досить мобільні, вони передбачають ручне розпорошення гербіцидів при регуляції подачі за допомогою клапана. Всі обприскувачі німецького виробництва мають високі експлуатаційні характеристики та покращену ергономічність. Ціна на подібні пристрої є доступною для українських фермерів та садівників. А якість пристроїв приємно порадує навіть скептиків.

Змінні деталі до обприскувачів Mankar

Запустивши виготовлення висококласних розпилювачів, компанія Mankar пішла далі і почала виготовляти оригінальні змінні деталі для багатьох моделей. Саме тому сьогодні немає потреби купувати новий обприскувач при виході з ладу тієї чи іншої запчастини. Всі деталі розробляються у чіткій відповідності до особливостей тієї моделі, для якої призначені. Примітно, що переважна більшість техніки Mankar реагує на поломку за допомогою світлодіодних сигналів. Тож, коли з’являється проблема, оператор про неї обов’язково повідомлений.

Переваги змін​них деталей Mankar

  • Чітка відповідність техніці, виготовленій компанією;
  • Полегшений процес заміни деталей;
  • Якість змінних деталей не відрізняється від якості «рідних» елементів обприскувача;
  • Висока функціональність;
  • Доступність на українському ринку;
  • Абсолютна здатність відновити ефективність обприскувача після здійснення ремонту;
  • Всі деталі виготовлені з урахуванням передових технологій, зокрема, новаторській технології розпилення, запатентованій компанією Mankar.

Як купити з​мінні деталі Mankar

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент змінних деталей до будь-яких садових інструментів і техніки. Але купувати такі товари краще в спеціалізованих магазинах, де можна отримати кваліфіковану консультацію. Це виключає можливість помилки та допомагає обрати саме ту запчастину, яка потрібна в кожному конкретному випадку.

Наш інтернет-магазин eSad.com.ua спеціалізується на постачанні садового інструменту та змінних деталей для нього. Всі товарні позиції відповідають потребам і садівників-професіоналів, і любителів. Замовлення можна зробити телефоном, або за допомогою листа на поштову скриньку магазину, вказану на сайті. Доставка продукції здійснюється в короткі терміни по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner