Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Засоби для щеплення та окуліровки

Щеплення та окуліровка – дуже необхідні заходи в садівництві. За допомогою цього процесу створюють нові сорти, поліпшуючи їх якості. Таким чином з’являються рослини, здатні безперервно плодоносити, демонструвати неабияку стійкість до захворювань та уражень шкідниками, а також витривалість до високої вологості, кислотності та засолення ґрунту. Щеплення та окуліровку тепер можуть успішно здійснювати не лише виробники рослинної продукції, а також садівники-любителі. Спеціальне приладдя та інструменти для щеплення й окуліровки можна замовити та купити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо найкращі та найбільш затребувані зразки від відомих виробників, здійснюємо оперативну доставку покупок.

ГалереяСписок

Щеплення рослин та його ​позитивні впливи

Щеплення необхідне не лише для появи на світ нових цікавих сортових рослин. Воно сприяє  заміні сортів, які втратили відповідність, на нові, а також сприяє формуванню потрібних обрисів крони. Така крона зазвичай стійка до морозів та будь-яких негативних природних впливів. Крім того, за допомогою щеплення зберігають позитивні якості сорту навіть в тому разі, коли материнська рослина загинула.

Кожен садівник рано чи пізно постає перед необхідністю здійснити щеплення. Є два способи цього процесу:

  • Щеплення за допомогою черешка (методом поєднання двох пагінців від поєднуваних рослин);
  • Окулірування (щеплення за допомогою бруньки або вічка).

Інструменти для щеплення

  1. Садові ножі. Це універсальні інструменти, необхідні для здійснення різних маніпуляцій з рослинами. За їх допомогою підрізають гілки, здійснюють щеплення і окулірування, зачищають рани на деревах та кущах. Для щеплення використовують окуліровочні та прищепні ножі.
  2. Секатори для щеплень. Являють собою одноручний інструмент механічного типу, призначений для точного зрізання живців та підщепи. Вони здійснюють парні зрізи, що дозволяє ідеальне поєднання прищеплюваних частин. Таким чином, зводиться до нуля можливість помилки при здійсненні щеплення.
  3. Станки для щеплення. Цей інструмент дозволяє виконувати не менше як 5 видів щеплення. Станки виконуються за принципом гільйотини, що дозволяє здійснювати щеплення навіть при мінімальних знаннях і вміннях. Щеплення за допомогою станка дає стовідсотковий результат.

Інші засоби для​ щеплення та окулірування

Сучасне садівництво передбачає використання різних спеціальних засобів, які розробляються з урахуванням найновіших технологій. Ці засоби прекрасно відповідають всім суворим вимогам сучасного догляду за рослинами. Серед таких засобів виділяють:

  • Смужки з гуми – засоби для щеплення за допомогою черешка, виготовляються в еластичному, міцному, стійкому до вологості та ультрафіолету варіанті, здатні здійснювати захист рослини від погодних впливів та несприятливих умов;
  • Латки для здійснення окуліровки – засіб, що використовують при щепленні за допомогою вічка, виготовляються на основі натурального каучуку, характеризуються практичністю, зручністю, міцністю в питанні розриву та еластичністю, здатні надійно охопити бруньку та захистити її, дають змогу рослині активно розвиватися і рости;
  • Плівки – засоби для проведення щеплення особливої універсальності, допомагають при роботах в розаріях, садах та виноградниках, розробляються з урахуванням інноваційних технологій, наділені унікальними властивостями (еластичність, міцність, водонепроникність, стійкість до різних погодних умов та кліматичних факторів, зручність і практичність), на 100% захищають прищеплені рослини.

Всі засоби для щеплення, виготовлені сучасними виробниками, само розкладаються впродовж 4-6 тижнів, що дозволяє вберегти рослини від можливих пошкоджень. Крім того, ця здатність забезпечує високу екологічність подібної продукції – Ви не будете захаращувати довкілля, і при цьому матимете змогу якісно здійснювати щеплення.

Щеплення, проведене за допомогою сучасного інвентарю та спеціальних засобів, гарантовано подарує Вашим рослинам оновлене життя. Після здійснення процедури можна розраховувати на збільшення урожайності культур, а також на їх здатність протистояти посухам, перезволоженню та іншим несприятливим погодним умовам.

Всі товари для щеплення, представлені в інтернет-магазині eSad.com.ua, мають бездоганну якість та характеризуються тривалим періодом експлуатації. Замовлення можна зробити за допомогою телефонного дзвінка менеджеру нашого інтернет-магазину. Номер телефону вказаний на сайті магазину. Ми гарантуємо швидкі темпи обробки заявок та своєчасну доставку товару в будь-яке з міст України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner