Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Етикетки

Етикетки – це оригінальний сучасний засіб, за допомогою якого здійснюється якісне маркування рослин. Здебільшого рослини позначають на територіях розплідників, садових центрів, теплиць або розсадників. Спеціальна інформація на етикетках дозволяє успішно продавати рослини та давати гарантію покупцеві, що він дійсно отримає саме замовлений товар. Разом з етикетками вигідно купувати засоби для фіксації рослин. Здійснюємо оперативну обробку замовлень та доставку покупок по всій Україні.

ГалереяСписок

Але не менш важливими етикетки є і в приватному садівництві чи городництві. Ситуацій, коли треба зберегти для себе інформацію про рослини, дуже багато. Сучасне садівництво передбачає використання кількох видів етикеток, і всі вони представлені в асортименті нашого інтернет-магазину eSad.com.ua.

Головні особливості етикеток для позначення рослин

На поверхні етикеток розміщують інформацію про рослини різного роду. Такою інформацією можуть бути:

 • Назва рослини;
 • Рекомендації по догляду;
 • Штрих-код;
 • Ціна;
 • Інша інформація.

Виготовляють сучасні етикетки, беручи за основу синтетичні матеріали. Це дозволяє створити стійку до дощів і снігопадів, сонячних променів чи несприятливої погоди продукцію. Крім того, етикетки не страждають внаслідок потрапляння на них хімічних препаратів агресивного типу, якими часто обробляють рослини. Всі написи, які наносяться на поверхню етикетки, здатні не вигорати на сонці, а захисне покриття запобігає змиванню інформації під час дощів.

Види етикеток і сфери їх використання

Всі найменування етикеток чи бирок, залежно від їх прямого призначення, розрізняють за такими особливостями:

 • розміри;
 • колір;
 • спосіб фіксування на рослині;
 • спосіб нанесення на етикетку ключової інформації (це може бути друк за допомогою принтера, або напис вручну за допомогою садового маркера).

Серед великого вибору етикеток в нашому інтернет-магазині представлені такі:

 1. Етикетки, бирки та таблички з кілочками. Їх використовують для позначення культур, що вирощуються в контейнерах, а також при догляді за розсадою та посіві культур насінням. Таким чином, зникає ризик сплутати сорти або помилитися з терміном посадки. Загострений кінець – кілочок – дозволяє з легкістю встромити таку етикетку в ґрунт. Такі етикетки стійкі до будь-яких впливів навколишнього середовища. Ніжки подібних імпровізованих табличок тримають поверхню з написом на потрібній висоті, що дає змогу скористатися вільним доступом до інформації. Написи на таку етикетку наносять за допомогою маркера або олівця для садівництва.
 2. Етикетки, оснащені петелькою. Такі вироби мають спеціальний замок-застібку. Такий метод кріплення бирки до рослини дуже зручний і практичний. Крім того, така фіксація є абсолютно безпечною для рослини, що в усіх випадках дуже важливо. Інформацію на таку етикетку можна нанести спеціальними маркерами або олівцями для садівництва. Крім того, є спосіб нанесення інформації за допомогою друку на термотрансферному принтері.
 3. Етикетки з пластику та кріпленням за допомогою оцинкованого дроту. Такий спосіб маркування використовують здебільшого для кущів, дерев високої декоративності та інших саджанців, які перебувають на території відкритих майданчиків садових центрів і розплідників. Етикетки мають високу стійкість до погодних змін та абсолютну водонепроникність.
 4. Смужки для помітки рослин. Їх здебільшого використовують, щоб здійснити швидке маркування рослин на територіях садових центрів, розплідників та розсадників. Смуги можуть бути виготовлені з тканини, плівки, ПВХ. Смужки представлені в багатьох кольорах. Для здійснення маркування просто відмотують необхідну кількість смужки та пов’язують її на рослині. Одним з недоліків подібного маркування вважають малу кількість місця на стрічці і неможливість нанесення на неї інформації. Але стрічки, натомість, ідеально підходять для здійснення маркування за допомогою кольорів.

Купити недорого етикетки різних видів та інші допоміжні засоби маркування рослин можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ви можете обрати з асортименту саме ті зразки, які зроблять маркування рослин ефективним і простим процесом. В разі виникнення запитань наші менеджери обов’язково нададуть кваліфіковані відповіді. Доставку товару здійснюємо в короткі терміни по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner