Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Верстати для щеплення

Щеплення – це важлива і непроста операція, яка вимагає не лише максимальної уваги садівника, але й ідеально гострих інструментів та інших допоміжних засобів. У нашому інтернет-магазині можна ознайомитися із найкращими зразками станків для щеплення рослин. Усі прилади розраховані на виконання професійних завдань, пов’язаних із плодовими та декоративними видами й сортами рослин. Разом із станком для щеплення вигідно купити розхідні та змінні матеріали, в тому числі леза. Станки (машинки, прилади) для щеплення можуть замовити жителі Києва, Львова, Одеси, Ужгорода, Харкова та інших населених пунктів України, діє оперативна обробка замовлень та доставка покупок.

ГалереяСписок

Щеплення рослин – це важлива і непроста операція, яка вимагає не лише максимальної уваги садівника, але й ідеально гострих інструментів та інших допоміжних засобів. Для того, щоб отримати необхідний сорт плодової або декоративної культури, не обов’язково купувати новий саджанець. У більшості випадків цю проблему вирішує здійснення звичайного щеплення. Якщо процедура була проведена за всіма правилами з використанням якісного інструменту, вірогідність отримання рослини, яка гарно ростиме і розвиватиметься, і при цьому даватиме багато смачних і поживних плодів, виростає до 100%.

Щеплення за допом​огою станка

З появою інноваційних інструментів – спеціальних станків переносного типу для щеплень – садівники отримали новий ефективний засіб для здійснення щеплень рослин. Широким кроком вперед стало створення станка Scionon Graft Crafter у Новій Зеландії, який здатний з легкістю для користувача здійснювати щеплення 5 видів. При цьому інвентар дозволяє мінімально витрачати час на підготовку до процесу.

В народі такий станок називають «станком-гільйотиною», оскільки леза у нього працюють в «падаючому» режимі. За допомогою цього обладнання можна виконати такі види щеплень:

 • окулірування за кору;
 • просте копулювання;
 • окулірування в приклад;
 • поліпшене копулювання;
 • копулювання в розщеп;
 • копулювання за кору.

Головні переваги станків ​для щеплення

Головною перевагою станків для щеплення є простота в експлуатації, обслуговуванні та догляді. Без особливих навичок Ви зможете швидко та ефективно прищепити будь-яку рослину, не використовуючи при цьому додаткові садові інструменти (ножі або секатори). Щоб навчитися працювати з цим нехитрим пристосуванням, знадобиться менше години. А щеплення будь-якої складності на будь-якій рослині можна провести всього за лічені хвилини. Саме ці особливості роблять станки для щеплень привабливими як для професіоналів, які володіють великими площами насаджень, так і для новачків, які тільки починають свій шлях у садівництві.

Крім того, станок для щеплення має такі корисні характеристики:

 • Забезпечує бездоганну підготовку кожного живця, незалежно від їх кількості;
 • Легка вага;
 • Компактні розміри;
 • Висока транспортабельність;
 • Простота у використанні;
 • Абсолютна безпечність;
 • Легка фіксація до опори (столу, дошки);
 • Універсальність – за допомогою гільйотини можна прищеплювати дерева, виноград та багато інших рослин.

Всі без виключення станки для щеплення, представлені в асортименті нашого  інтернет-магазину eSad.com.ua, виготовлені з високоякісної загартованої сталі. Фінальна обробка стальних конструкцій передбачає електрофорез. Допоміжні деталі створені на основі армованого пластику. Виробництво станків відбувається із застосуванням сучасних технологій.

Окремі моделі мають в комплекті запасні леза. Всі без виключення станки продаються з інструкцією по експлуатації. Леза дозволяють виконувати точні й однакові надрізи на прищеплюваних черенках, не зачіпаючи при цьому волокна рослин. Допустимий діаметр підщепи та прищепи складає від 5 до 30 міліметрів.

Ідеальна конструкція станків дозволяє досить тривалий термін експлуатації – одне лезо здатне забезпечити до 50 000 щеплень. При великих об’ємах робіт таке обладнання просто незамінне – тільки за допомогою станка можна підготувати велику кількість високоякісних штамбів дерев.

Як купити станок для щеплень?

При виборі і купівлі станка для щеплень слід звернути увагу на конструкцію – найкраще, коли модель передбачатиме заміну леза. Таким чином, за додаткову оплату можна замовити леза різної геометрії: V-подібні, U-подібні, Ω-подібні. Також можна купити леза з двохсторонньою заточкою. Насадки на станку можна міняти самостійно, це здійснюється легко і просто. Для заміни насадки Вам знадобиться хрестоподібна викрутка. Використання лез з різною геометрією здійснюється з урахуванням особливостей рослини та типу обраного щеплення. Таким чином, маючи всього один станок, можна здійснювати щеплення різними способами.

Купити станок для щеплення рослин та змінні деталі можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Всі товари, які ми пропонуємо клієнтам, мають високу якість і надійність. Доставку замовлень здійснюємо в межах усієї України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner