Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Електронні ваги

В арсеналі сучасного садівника, дачника, аграрія має бути чимало спеціального оснащення, інвентарю та приладів. У Львові, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України можна замовити й купити електронні ваги за найкращим співвідношенням ціна-якість. Для вдалого вибору необхідно визначитися із такими вимогами до приладу, як максимальний та мінімальний показник, одиниці виміру, похибка, елементи живлення, дизайн, змінність деталей. Ваги електронні від найкращих виробників обирайте на сторінці eSad.com.ua.  У нас також можна обрати інші сучасні вимірювальні прилади. Ми гарантуємо високу якість товару, простоту в експлуатації та довговічність.

ГалереяСписок

Для вирощування здорових рослин та отримання смачних, корисних плодів слід дотримуватися основних правил, визначених спеціалістами по догляду за рослинами. Успішне вирощування будь-якої культури залежить не лише від регулярному поливу та обрізки. Садівникам належить ще й вносити певні суміші в ґрунти. Крім того, варто на початках правильно визначати кількість насіння, яке планується використати для засіву. Часто вимірювань маси потребує здійснення лабораторних аналізів щодо певних хімічних речовин. Для цього використовуються такі засоби, як електронні ваги.

Електронні​ ваги – точність вимірювань та надійність

Основними ознаками, за якими обирають електронні ваги, є показники довговічності, надійності, ергономічності. Крім того, ідеальні ваги завжди демонструють легкість у використанні. Такі ваги використовують в виробничій, науковій та навчальній сферах, які характеризуються наявністю лабораторій. Крім того, електронні ваги отримали широку популярність в сфері промислового виробництва.

Високі вимоги до точності вимірювання ваги ставить і аграрна галузь – при посівній завжди важливо чітко визначати масу посівного матеріалу, добрив та інших речовин.

Види електрон​них ваг

Залежно від сфери, в якій застосовують ваги, їх ділять на такі групи:

  1. Лабораторні ваги. Такі моделі електронних приладів використовують у виробничій та науково-дослідницькій сферах. Вони демонструють високу точність вимірювання. Для отримання постійних точних показників таким вагам час від часу проводять калібрування за допомогою спеціальної калібрувальної гирі, вбудованої всередину пристрою. В окремих випадках гиря для калібрування є зовнішньою і поставляється в комплекті.
  2. Високоточні електронні ваги. Призначаються для вимірювання маси надмалого порядку. Головна перевага – мінімальна похибка в межах 0,001 грама. Крім того, такі ваги мають мінімальний поріг зважування – до 0,01 грама. Прилад оснащений РК-дисплеєм та інтерфейсом для під’єднання до комп’ютера. Використовуються в фармацевтичній та науково-дослідній сферах.
  3. Аналітичні ваги. Виготовляються з хімічно стійких матеріалів. Похибка вимірювання – від 0,001 грама. Поріг мінімального значення при зважуванні – від 2 грамів.
  4. Електронні кухонні ваги. Вони мають значно нижчу точність вимірювання. За їх допомогою можна зважувати продукти до 15 кілограмів. Похибка вимірювання – в межах 1 грама. Оснащені функціями вимірювання об’єму, автоматичного вимикання, зчитування тари.
  5. Ваги універсальні. Це – комплект, який включає кілька пристроїв, може вимірювати як масу сипучих речовин, так і об’єм рідини.
  6. Вологозахищені ваги. Мають герметичний корпус, стійкі до впливу реагентів хімічного походження.
  7. Портативні ваги. Їх можна легко помістити в кишеню. Пристрої автономні, оснащені батарейками. Використовуються для здійснення замірів в польових умовах.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити електронні ваги та інші прилади за низькою ціною. Доставка продукції здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner