Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для Artitec

Artitec – італійська компанія, яка спеціалізується на виготовленні висококласних та професійних секаторів для щеплення. Цінова політика компанії робить її пропозицію дуже привабливою для людей, які користуються ножами та інструментами для щеплення. При низьких цінах продукція Artitec характеризується відмінною якістю, зручністю та надійністю. Перед тим, як здійснити замовлення і купити лезо Artitec, інші запчастини, змінні деталі, рекомендуємо ретельно ознайомитися із моделлю Вашого інструмента. Це дасть можливість здійснити покупку сумісного зразка і успішно здійснити поточний ремонт.  На нашому сайті можна замовити деякі моделі секаторів для щеплення рослин. Змінні деталі Артітек доступні жителям Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших населених пунктів України, діє оперативна доставка покупок.

ГалереяСписок

Компанія виробляє продукцію з трьома видами лез: «Ω»-подібне, лезо «Gemma» та «V»-подібне. Це дозволяє використовувати продукцію Artitec для виконання щеплень як способом копулювання, так і методом щеплення бруньками.

Комплектація продукції Arti​tec

Комплект секаторів для щеплення від Artitec передбачає наявність ножів змінного типу, які представлені в трьох видах:

  • Ніж V-подібної форми (іноді його ще називають U-подібним лезом);
  • Ω-подібний ніж;
  • Ніж Gemma (або – брунькове лезо).

Крім цих видів ножів в комплекти зазвичай входять запасні упори для ножів, а також блоки для виконання щеплень за допомогою Gemma-леза. Але головне, що всі складові комплектів можна придбати і окремо (стосується тільки змінних ножів). Всі ножі виконуються на основі високовуглецевої сталі кованого типу.

Змінні леза для Arti​tec та їх використання

Залежно від сорту рослини та видів щеплень використовують різні леза для секаторів Artitec. Також на вибір змінного леза впливає товщина прищепу і, відповідно, підщепу.

Використання змінних ножів до секаторів Artitec не потребує якихось особливих умінь – навіть садівник-новачок може за допомогою хрестоподібної викрутки, згідно інструкції до товарів, здійснити процес заміни леза.

Особливості кожного​ з лез, наявних в асортименті Artitec

  • V-подібне лезо – використовують для щеплення молодих і тендітних пагонів, які мають товщину до 4 міліметрів, ідеально зберігає заводське загострення, забезпечує швидку адаптацію рослини після щеплення;
  • Лезо Ω-подібного типу допомагає впоратися з «фігурним вирізом-замком», що робить за умови використання якісного живця стовідсотково успішним щеплення, виготовляється з вуглецевмісної сталі, довго зберігається заводське загострення, легко загострюється в домашніх умовах;
  • Лезо Gemma (ніж для щеплення брунькою) використовують при щепленні окуліруванням, ідеально поєднує прищепу та підщепу, забезпечує швидке загоєння рани, матеріал для виготовлення – сталь з високим вмістом вуглецю, що дозволяє максимально довго зберігати первісну гостроту леза.

Змінні леза для Artitec дозволяють проводити близько двох тисяч зрізів високої точності. Головне, стежити за товщиною поверхні, на якій проводиться робота – вона не повинна перевищувати 10 міліметрів. Експлуатація взимку передбачає скорочення терміну служби леза, адже низькі температури роблять деревину твердішою.

Купити недорого змінні деталі для Artitec можна вже сьогодні, зателефонувавши менеджеру інтернет-магазину eSad.com.ua. Ми гарантуємо доставку високоякісної продукції по Львову, Києву, а також в інші населенні пункти України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner