Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Агрошнурок (кембрик) для підв'зв'язування рослин

Агрошнурок, або кембрик – ідеальний засіб, призначений для підв’язки рослин та утримування їх пагонів за будь-яких погодних умов. Кембрик використовують для робіт в плодових садах, але не менш ефективним він є і для декоративних рослин. Ситуацій, коли варто здійснити підв’язку рослини, існує багато: висока врожайність, інтенсивний ріст або несприятливі погодні умови. Враховуючи великий попит, наш інтернет-магазин пропонує агрошнур (кембрик), спеціальні ножі для його нарізання, рюкзаки (сумки) для зберігання та перенесення, інші товари для фіксації рослин за оптимальними цінами. Агрошнурок та супутні товари слід обирати досить ретельно, оскільки від цього може залежати вигляд, здоров’я та урожайність ваших рослин.

ГалереяСписок

Агрошнурок, або кембрик – ідеальний засіб, призначений для підв’язки рослин та утримування їх пагонів за будь-яких погодних умов. Кембрик використовують для робіт в плодових садах, але не менш ефективним він є і для декоративних рослин. Ситуацій, коли варто здійснити підв’язку рослини, існує багато: висока врожайність, інтенсивний ріст або несприятливі погодні умови. Успішні садівники і городники навчилися безпомилково визначати момент, коли та чи інша рослина потребує підтримки.

Підв’язували рослини з давніх-давен. Але мотузки чи дроти паралельно заважали рослині розвиватися, здавлювали пагони та приводили до деформації підв’язаних частин. Саме тому садівники в усі часи намагалися знайти такий спосіб підв’язки, який би не шкодив рослинам та мав високу міцність. Рішенням проблеми став садовий кембрик, який набуває дедалі більшої популярності серед садівників-професіоналів та аматорів у догляді за рослинами.

Переваги агрошнурка (кембрика)

 • ПВХ, який взятий за основу створення продукту, має високу стійкість до розривів;
 • Підв’язка за допомогою агрошнурка відрізняється довговічним терміном використання;
 • Шнурок можна використовувати при температурах від -40 до +80 градусів по Цельсію;
 • Кембрики мають високу стійкість до змін погоди та перепадів температур;
 • Провідні виробники виготовляють товари, які не деформуються під дією ультрафіолетового випромінювання, що означає збереження абсолютної цілісності під сонячними променями;
 • Висока еластичність дозволяє підв’язування рослин навіть при інтенсивному рості – кембрик розтягується відповідно до збільшених розмірів культури;
 • Такий засіб дозволяє рослинам втримати рівновагу під сильним вітром, при зливах чи під вагою урожаю.

Як вибрати агрошнурок

Якщо ваше садово-городнє господарство багате на сортові томатові, виноградні лози, малину, різноманітні в'юнкі чагарники тощо, слід особливо уважно дбати про їх збереження від зламів. Підв’язки потребують також листяні декоративні дерева, які мають тонкі пагони. Для того, щоб правильно обрати агрошнурок, треба звертати увагу на такі особливості:

 1. Діаметр виробу. Кембрики продають переважно в діаметрах від 2 до 6 міліметрів. Вибір товщини – справа індивідуальна. Діаметр напряму залежить від діаметру гілок, які Ви плануєте підв’язувати. Товстіші пагони вимагатимуть, відповідно, товстішого кембрика. Підв’язування окремих рослин вимагає фіксованого діаметру засобу для підв’язування (наприклад, виноград підв’язують агрошнурком з діаметром до 3 – 4 міліметрів.
 2. Кольорове рішення виробу. Переважна більшість споживачів обирає зелений кембрик, щоб легко заховати його серед листя та гілок рослин. Для того, щоб бачити і контролювати підв’язку, садівники великих агропідприємств обирають яскраві агрошнурки – червоні, помаранчеві, рожеві, жовті чи сині. Так місце підв’язування буде добре помітним в разі потреби.
 3. Спосіб фасування. Можна помітити, що ціни на агрошнурки, які пропонують покупцям різні підприємці, суттєво відрізняються. Ціна залежить, в першу чергу, від фасування. Кембрики можуть продаватися з розрахунку на довжину (метраж), або згідно ваги бухти.
 4. Виробник. Зазначимо, що найбільш якісний продукт цього типу пропонують виробники з Польщі, Італії та Німеччини. Вітчизняний агрошнурок (бренд Аграріо) на українському ринку також представлений і він не поступається закордонним аналогам.

В нашому інтернет-магазині eSad.com.ua можна купити агрошнурки різних типів. Асортимент передбачає наявність кембриків класів Стандарт, Супер-екстра та Екстра. Крім того, ми пропонуємо обрати необхідний розмір серед товарних позицій, представлених в розмірах від 100 до 150 метрів, або у вазі від 1 до 5 кілограмів, засоби для обрізки. Кембрики, які продаються на вагу, мають довжину по 35 сантиметрів.

Інтернет-магазин eSad.com.ua – це завжди широкий вибір будь-яких товарів для садівництва. Вся продукція, представлена у нас, має високу якість та абсолютну відповідність зазначеним характеристикам. Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Замовляйте агрошнурок вже сьогодні, і за кілька днів отримайте товар у найближчому відділенні обраної кур’єрської служби.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner