Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Культиватори ручні

Купити професійний культиватор відтепер мають можливість спеціалісти із Києва, Львова, Одеси, Харкова та багатьох інших міст за вигідною ціною в нашому інтернет-магазині. Культиватори ручні дозволяють суттєво покращити продуктивність праці, бездоганно виконують завдання, підходять для різних природно-кліматичних зон України. Ручний культиватор – це вдалий вибір не лише для виробничих умов, а також для індивідуальних користувачів, які працюють на дачі, городі чи в саду. Основні галузі, в яких доцільне застосування інструментів – сільське, лісове, садово-паркове господарство. Ми пропонуємо найкращі та найбільш затребувані зразки, які ефективні для роботи із різними типами ґрунтів. Пропонуємо також широкий асортимент інших садових інструментів. Здійснюємо доставку покупок в усі куточки України.

ГалереяСписок

Культиватор ручний – це інструмент, призначення якого відоме кожному власнику присадибної ділянки, городу або саду. Відомо, що для полегшення роботи на земельній ділянці сьогодні використовуються різні види сільськогосподарської техніки та знаряддя. Але найважливішим і найбільш трудомістким завжди був і є догляд за ґрунтом. Цей процес потребує постійного перекопування, боронування, розпушування, видалення бур'янів тощо. Якщо ділянка невелика, то незмінним помічником для садівника чи городника стане ручний культиватор. Він забезпечує швидку та якісну обробку землі.

Призначення ручних ку​льтиваторів

На невеликих земельних ділянках, або в місцях, важких для доступу, ручний культиватор - незамінний інструмент. Ним легко обробляти землю на вузьких відрізках, а також між дерев, де для великої садової техніки прохід був би проблематичним. За допомогою ручного культиватора здійснюють абсолютно всі види обробки землі. Так, він прекрасно здійснює такі види робіт:

 • Прополювання ділянок від бур’янів;
 • Розпушування ґрунту;
 • Перемішування добрив в землі;
 • Викопування лунок для посадки різних культур;
 • Обробка землі навколо дерев;
 • Обробка альпійських гірок, розаріїв, рабаток, теплиць тощо.

Цей пристрій – один з найдешевших і найпростіших в експлуатації.

Види ручних куль​тиваторів

Всі ручні культиватори ділять на дві категорії: ротаційні (зірочкові) та розпушувачі.

 1. Ротаційний культиватор – це прилад, який призначений для розпушування м’яких ґрунтів. Він складається з ріжучого механізму (валу), на який одягнені диски з зубцями. Від розміру даних дисків залежить ширина захвату культиватора. Такі інструменти насаджують на довгу ручку, щоб було зручніше ними користуватися.
 2. Розпушувач призначений для розпушування ґрунту на невеликих територіях, але може використовуватися і для інших цілей.

Переваги ручни​х культиваторів

 • Для роботи за допомогою таких інструментів прикладаються мінімальні зусилля;
 • Простота використання;
 • Відсутність необхідності технічного обслуговування;
 • Акуратність при зрізуванні бур’янів;
 • Можливість здійснювати роботи у важкодоступних місцях;
 • Робота культиватора напряму регулюється людиною;
 • Всі культиватори виконуються з високоякісних матеріалів, які гарантують тривалий термін використання;
 • Інструмент не потребує багато місця для зберігання;
 • Доступна ціна при високій ефективності та якості.

Важливо знати, що при використанні ручних культиваторів від садівника вимагається максимальна увага: слід чітко розраховувати силу тиску на рукоять. Механізми ручного культиватора не передбачають регуляцію заглиблення при обробці землі. Тому при сильному натисканні можна пошкодити кореневу систему рослин, а при недостатньому – отримати низький результат проведеної роботи.

Пропонуємо купити недорого найкращі моделі ручних культиваторів, лопати, сапки, граблі та інші садові інструменти в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми гарантуємо оперативне опрацювання ваших замовлень та швидку доставку товару  в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner