Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Добрива Dunger

Добрива Дюнгер (Dunger) – продукт українського виробництва, адаптований під усі сучасні технології вирощування та системи ґрунтового живлення сільськогосподарських, декоративних та хвойних культур. Компанія "Дюнгер" випускає широкий асортимент добрив на основі органічних речовин та мінералів у гранулах, які добре зарекомендували себе на ринку завдяки високій ефективності та доступній ціні.

ГалереяСписок

Асортимент добрив Dunger

Лінійка продукції Dunger постійно розширюється і сьогодні можна купити добрива кількох асортиментних груп:

  • Амоній сульфат гранульований – гранульовані азотні добрива, призначені для живлення рослин у період вегетації;
  • Амоній сульфат з кремнієм – ефективне поєднання в гранулах азоту з кремнієвими кислотами та мінеральними речовинами для бідних і неродючих ґрунтів;
  • Органо-мінеральні добрива NPK – суміші на основі леонардиту для органічних технологій вирощування рослин. Забезпечують високу врожайність сільськогосподарських рослин із максимальним збереженням ґрунтів;
  • Комплексне мінеральне добриво NPKS – збалансована формула поживних речовин, що має пролонговану дію. Спрямована на підвищення ефективності засвоювання рослинами поживних речовин та води. Забезпечує високу врожайність сільськогосподарських і активний розвиток декоративних культур.

Характеристика міндобрив Дюнгер

Для підживлення рослин Дюнгер пропонує різні за дією комплексні мінеральні добрива у вигляді гранул.

Добриво комплексне універсальне NPKS 12:15:15:15

Призначення: Використовується для підкормки овочів, бобових, зелені, квітково-декоративних культур, листяних дерев та чагарників. Призначене для забезпечення стабільного розвитку рослин, підвищує врожайність, транспортабельність та лежкість овочевої продукції.

Спосіб використання: Добриво Дюнгер вносять до посіву або посадки, розподіляючи на поверхні ґрунту в кількості від 20 до 45 г на квадратний метр в залежності від культури. Норма застосування при підживленні коливається від 15 до 20 г на кв. м.

Добриво комплексне хвойні вічнозелені NPKS (Са+Mg) 10:9:18:5 (10+2)

Призначення: Гранульований засіб Dunger рекомендований для стимуляції росту хвойних культур, рододендронів, азалій, гортензій та інших чагарників, а також декоративних листяних дерев. Підходить для використання на ґрунтах усіх типів. Використання засобу підвищує насиченість кольору хвойних рослин, сприяє формуванню пишної крони та попереджає пожовтіння хвої. Рекомендоване для весняного підживлення при посадці рослин та у період вегетації.

Спосіб використання: Навесні добриво рівномірно розподілити на поверхні вологого ґрунту в кількості від 50 до 200 г на одне дерево або кущ. В період вегетації суміш вносять до двох разів навколо стовбура із розрахунку 500-200 г на рослину.

Добриво комплексне плодово-ягідні культури NPKS 12:15:15:15

Призначення: Рекомендоване для ягідних культур (смородини, малини, полуниці, лохини тощо). Ефективне на ґрунтах будь-якого типу. Забезпечує стабільний розвиток рослин, сприяє утворенню зав’язі, підвищенню кількості та якості, лежкості і транспортабельності плодів і ягід.

Спосіб використання: Добривом Дюнгер підживлюють рослини під час посадки та у період вегетації, рівномірно розподіляючи по розпушеному ґрунту. Термін дії препарату – до 40 днів.

Добриво комплексне газонні трави NPKS (Са+Mg) 20:8:15:4 (7+1)

Призначення: Використовується восени, у період вегетації та для швидкого відновлення після стрижки злаків та газонної трави. Підвищує стійкість до засухи, заморозків і захворювань. Стимулює ріст та густоту зеленої маси, надає їй темно-зеленого інтенсивного кольору.

Спосіб використання: Під час посіву добриво Dunger вноситься із розрахунку 35-40 г на кв. м, після стрижки – 25 г на кв. м. та у подальший період вегетації – 35 г на кв. м. Вносять гранули у сухому вигляді. Під час посіву змішують із верхнім розпушеним шаром землі. Для підживлення культур, що ростуть, сухе добриво розподіляють по поверхні перед поливом.

Добриво комплексне осіннє універсальне NPKS(Si) 5:14:21:6(0,3)

Призначення: Використовують для осінньої підготовки дерев, кущів та городини. Містить фосфор, калій та кремній в оптимальному співвідношенні, підвищуючи опірність культур до негативних факторів зовнішнього середовища та формуючи їх зимостійкість.

Спосіб використання: Під час осінньої посадки використовують в кількості 60-80 г на рослину, вносячи добриво Дюнгер в лунку у перемішку з ґрунтом. Для цибулевих культур добриво вносять у розпушену поверхню ділянки (норма – від 80 до 100 г на кв. м). Дерева під час осінньої підготовки підживлюють безпосередньо у пристовбуровій зоні з розрахунку 60-200 г на рослину.

Добрива Дюнгер у повному асортименті за доступними цінами представлені в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Купити необхідну продукцію можна онлайн. Персонал служби клієнтської підтримки надасть всю необхідну інформацію і відправить замовлення в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner