Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Фарба для захисту дерев

Всі без виключення дерева в саду вимагають певних заходів з догляду. Особливо важливою є весняна та осіння обробка зелених насаджень. Разом з іншими процедурами, такими як розпушування землі та підгодівля спеціальними сумішами, важливим є процес побілки стовбурів. Такі дії допоможуть захистити стовбур від тієї маси негативних впливів, яким він може піддаватися.

ГалереяСписок

Чому важливо фарбувати стовбури дерев?

Відомо, що початок садових робіт припадає на ранню весну – як тільки зійшов сніг, слід починати турбуватися про рослини. Цей період є найбільш сприятливим для обробки дерев. Фарбувати дерева слід двічі на рік – так вдасться забезпечити здоров’я рослин та захистити їх від впливів ззовні. 

Якщо вчасно побілити стовбур на початку весни, можна запобігти потраплянню на нього шкідливих комах, які ще не прокинулися у непрогрітій землі. Разом з тим, ті шкідники, які залишилися зимувати в корі дерев, покриті фарбою, просто гинуть. 

Осіння побілка стовбура здатна захистити його від зледеніння взимку. А коли наступить відлига, садова фарба допоможе запобігти небажаному перегріву кори. 

Обробивши дерева всього кілька разів на рік, можна уникнути багатьох проблем.

Головні переваги фарби для захисту дерев

Сучасні засоби для побілки стовбурів дерев значно виграють у порівнянні зі звичайним вапном, яке використовувалося з подібною метою донедавна. Серед переваг фарби можна назвати такі:

 • Фарба захищає дерева як від комах, так і від навали гризунів;
 • Пофарбований стовбур дерева не піддається сонячним опікам;
 • Садова фарба придатна для обробки рослин всіх видів та сортів;
 • Спеціальний склад забезпечує відмінну вологостійкість;
 • Пофарбованим деревам не страшні сильні морози;
 • Фарбу можна застосовувати для обробки ран після спилювання чи переламування гілок;
 • За допомогою спеціального складу фарби здійснюється захист від комах, що оселилися в складках на корі;
 • Оброблені дерева не піддаються плодовій гнилі, іржі, парші та іншим небезпечним хворобам;
 • Часто розведену у воді фарбу використовують для обприскування крон рослин – це захищає культури від кислотних опадів.

Як підготувати дерево до нанесення фарби?

Завважимо, що побілку наносять виключно на ті дерева, які вже розпочали плодоношення. Для молодих саджанців віком 1-2 роки фарбування може бути згубним. Для захисту молодих рослин краще застосовувати обмотування стовбуру. 

Підготовка дерев до фарбування включає в себе очищення стовбура від мохів, лишайників, відмерлої старої кори. Для видалення лишайників застосовують спеціальні розчини (наприклад, суміш золи з сіллю та господарчим милом, які розводять у воді. Відокремлення старої кори слід здійснювати руками, щоб не травмувати рослини. 

Інструменти для здійснення фарбування

Для фарбування рослин вам може знадобитися один із таких інструментів:

 • Кисть з мочала;
 • Щітка з штучною щетиною;
 • Пензлики, зв’язані в єдину конструкцію;
 • Фарбопульт.

Фарба для захисту дерев в інтернет-магазині eSad.com.ua

В нашому інтернет-магазині ви зможете придбати сучасну, корисну для всіх видів рослин фарбу. Рекомендуємо звернути увагу на спеціалізовані суміші «Садівник», які виготовляє торгова марка Bayris. У складі цих сумішей присутній природний антисептик, який позитивно впливає на культурні рослини. Розхід фарби мінімальний – навіть невеликої її кількості вистачає на обробку багатьох дерев. Білий колір покриття зробить ваш сад естетично привабливим. Фарба не має неприємного запаху та абсолютно безпечна для здоров’я людини. На покриття одного квадратного метру піде всього 100 – 150 грамів сучасної суміші. 

Ви зможете обрати найбільш вигідне для вас фасування – в асортименті нашого магазину є фарба, розфасована в різних кількостях. Ми гарантуємо, що після застосування фарби плоди дерев не втратять своїх смакових якостей. Крім того, за допомогою фарби можна значно підвищити морозостійкість рослин.

 Купити фарбу для захисту рослин можна, зробивши замовлення на сайті інтернет-магазину eSad.com.ua. Якщо у вас виникли запитання щодо застосування сумішей – телефонуйте нашим консультантам і отримуйте кваліфіковані відповіді. Доставка товарів здійснюється в короткі терміни в усі куточки України. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner