Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Шпалерна сітка

Шпалерну сітку виготовляють з пластику, основу якого складають синтетичні інертні полімери. Цей міцний матеріал значно полегшує вирощування витких городніх культур. Він дозволяє не тільки знизити трудовитрати, а й досягти високої врожайності коштом економії використовуваної площі.

ГалереяСписок

Основні види шпалерної сітки

У городників сітку з великими вічками заведено називати «огірковою», адже найчастіше її використовують для підтримки гілок і плодів в’юнких сортів огірків. Ця шпалерна сітка також підходить для організації та розподілу на грядках кущів високорослих томатів, перців, квасолі, баклажанів і кабачків, гороху.

Сітка має високу міцність і не пошкоджується від тривалого впливу ультрафіолетового випромінювання. З неї споруджують конструкції, які здатні витримати високі навантаження. Тому майбутній урожай завжди буде надійно закріплений. Є кілька видів пластикової сітки:

  1. Жорсткі решітки з поліпропілену – підходять для багаторічних чагарників і рослин, таких як в’юнкі троянди й клематіси. Для надійного кріплення квітів і бутонів сітку фіксують на стовпчики або близько розташовану стіну, огорожу.
  2. Сітка для огірків – використовують для вирощування огірків і овочів.
  3. Сітка для винограду – з її допомогою розподіляють лози, грона і спрощують контроль стану виноградних кущів.
  4. Сітка від кротів і від птахів – багатоцільового призначення, дуже міцна та еластична.

Садові зони з однорічними квітами також можна ідеально оформити за допомогою високоякісних шпалерних сіток з великими вічками. Для цієї мети варто, наприклад, купити шпалерну сітку Tenax «Ортінет» з розміром вічок 170х150 мм. Вона стане опорою для яскравих і красиво квітучих рослин. Її можна розмістити на грядці з огірками, як у відкритому ґрунті, так і в теплиці.

Використання шпалерних сіток

Сітка шпалерна може бути використана для різних цілей. В основному, її розглядають як декоративний елемент садового ландшафту призначення якого підтримувати та огороджувати. З її допомогою легко закріпити нетканий матеріал і затінити грядку, розташовану під палючими променями сонця.

Шпалерне вирощування огірків дозволяє фіксувати огіркові вуса і сприяє правильному формуванню кущів, а також виконує ряд інших корисних функцій:

  • дає можливість стеблу рости вертикально, завдяки чому знижується можливість розвитку гнильних процесів;
  • не дає слимакам та іншим шкідникам пошкоджувати листя і стебла;
  • швидкий розвиток рослин збільшує тривалість сезону плодоношення, підвищує обсяг і якість врожаю;
  • спрощує догляд, полив, внесення добрив;
  • легше виконувати прибирання зайвих пагонів, видаляти непотрібне листя.

Сітка для огірків, що закріплена на дерев'яному каркасі, може прослужити не один рік. Однак потрібно пам'ятати, що вирощувати огірки на одному місці більш як два роки не варто, тому конструкцію потрібно регулярно переміщати.

Чим дрібніше вічка, тим міцніше буде опора. Сітка для вирощування овочів дозволить вчасно мульчувати коріння сильно розгалужених сортів і вносити точну кількість мінеральних речовин або перепрілого гною. Завдяки вертикальному розташуванню рослин, поливати їх легко, навіть з лійки. Листя і плоди залишаються сухими. У парниках і теплицях можна встановити систему крапельного зрошення.

Купити шпалерну сітку або оформити замовлення можна на сайті нашого інтернет-магазину. Доставка здійснюється у всі регіони України, в тому числі в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та інші міста нашої країни. При необхідності уточнюйте інформацію у наших консультантів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner