Кошик
2799 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Мішковина для обмотки комів

Натуральне агроволокно – мішковина для обмотки комів. Матеріал має широку область використання, в першу чергу в садівництві – це захист кореневої системи й стовбурів рослин і чагарників. Також мішковина для обмотки комів забезпечує захист стовбурів і коренів від гризунів і пошкоджень. Особливо актуально застосування мішковини при транспортуванні та пересадці посадкового матеріалу.

ГалереяСписок

Мішковина для обмотки – особливості матеріалу

Особливість агроволокна полягає в використанні натуральних матеріалів при його виготовленні: льон (має коричневий відтінок), джут (добре піддається фарбуванню натуральними барвниками, що передбачає можливість надання різних колірних відтінків) або бавовна (має бежевий колір, відрізняється м'якістю й невисокою вартістю). Завдяки цьому мішковині притаманні такі характеристики, як гігроскопічність, відмінна вентиляція та міцність.

Найбільш поширеним серед покупців є агроволокно з джуту. Воно має такі властивості: гігроскопічність, стійкість до шкідників і високий показник міцності.

Мішковина для комів класифікується на три сорти. При цьому основним критерієм є вид ґрунту, на якому передбачається використовувати матеріал.

  1. Стандартний. Рекомендується застосовувати при роботах на піщаних і глинистих ґрунтах.
  2. Середній. Відрізняється не дуже високою щільністю плетіння ниток, що передбачає використання матеріалу на чорноземах.
  3. Важкий. Має високий рівень щільності. Завдяки цьому мішковина призначена для роботи з розсипчастим ґрунтом.

Середній і важкий сорти мішковини для обмотки комів відрізняються високою міцністю і тривалим терміном експлуатації.

При покупці матеріалу рекомендують враховувати розмір нарізаної мішковини. Найбільш розповсюдженими серед покупців є відрізи таких розмірів: 60х60 см, 80х80 см, 100х100 см, 120х120 см, 140х140 см і 160х160 см.

Де і як придбати мішковину

Купити агроволокно можна в нашому інтернет-магазині. Ми активно співпрацюємо з розплідниками, садовими центрами та ландшафтними дизайнерами з різних міст України (Київ, Одеса, Вінниця, Харків, Черкаси, Миколаїв, Херсон, Кривий Ріг, Суми, Ужгород та ін.). Кожен замовник може скористатися гнучкою системою знижок і акцій, різними умовами оплати покупки. Замовлення буде доставлено в будь-який куточок України в найкоротші терміни до місця, зазначеного покупцем.

Якісна мішковина для комів – гарантія збереження рослин при транспортуванні або пересадці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner