Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Держаки для лопат, вил...

Від якості садово-городнього інструменту напряму залежить тривалість терміну його служби. Крім того, бездоганний інвентар допомагає отримати оптимальні результати внаслідок проведення тих чи інших робіт. Якщо інструмент підібрано правильно, то робота в саду або на городі не втомлює і не виснажує. Купити якісні держаки для лопат та іншого інструменту, садовий інвентар для різних цілей рекомендуємо на сайті eSad.com.ua за оптимальною ціною. Усі держаки та ручки, які є в нашому асортименті, відповідають стандартам та вимогам до товарів відповідної категорії. Фірмові комплектуючі від відомих виробників можна замовити з доставкою у будь-який населений пункт України.

ГалереяСписок

Сучасні виробники досить серйозно підходять до створення всіх моделей інструменту. Саме тому в асортименті нашого інтернет-магазину eSad.com.ua представлені чудові зразки для вил, лопат, граблів, сапок, які призначені полегшити працю садівникам і городникам.

Держаки в асортименті на платформі eSad.com.ua

Відомо, що досить багато у процесі обробки присадибних ділянок залежить від зручності та ергономічності держаків садово-городніх інструментів. Так, якщо поверхня держака нерівна, для роботи з ним доводиться одягати спеціальні рукавички, щоб не пошкодити руки. Якщо ж держак і робоча поверхня інструменту ненадійно скріплені, це може призвести до надмірної втоми внаслідок здійснення найпростіших маніпуляцій. Сучкуваті держаки можуть зламатися в найбільш відповідальний момент.

Розуміючи важливість такої деталі інструменту, як держак, ми зібрали для наших клієнтів цілу добірку якісної продукції. В даному розділі сайту eSad.com.ua можна вибрати та купити держаки для лопат, вил, сап, мотик, граблів тощо.

Переваги держаків для інструментів від провідних виробників

  • Всі держаки нашого асортименту мають рівну, гладеньку поверхню;
  • В продукції відсутні будь-які сучкуваті утворення, нерівності, тріщини;
  • Кожна модель – ергономічна та має легку вагу;
  • Ручки для граблів, лопат, сап та вил забезпечують надійне кріплення до робочої поверхні інструменту;
  • Держаки виконані з міцних, надійних матеріалів;
  • Широкий вибір дозволяє вибрати держак до будь-якого садово-городнього інструменту;
  • Доступні ціни.

Як правильно вибрати держак

Окремі виробники пропонують інструменти вже в укомплектованому вигляді. Але бувають випадки, коли клієнту необхідно підібрати держак окремо. Для того, щоб купити держак, слід знаті його призначення та усвідомлювати обсяг робіт, які планується виконувати за його допомогою.

  1. Держаки для лопат – це вироби, правильний вибір яких просто необхідний. Лопата – це той інвентар, який зазнає чи не найбільших навантажень під час використання. І штикові, і совкові лопати призначені для роботи підвищеної тяжкості. Тому міцність держака в даному випадку дуже важлива. Крім того, держак для цього інструменту винен зручно розташовуватися в руках. У деяких випадках держаки для лопат покривають спеціальним лаком, що допомагає вберегти руки від пошкоджень, надмірного тертя. Ще одна перевага покритих лаком держаків – вони не страждають від надмірної вологи. Різні типи лопат потребують різних за розмірами і товщиною держаків. Наші консультанти допоможуть Вам правильно вибрати держак для лопати та порадять найкращі моделі з наявного асортименту.
  2. Підібрати держак для сапи або мотики значно легше – всі вони випускаються згідно узагальненого стандарту й підходять під різнотипні інструменти. Але при виборі тримача для сапки також слід звертати увагу на поверхню – вона має бути максимально гладенькою, без сторонніх утворень, зазубрин чи тріщин. Довжину такого держака підбирають згідно росту працівника.
  3. Держаки для граблів мають деякі відмінності від вищеперелічених моделей. У більшості випадків вони виготовляються з міцної, але легкої по вазі деревини. Крім того, є окремі моделі, створені на основі ПВХ. Тут важливо правильно оцінити майбутні навантаження – адже для розрівнювання поверхні ґрунту слід обирати міцніший держак, ніж для збирання сіна.

Дерево, яке використовують для виробництва держаків, обов’язково повинно проходити полірування. Для збереження зовнішнього вигляду виробів впродовж тривалого терміну використання на держак наноситися спеціальне покриття (здебільшого лаком).

Купити недорого держак для лопат, граблів, сапок, вил можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми підібрали для наших клієнтів бездоганну продукцію від провідних вітчизняних та світових виробників. Крім того, у нас можна купити будь-які садово-городні інструменти для професіоналів і любителів. Доставку товарних позицій здійснюємо в короткі терміни в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner