Кошик
3292 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Маркери і олівці для садівництва

За допомогою маркування всіх без виключення саджанців, навіть на території невеликих садів, можна чітко і без помилок визначити, до якого сорту належить та чи інша рослина. Крім того, спеціальні помітки допомагають не заплутатися при торгівлі рослинами. В процесі діяльності персоналу розсадників та садових центрів без маркування обійтися неможливо. Враховуючи це, ми рекомендуємо замовити та купити за вигідною ціною спеціальні стійкі маркери та олівці для виконання записів на етикетках, бирках, упакуванні, інші засоби для маркування. Олівці та маркери для садівництва відрізняються від канцелярських, оскільки записи, виконані з їх допомогою, повинні бути стійкими до вологи, агрохімії, сонячного проміння та інших чинників.

 

ГалереяСписок

Для чого здійснюється маркування

Дані, внесені на етикетки чи таблички при висадці рослин, є своєрідним «паспортом» культури. Такі позначення легко кріпляться до всіх без виключення рослин, інформуючи людей про головні особливості сорту.

Дуже важливим маркування на яскравих етикетках і бирках на ніжці є у тому разі, якщо рослини представлені у широкому сортовому різноманітті. Це надзвичайно актуально для садових центрів, розплідників чи теплиць, де присутня велика кількість саджанців різного типу.

Садові маркери та олівці – ідеальні засоби для нанесення інформації

Для того, щоб здійснювати якісне, безпечне та ефективне маркування, сучасні садівники, дизайнери ландшафтів та торгові представники використовують спеціалізовані маркери або олівці для садівництва. За їх допомогою вносять позначки для чагарників, квітучих чи плодових рослин, багаторічних декоративних культур.

За допомогою садового маркера або олівця можна нанести напис на:

 • папір;
 • картон;
 • пластик;
 • ПВХ;
 • дерево;
 • легкий метал (алюміній).

Багато найменувань саджанців маркують спеціальними універсальними перманентними маркерами, що забезпечують написи, які в жодному разі не стираються «випадково». Інформація, нанесена за допомогою такого маркера, може бути видалена при потребі, але жодним чином не втрачає чіткості в той період, коли є ще потрібною садівникові.

Переваги маркерів і олівців для садівництва

 • Вироби забезпечують стійкі до ультрафіолетового проміння помітки на етикетках чи табличках, які не вигорають на сонці;
 • Здійснюють стійкі до вологи написи, які не страждають внаслідок сильних опадів чи частих інтенсивних поливів);
 • Стійкість до різних температур дозволяє зберігати інформацію на етикетках і в сильні морози, і в спекотні дні;
 • Абсолютна не токсичність сприяє збереженню здоров’я садівників і рослин, які піддаються маркуванню;
 • Маркери та олівці, виготовлені сучасними виробниками, виключають розмазування чи «прилипання» до рук;
 • Сучасні технології виробництва забезпечують тривалий термін використання.

Конструкція маркерів

Маркери сучасного виробництва складаються з міцного корпусу, виготовленого з використанням пластику високої якості, та наконечника. Корпус не піддається механічним пошкодженням та має щільно підігнану кришку, яка дозволяє захистити наконечник від небажаних протікань чорнил.

Конструкція наконечника передбачає безперебійну подачу чорнил, що дозволяє ефективне використання маркера. При цьому, чорнила захищені від випаровування в ході використання виробів. Високоякісна фарба дозволяє здійснювати чіткі та стійкі до зовнішніх впливів написи. Стерти написане маркером можна за допомогою змоченої в розчині спирту тканини.

Садові олівці

Садові олівці перманентного типу здатні прекрасно наносити написи на поверхні глянцеві, матові, шорсткі або гладкі. Це може бути картон, ПВХ або й пластик. Такі олівці не вимагають спеціального загострення – достатньо просто «зняти» смужечку з облямівки стрижня, що пише.

Ми пропонуємо нашим клієнтам садові олівці та маркери, які відрізняються лаконічним дизайном, мають стильний зовнішній вигляд та високу якість. Згадані засоби допоможуть швидко та без зусиль наносити будь-яку інформацію про рослини на етикетки чи таблички.

Замовити недорогі маркери та олівці можна за допомогою телефонного дзвінка менеджеру інтернет-магазину eSad.com.ua. Кваліфіковані спеціалісти обов’язково допоможуть Вам обрати необхідний товар, який задовольнить всі потреби своїми характеристиками. Доставка здійснюється в максимально короткі терміни в усі регіони України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner