Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Вимірювач кількості опадів

Успішне вимірювання кількості атмосферних опадів можливе із використанням спеціальних засобів. Вимірювач рівня опадів необхідний аграріям, виробникам рослинної продукції, садівникам-любителям та іншим зацікавленим особам. На сторінці інтернет-магазину eSad.com.ua можна замовити та купити з доставкою високоякісний прилад для вимірювання рівня опадів та низку інших вимірювальних приладів. Ми гарантуємо високу якість товарів, оперативну обробку замовлень та доставку покупок в усі регіони України. Застосовуючи дощоміри на практиці, Вам вдаватиметься на високому професійному рівні відкоригувати полив та зрошення, виростити здорові й красиві рослини, отримати чудові врожаї.

ГалереяСписок

Успішне вирощування рослин як на великих промислових територіях, так і на приватних присадибних ділянках залежить від багатьох чинників. Для всіх без винятку культур важливі освітлення, вологість ґрунту, рівень кислотності землі та багато іншого. Тільки при дотриманні основних вимог до догляду за рослинами можна сподіватися на високі врожаї та здоровий, привабливий вигляд кожного окремого сорту.

Вимірювачі кількості опадів – призначення приладів

  • Важливим у догляді за рослинами є чітке знання кількості опадів, які випадають в той чи інший період – це дозволяє довести до автоматизму коригування кількості та якості поливів;
  • Вимірювачі кількості опадів, плювіометри, плювіографи – це пристрої вимірювального призначення для професіоналів, які допомагають визначити рівень атмосферних опадів як рідкого (дощ), так і твердого (сніг, град) типу;
  • Вимірювач кількості опадів відрізняється від плювіографа тим, що перший вимірює кількість опадів, а другий – безперервно реєструє цю кількість, а також інтенсивність опадів;
  • Для вимірювання об'єму атмосферних опадів, які випадають у рідкому вигляді, призначені застосування під назвою «дощоміри».

Види дощомірів

Застосування для того, щоб виміряти кількість опадів, можуть бути звичайними (простими) і автоматичними (здатними самостійно записувати дані).

  1. Звичайні (прості) дощоміри – це металічні відкриті ємності циліндричної форми, які мають об’єм до 500 квадратних сантиметрів при діаметрі 25,2 сантиметри. Ці дощоміри закріплюють на стовпах на висоті приблизно 2 метри над землею. Щоб опади не видував вітер, приладдя оточене спеціальною пластиковою конічною оболонкою. Для вимірювання рідких опадів, що потрапили в дощомір, їх зливають в спеціальну градуйовану мірну ємність з присутністю шкали. Дощоміри такого типу здатні виміряти загальну кількість опадів, дощу, що випав за добу. Число об’єму опадів за певний проміжок часу, вираховують додаванням показників добового об’єму. Ці прилади мають дуже просту конструкцію, тому отримали широке застосування в різних сферах діяльності людини.
  2. Автоматичні вимірювачі опадів дають дані про термін дощового періоду, об’єм опадів та їх розподіл в кожний конкретний дощовий період. Такі прилади називаються плювіографами. Для збирання рідини в цьому випадку використовується приймальна ємність, з якої за допомогою трубки вода потрапляє у циліндр для вимірювання, що містить поплавок. Поплавок в конструкції з’єднаний з спеціальним пристроєм-пером, яке призначене для креслення лінії на стрічці, що одягається на ще одне застосування – барабан. Щодоби барабан провертається на один оборот завдяки годинниковому механізму, що міститься в його середині. Для того, щоб прилад працював без перебоїв, у вимірювальному циліндрі вбудований сифон зі скла. Зігнута частина сифону розташована саме коло пера. Коли ємність наповнюється до певного рівня, вода за допомогою сифона перетікає в іншу ємність і перо повертається в початкове положення. Таким чином починається новий цикл записування даних.

Докладніше про вимірювачі кількості опадів, термометри, та інші прилади можна прочитати в описах до запропонованих в інтернет-магазині eSad.com.ua моделей. Замовляйте товари вже сьогодні – і отримуйте якісні вимірювальні прилади вже за кілька днів у будь-якому куточку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner