Кошик
3288 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Таблички

Таблички для рослин є незамінними, коли потрібно здійснити маркування культур або залишити для себе чи для інших інформацію будь-якого роду. За допомогою табличок можна здійснювати розмежування відкритого простору, лишаючи кожну окрему ділянку для певного сорту рослин. Ми пропонуємо обрати та купити таблички для саду чи городу та інші засоби маркування за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині. Таблички для позначення (маркування) рослин стійкі до руйнівних чинників зовнішнього середовища, мають красивий вигляд та бездоганно виконують свою функцію. Перед здійсненням замовлення Вам варто звернути увагу на такі характеристики, як матеріал виробу, форма, колір, розмір робочої поверхні, спосіб монтажу, довговічність.

ГалереяСписок

Не менш важливими є таблички, розміщені біля молодих саджанців дерев або кущів. Таким чином садівник завжди знає, за якою рослиною і як доглядати, оскільки має чітке уявлення, що і де росте, а також – коли культури були посаджені.

Сфери використання табличок для рослин

Таблички з зафіксованими на них назвами рослин дуже важливі для дизайнерів ландшафтів. Відомо, що, декоруючи простір, дизайнери висаджують багато рослин, і кожна з них має свої особливості. Без присутності такого засобу маркування, як таблички, оформлювачу дуже важко зорієнтуватися у великій кількості саджанців. Але розбиратися в насадженнях – один з головних принципів успішного ландшафтного дизайну, оскільки навіть одна, помилково посаджена рослина може зіпсувати всю композицію згодом, коли виросте до певних розмірів.

Також без табличок для маркування не обходяться виробники сільськогосподарських, кімнатних або декоративних рослин. Адже саме на таблички наноситься спеціальними олівцями та маркерами основна важлива інформація про різні види рослин. Садові центри та розплідники завжди вимагають чіткого маркування. В таких випадках помітки, нанесені на таблички, допомагають здійснювати продажі та облік рослин. А якщо облік культур автоматизований, то без табличок обійтися просто нереально.  

Садівники-аматори, які вирощують рослини екзотичних видів, часто купують садові таблички, щоб не заплутатися у власних насадженнях. Окремі з любителів купують таблички навіть для кімнатних рослин. Зазвичай таким чином фіксують не тільки вид, але й вимоги до частоти та інтенсивності поливу.

Випадки, в яких використовують маркувальні таблички

  1. Коли маркування самої рослини є неможливим або небажаним. Наприклад, розсада може бути пошкоджена традиційними засобами для маркування, тому часто таблички у цьому випадку стають єдиним рішенням.
  2. Під час висіву насіння, коли на табличку обов’язково наносять дату посіву та сорт.
  3. В процесі вирощування рослин у горщиках.

Переваги садових маркувальних табличок

  • Всі таблички стійкі до механічних, кліматичних та хімічних впливів, тому інформація, нанесена на них, зберігається незалежно від погодних умов;
  • Таблички не розриваються і не забруднюються;
  • Термін придатності переважної більшості товарів цього виду складає від 3 до 5 років;
  • На таблички можна нанести будь-яку інформацію: сорт рослини, період посіву, вимоги до догляду, штрих-код чи ціну;
  • Використання табличок дозволяє автоматизувати процеси обліку, транспортування, продажів у садових центрах та інших торгових підприємствах;
  • Використання маркувальних табличок сприяє швидкому просуванню товарів – адже клієнт одразу отримує про них необхідну інформацію.

Таблички в інтернет-магазині eSad.com.ua

Ми пропонуємо клієнтам таблички, виконані в Т-подібній формі. Розмір в області верхньої частини, на яку наноситься інформація, може бути різним. Таблички представлені у вертикальному вигляді та нахиленому під кутом 45 градусів. Висота ніжок коливається в межах від 10 до 45 сантиметрів.

Нижня частина табличок загострена, що дозволяє без прикладання зусиль встромити її в землю. Таким чином, позначення насаджень в теплицях чи на відкритому ґрунті відбувається досить швидко та ефективно.

Написи на табличках здійснюють за допомогою спеціальних садових маркерів або хімічних олівців. Використовувати таблички гранично легко – достатньо просто нанести на поверхню «афіші» необхідну інформацію, встановити табличку біля рослини. Всі таблички призначені для багаторазового використання – маркування можна без проблем стерти, щоб нанести оновлені дані про іншу рослину.

Купити вітростійкі, стійкі до ультрафіолету та перепадів температур таблички можна по доступній ціні в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми можемо гарантувати клієнтам продукцію з необмеженим терміном придатності. Доставка товарів здійснюється в межах усієї України.особіх усилий втікнуть

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner