Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Секатори

Секатори належать до переліку найпопулярніших інструментів для обрізки дерев, кущів, квітів, збору плодів, виконання інших робіт. Обираючи секатор, радимо звернути увагу на тип і форму ліз, особливості регулювання ріжучої голівки, максимально допустимий діаметр зрізу, розмір і форму ручок, амортизаційну систему, можливість замінювати деталі.

Існують моделі, спеціально розроблені для людей, які працюють лівою рукою. Для виконання різнопланової роботи в саду найкраще вибирати універсальні зразки. Для виробничих умов незамінними є портативні електросекатори.

Купити якісний садовий секатор за вигідною ціною рекомендуємо в нашому Інтернет-магазині. У нас великий вибір класичних та спеціальних моделей від найкращих виробників.

ГалереяСписок

Окремі садівники використовують для обрізання дерев та кущів садові ножі. Але з появою різноманітних секаторів, виконувати стрижку культур стало в рази легше. Ці застосунки є більш ергономічними та досконалими, ніж прості ножі.

Особливості конструкції секторів

З розвитком технологій секатори видозмінюються в кращу сторону. Сьогодні - це найбільш зручний інструмент для здійснення обрізки рослин. Кожна з деталей секатора призначений для виконання певної ролі, а вся конструкція відрізняється продуманістю та довершеністю.

Робочі леза інструментів проходять необхідний процес загартування, що робить їх міцними і досить гострими. Такі леза здатні перерізати рослинні волокна, не розщеплюючи їх.

Конфігурація опорного леза передбачає присутність жолобка, по якому може стікати сік. Це сприяє відсутності такого явища, як залипання та забруднення леза.

Важливим елементом секатора є спеціальна система амортизації, призначений для охорони кисті руки від перевтоми та нівелює різкість рухів. Таким чином виключається будь-який ризик травмування. Конструкція передбачає гайку і болт, які затягуються з особливою ретельністю. Вони тримають леза в паралельному положенні. Також присутній спеціальний замок та пружина з нержавіючої сталі. Рукоятки переважно виконуються з міцних матеріалів з м’яким покриттям для зручності. У більшості випадків, рукоятки виконуються в яскравому кольорі.

Віді секаторів

Крім секаторів, які обрізають рослини, є й секатори, що допомагають у процесі щеплення рослин. Інструменти можуть виготовлятися як у механічній інтерпретації, так і в електричній (оснащені акумуляторами).

Спеціалісти вирізняють такі види секаторів:

  • Секатори з одним лезом – інструменти, за допомогою яких обрізають живі гілки, окремі моделі мають спеціальну виїмку на поверхні леза, яка допомагає зафіксувати гілку;
  • Секатори з наковаленкою – приладдя, створене виключно для обрізки сухого гілля, чудово долає великі обсяги роботи і здатне зменшувати навантаження на руку (живі гілки таким секатором не обрізають, аби запобігти травм);
  • Секатори-ножиці – інструменти з двома робочими лезами, призначені для зрізування квітів та молодих гілок (живі гілки травмує здавленням ліз);
  • Секатори з храповими механізмами – універсальні інструменти, призначені для обрізки різних гілок, як сухих, так і живих, ідеально перерізає пагони з діаметром до 30 міліметрів, формує чисті зрізи;
  • Секатори-кущорізи – інструменти, які переважно мають довгі ручки, здатні зменшити навантаження, використовуються для обрізки кущів, перерізають гілки товщиною до 50 міліметрів;
  • Секатори зі штанговим механізмом – мають в комплекті плодозбірник або пилку, використовуються для обрізання гілля, розташованого на висоті.

Як вибрати секатор для саду?

Перш за все, звертайте увагу на матеріал, з якого виготовлені леза. Зазначимо, що ріжучі елементи повинні мати в основі міцну загартовану сталь та тефлонове покриття. Лезо опорного типу обов’язково має бути трохи зігнуте - це допоможе полегшити роботу з пагонами різної товщини. Крім того, секатор повинен мати своєрідну канавку для стікання соків, інакше леза будуть залипати та швидко псуватися.

Ще один критерій відбору секатора – його ергономічність. Він повинен мати таку форму рукояток, яка вдало підійде під особливості руки. Важлива наявність виїмки, що дозволить розмістити вказівний палець. Є секатори із замінними деталями, які рекомендовані для садівників-професіоналів з великими обсягами садів. Ідеальними вважаються секатори із регуляторами ширини.

Також важливо звертати увагу на надійність кріплень всіх деталей.

Пропонуємо купити якісні секатори, засоби догляду та інші товари за доступними цінами в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Наші менеджери допоможуть Вам обрати потрібну модель з найкращими характеристиками. Доставка здійснюється по всій території України.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner