Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Мачете

Мачете слід використовувати у лісовому, сільському, садово-парковому господарстві, інших галузях. Такий інструмент дозволяє виконувати технічно складні завдання швидко та бездоганно. Замовити та купити професійний мачете та сумісні засоби для заточування мають можливість спеціалісти із Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова та інших міст України. Ми пропонуємо найпопулярніші зразки від всесвітньо відомих брендів за оптимальними цінами. Гарантуємо високу якість та довговічність інструментів.

ГалереяСписок

Мачете належить до переліку найдавніших знарядь праці, що в наш час використовується у сільському, садово-парковому, лісовому господарстві, інших галузях. Цей інструмент дає можливість швидко та технічно бездоганно розчистити місцевість від заростей чагарників, кущів, молодих дерев. Сучасні мачете виробники іноді оснащують додатковими опціями, наприклад – пилкою та спеціальними виїмками. Такі допоміжні елементи стають у нагоді працівникам лісового господарства, садівникам, туристам, мандрівникам.

Як обирати мачете

Вибір мачете - завдання непросте.

Перед здійсненням вибору, радимо ознайомитися із такими характеристиками:

 • вага виробу;
 • форма та розмір;
 • якість сталі та специфіка заточування;
 • матеріал ручки;
 • наявність чохла чи футляра;
 • можливість придбати сумісні засоби для заточування леза;
 • наявність додаткових функцій.

Ми радимо підбирати мачете відповідно до власних потреб, враховуючи зріст, вагу, фізіологічні особливості майстра, об’об'єми виконуваної роботи. Для виробничих цілей оптимальними та цілком виправданими є високоякісні зразки Беллота (Жолудь), представлені в нашому Інтернет-магазині.

Чому мачете неможливо замінити іншим інструментом

На сучасному ринку садово-городнього інвентаря та інструменту можна знайте величезну кількість найрізноманітніших товарів. Проте, сотні років люди на усіх континентах використовують мачете для розчистки території, збору врожаю, догляду за садом. Мачете неможливо замінити іншими інструментами із здатністю різати та рубати, завдяки простоті форми, оптимального розміру та легкості в роботі.

Переваги мачете є:

 • маневреність та можливість працювати у важкодоступних місцях, де складно застосовувати сучкоріз чи секатор;
 • довговічність – леза та держаки виготовлені із дуже якісніх матеріалів із високим показником зносостійкості;
 • чимало моделей оснащені додатковими функціями, що робить їх багатофункціональними;
 • легкість у роботі – навчитися працювати із мачете нескладно.

Мачете – інструмент із дуже гострою та міцною робочою поверхнею. Його слід обережно очищати від залишків рослин, смоли, соків, пилу, бруду. Зберігають мачете в оригінальних футлярах, чохлах чи упакуваннях, разом із іншим інвентарем у сухих приміщеннях, у місцях, де немає доступу дітям та стороннім особам.

Робота із мачете може бути травматичною, тому передбачає чітке дотримання правил техніки безпеки. Для тих, хто вперше береться за збір урожаю чи прочищення території з допомогою мачете, рекомендуємо переглянути відео про особливості роботи з таким інструментом, або пройти інструктаж у більш досвідченого майстра.

Перевагами інструментів, представлених в нашому інтернет-магазині є гарна стійкість до деформацій та поломок, оптимальна вага, зручна форма, можливість підібрати засоби очищення та заточування. 

Переглянути асортимент мачете, садових і туристичних ножів та інших товарів радимо на нашій інтернет-платформі eSad.com.ua. Ми постійно вивчаємо потреби сучасного ринку, саме тому пропонуємо високоякісну продукцію від найкращих виробників із різних країн світу за доступними цінами, здійснюємо оперативну доставку покупок по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner