Кошик
3276 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для (Грипл) Gripple

Інструмент для натягування садових шпалер Gripple – це унікальний спосіб створити бездоганну конструкцію з дротів за короткий проміжок часу. Даний засіб дозволяє натягувати дроти будь-якого типорозміру. Такий інструмент відмінно виконує свою функцію. Часто Gripple використовують для натягування різних електродротів та сіток для тваринництва. Пропонуємо увазі наших клієнтів відмінні змінні деталі для Грипл (Gripple), які сприяють високій функціональності інструменту та гарантують безперебійну роботу.

ГалереяСписок

Змінні деталі для Gripple (Грипл)

Змінні деталі виробництва Великої Британії демонструють високі експлуатаційні характеристики. Вони досить прості у монтуванні, надійні та мають тривалий термін служби. Виробник у своїй діяльності орієнтується на найновіші технології та безцінний досвід попередніх поколінь. Саме тому продукція бренду Gripple популярна в колах професіональних майстрів, які виконують різноманітні роботи.

Вироби компанії постійно отримують позитивні відгуки від задоволених користувачів. Українські споживачі також мають змогу оцінити продукцію компанії та порівняти її з аналогами. Зазначимо, що змінні деталі Gripple витримують найжорсткішу конкуренцію і абсолютно відповідні до оригіналу.

Переваги змінних деталей Gripple

 • Для виготовлення продукції використовуються тільки висококласні матеріали;
 • Вироби завжди стійкі до корозії;
 • Конструкція кожної деталі покликана полегшувати роботу із натягування дротів;
 • Змінні елементи демонструють відмінну функціональність;
 • Навіть при інтенсивному використанні вироби міцні на злам, не піддаються впливу зовнішніх чинників;
 • Для виготовлення змінних деталей застосовуються передові технології обробки сталі та інших матеріалів;
 • Деталі прості у монтуванні – заміну може здійснити навіть новачок.

Особливості змінних деталей Грипл

Інструмент для натягування шпалер Gripple дозволяє в чотири рази підвищити продуктивність праці. Це означає, що кожна деталь конструкції ідеально виконує свої функції. Особливостями змінних деталей до Грипл вважають легку вагу, компактні розміри та простоту використання. Інструмент дозволяє швидке натягування дроту із зусиллям до 400 кілограмів. При цьому жодних надмірних старань не потрібно.

Всі змінні деталі, запропоновані виробником, довговічні та стійкі до корозії. Елементи, які мають домінуючі функції, виготовлені з бездоганної сталі. Залежно від покладених на деталь функцій, вона може інтенсивно застосовуватися впродовж тривалого періоду.

Радимо звернути увагу на комплект зажиму для інструменту натягування шпалер Gripple. Цей виріб обов’язково посилить ефективність інструменту. За допомогою даного комплекту роботи здійснюються без вимушених простоїв.

Використання змінних деталей Gripple

Інструмент для натягування дротів використовують в різних сферах. Змінні деталі допомагають якісно здійснювати роботи в таких галузях:

 • Тваринництво;
 • Приватне садівництво;
 • Догляд за великими плантаціями;
 • Виноградники;
 • Дизайн ландшафту;
 • Будівництво та ін.

Естетично привабливі шпалери необхідні квітникарям та любителям витких рослин – ліан. Виноградарство – та галузь, яка постійно вимагає допоміжних конструкцій для рослин. І всі ці сфери так чи інакше потребують інструменту для натягування дротів та змінних деталей до нього.

Ціна на змінні деталі для Gripple

Виробник Gripple провадить гнучку і привабливу споживачам цінову політику. Радимо нашим клієнтам звернути увагу на товарні позиції, представлені на нашому сайті eSad.com.ua. У нас найкращі ціни на садові інструменти та змінні деталі до них в Україні. Наша команда тісно співпрацює з професіоналами в сфері садівництва, які точно знають, як заощадити час та кошти на купівлі відповідних товарів.

У нас можна купити найкращі змінні деталі для Грипл по доступній ціні. В разі виникнення запитань наші спеціалісти нададуть кваліфіковану відповідь. Оформити замовлення можна за телефоном, вказаним на сайті інтернет-магазину. Ми гарантуємо швидку доставку товарних позицій (1 – 3 дні) в будь-яке з міст України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner