Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Металева сітка для комів

У порівнянні з посадкою молодих саджанців, висадка великих дерев з грудкою землі здається складним і сумнівним завданням. Але не всі готові чекати, поки рослини досягнуть потрібної висоти, а іноді план озеленення ділянки змінюється вже після початку робіт. Щоб перемістити, або висадити дорослі дерева на ділянці, рекомендуємо купити металеву сітку для комів.

ГалереяСписок

Характеристики сітки для комів

Продукт розроблений спеціально для перевалки та транспортування дерев зі збереженням материнського ґрунту навколо коренів. Це допомагає рослинам легше перенести стрес від пересаджування, прискорює відновлення взаємозв'язку між надземною і підземною частиною, а значить, збільшує шанси на вдале приживлення.

Сітка для комів виготовлена з міцного сталевого дроту діаметром 1,2-1,4 мм. Форма виробу нагадує мішок, в якому земляна грудка набуває акуратного товарного вигляду. Модель преміумкласу має діаметр 45, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 140 і 170 см, що дозволяє підібрати пакування для рослин різного розміру і віку.

Залежно від типу ґрунту, разом з сіткою може використовуватися мішковина, яка не дасть висипатись дрібним гранулам і піску, а також допоможе зберегти необхідний рівень вологості.

Використання металевої сітки

Пересадка дорослих дерев зазвичай здійснюється взимку, коли активність рослини мінімальна, а земляни грудка добре тримається навколо кореня. Відкриті коріння легко травмуються та обпікаються яскравим сонцем, що знижує можливість приживлюваності на новому місці.

Зимовий варіант не підходить, коли оформлюють «дорослий» ландшафтний дизайн. Використання металевої сітки дозволяє садити дорослі дерева в зручний час, незалежно від пори року і погоди.

Процес пакування земляної грудки:

  1. Рослину викопують з грудкою, найдовші коріння акуратно обрізають. Рівний зріз прискорює загоєння.
  2. На рівному майданчику або в поглибленні розстеляють сітку, її діаметр повинен на 30-40 см перевищувати розмір земляної грудки.
  3. Поверх неї укладають мішковину або полотняну тканину.
  4. У центр пакування ставлять рослину разом з земляною грудкою. Рослину необхідно притримувати за стовбур.
  5. Першою загортають мішковину – вона не дасть висипатись дрібному піску та оголитися кореню.
  6. Для закріплення сітки затягують верхнє кільце і закручують за годинниковою стрілкою, не більше 3 обертів.
  7. Якщо дріт прилягає нещільно, в місці з'єднання вічок необхідно натягнути трос і закрутити його за годинниковою стрілкою.
  8. Для останніх двох пунктів рекомендують використовувати спеціальний гак.

Переваги сітки для пакування

Товар підходить для приватного і промислового використання. Це пристосування незамінне при посадці дорослих рослин, а також перепланування ділянки або парку.

При продажу саджанців і великих дерев сітка дозволяє швидше готувати та акуратно транспортувати рослини, без травмування, пересушування кореневої системи. Це покращує стан саджанця і надає йому товарний вигляд.

Сітка надійно утримує землю навколо кореневища, створюючи для рослини звичне оточення. Дерево може тривалий час перебувати в конструкції з металу і мішковини без негативних наслідків (при збереженні необхідного рівня вологи). При переміщенні кома в посадкову яму упаковку знімати не потрібно – через деякий час вона розпадеться самостійно, не завдаючи шкоди рослині та ґрунту.

Купуйте сітку для комів з доставкою по всій Україні. У нашому інтернет-магазині завжди вигідна ціна для гуртових і роздрібних покупців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner