Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Змінні деталі для Felco

Felco – визнаний бренд світового рівня, який спеціалізується на виготовленні ріжучого інвентарю для садівництва. Основною перевагою продукції компанії є її бездоганна якість. Але, навіть найвитриваліші до експлуатаційних умов інструменти потребують періодичної заміни окремих деталей. Для зручності клієнтів діє оперативна доставка покупок. Змінні деталі Фелко повністю відповідають оригіналам, легко монтуються та дають можливість суттєво збільшити тривалість використання улюбленого секатора, сучкоріза чи іншого виробу. Для продовження терміну експлуатації слід застосовувати лише сумісні засоби для догляду. Ми рекомендуємо замовити і купити за вигідною ціною леза, амортизатори та інші змінні деталі й запчастини для інструменту Felco.

ГалереяСписок

Змінні деталі Felco – доступність та якість

Сьогодні змінні деталі для інструментів виробництва Felco доступні для споживачів та представлені в широкому асортименті. З модельним рядом запчастин відомого бренду можна ознайомитися в даному розділі інтернет-магазину eSad.com.ua. Висока якість продукції не поступається оригінальним частинам інвентарю виробництва Felco.

Цікаво й те, що леза, контрлеза та амортизатори, виготовлені в компанії, мають підвищену універсальність. Вони одночасно можуть підходити до кількох видів секаторів даного бренду. Інструкції для споживачів, які обов’язково надаються до кожного продукту, містять необхідну інформацію щодо можливого застосування запчастини до різних моделей.

Дистриб’ютори з радістю користуються можливістю задоволення великої кількості потреб покупців невеликим переліком частин, адже вони можуть підходити до цілого переліку моделей. Перелік інструментів, які здатні «ожити» за допомогою кожної окремої змінної частини, обов’язково вказується в інструкції, призначеній для споживача.

Якщо ж деталь призначається для однієї ексклюзивної моделі товарного ряду Felco, то це також занотовано в інструкції.

Асортимент запчастин від Felco

Запасні частини бренду призначені для досить широкого асортименту секаторів: серед пропозиції нашого магазину можна обрати деталі для секаторів механічного та пневматичного типу, а також до секаторів з електричним приводом. Крім того, окремі товарні позиції можуть підходити до інструменту інших брендів, наприклад, зразки лез для садового інструменту fiskars, або пропозиція амортизаторів для ряду сучкорізів ARS.

Змінні деталі, представлені в асортименті eSad.com.ua:

  • Широкий ряд лез і контрлез, виготовлених з урахуванням новітніх технологій з високо вуглецевої загартованої сталі;
  • Гідний перелік штанг, використовуваних в пневматичних інструментах, здатних розширити сферу застосування та надати додаткові можливості садівникові;
  • Змінні частини для електричних секаторів, такі як комплекти додаткового оснащення, які дають можливість бути спокійними в разі виходу з ладу інструменту в «цікавий» момент, коли садівник до цього не готовий.

В характеристиках, які надані для кожного з товарів асортиментного ряду інтернет-магазину eSad.com.ua, можна ознайомитися з технічними даними кожної відповідної пропозиції.

Садівники та дизайнери ландшафтів надають перевагу Felco саме тому, що змінні частини до інструментів бренду завжди перебувають у вільному доступі. Це гарантує спокій та впевненість у майбутньому для людей, які займаються як професійним доглядом за садом, так і любительськими садовими роботами.

Якщо Ви любите якісні і довговічні садові інструменти, купуйте змінні запчастини Felco та сумісні засоби догляду в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Ми гарантуємо повну відповідність отриманого вами товару характеристикам, відзначеним на сайті. Доставку здійснюємо в короткі терміни по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner