Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Засоби етикетування рослин

При вирощуванні плодових та декоративних культур дуже важливо уважно ставитися до характеристик сорту та здійснювати рекомендовані заходи з догляду. Але часто, висаджуючи ті чи інші рослини, і садівники-професіонали, і початківці у справі вирощування рослин стикаються з потребою помітити ту чи іншу рослину, щоб відрізнити її від подібних за зовнішнім виглядом. Враховуючи це, ми радимо купити високоякісні засоби для позначення рослин та засоби фіксації в нашому інтернет-магазині. Маркувати (позначати, етикетувати) рослини спеціальними бірками, етикетками, стрічками та іншими спеціальними засобами Вам завжди вдаватиметься легко, оскільки ми пропонуємо найкращі зразки від світових виробників з бездоганною репутацією.

ГалереяСписок

При вирощуванні плодових та декоративних культур дуже важливо уважно ставитися до характеристик сорту та здійснювати рекомендовані заходи з догляду. Але часто, висаджуючи ті чи інші рослини, і садівники-професіонали, і початківці у справі вирощування рослин стикаються з потребою помітити ту чи іншу рослину, щоб відрізнити її від подібних за зовнішнім виглядом. Саме для вирішення цього питання були створені спеціальні таблички та етикетки для чіткої ідентифікації різноманітних культур.

Як таблички, так і етикетки широко застосовуються в розплідниках та садових центрах. Таким чином, з’являється можливість запропонувати клієнтам якісно оформлені товари з основною інформацією про них. Крім того, якісні помітки незамінні при створенні насаджень городніх культур. Агропідприємства широко застосовують таблички, щоб відрізняти посіви ще при появі перших сходів.

Засоби для маркування рослин

Засобів для того, щоб правильно нанести інформацію про рослини, є порівняно небагато. Але всі вони відмінно виконують свою функціональну роль. Процес спеціального маркування рослин стає можливим завдяки:

 • етикеткам;
 • табличкам;
 • смугам для позначення культур;
 • ріббонам для друку;
 • маркерам;
 • олівцям для садівництва.

Всі ці засоби призначення для створення якісних поміток, які дозволяють розрізняти рослини навіть при великих площах насаджень чи у садових центрах, де росте безліч різноманітних плодових і декоративних культур.

Види спеціальних засобів для маркування

 1. Сучасні етикетки для маркування рослин створюються на основі спеціалізованих матеріалів та дають оптимальне рішення для здійснення поміток. На етикетки можна легко нанести інформацію за допомогою друку, а також, послуговуючись маркером чи олівцем для промисловості (садівництва).
 2. За допомогою табличок частіше за все маркують горшечні рослини або розсаду. Ці засоби маркування є дуже міцними і практичними, мають тривалий термін використання. Таблички, виготовлені за допомогою сучасних технологій, можуть служити більше, як 5 років. Їх можна встановлювати на відкритих територіях – загострений кілочок спрощує процедуру маркування і дуже легко входить в ґрунт. На таблички майже не впливають перепади температур, зміна погодних умов, ультрафіолетове проміння та різноманітні хімічні препарати.
 3. Ріббони (фарбувальні стрічки) здатні забезпечити процес якісного друку в потрібному кольорі, який наносять на етикетки. Один рулон подібного ріббона дає змогу нанести інформацію на 6 000 етикеток.
 4. Маркер чи олівець промислового (будівничого) призначення допомагають заповнити етикетки вручну, нанісши на них потрібну інформацію власноруч. Написи, здійснені за допомогою промислових маркерів та олівців дуже стійкі до потрапляння вологи внаслідок снігопадів чи дощів. Крім того, такі написи не піддаються вигоранню.
 5. Різнокольорові смужки допомагають позначити рослини різних видів та сортів.

Переваги етикеток і табличок

Всі етикетки та таблички, представлені в асортименті нашого інтернет-магазину, мають високу міцність та відрізняються надійністю. Вони досить стійкі до впливів зовнішнього середовище: погодних умов, хімічних препаратів, ультрафіолету. Етикетки, а також таблички дозволяють наносити необхідну кількість написів, що здійснюється садовими маркерами або олівцями.

З використанням засобів маркування стало можливим чітко облікувати рослини у розплідниках, розсадниках чи садових центрах. Крім того, завдяки спеціальній інформації, нанесеній на маркувальні засоби, здійснюється безпомилковий продаж саме тих рослин, які були замовлені клієнтом.

Фермери, які щороку висівають у ґрунт культури і мають площі величиною в конкретну кількість гектарів, завжди обирають таблички для того, щоб встановити їх на межі посівів. Таким чином, при здійсненні робіт по догляду чи обробці рослин проти шкідників, власники великих полів безпомилково визначають, що саме і на якій території було посіяне.

Купити недорого таблички і етикетки для маркування рослин та інші засоби можна в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. Вся наша продукція має відмінну якість та демократичну ціну. Доставка товарів здійснюється в будь-який населений пункт України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner