Кошик
3269 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Агротекстиль і сітка

Агротекстиль і сітка належать до переліку важливих і незамінних засобів сучасного виробника рослинної продукції чи садівника-любителя. Білий, чорний, двоколірний текстиль і сітку можна обрати залежно від вимог і побажань клієнта. Ціни на усю продукцію, яку можна замовити та купити у нашому інтернет-магазині, завжди оптимальні, а якість – бездоганна. Представлені товари відповідають найвищим стандартам якості, сертифіковані, безпечні для людини і довкілля.

ГалереяСписок

Незалежно від того, скільки гектарів землі Ви обробляєте, для отримання хороших результатів слід завжди купувати добротні засоби, які спеціально розроблені для вирішення тієї чи іншої цілі. Сітки та агротекстиль бувають надзвичайно різноманітними, виготовляються як вітчизняними, так і закордонними виробниками. Щоб покупка була вдалою, необхідно заздалегідь ознайомитися із технічними характеристиками товарів, їх цільовим призначенням, розміром полотен, кольором, іншими даними.

Правила вибору агротекстилю та сітки

  • Агротекстиль українських та закордонних виробників відрізняється за щільністю. Саме від цього показника буде залежати теплообмін і здатність захищати рослини від морозу, вітру, довговічність, проникність вологи і повітря.
  • Колір полотна може бути різним – білим, чорним, чорно-білим (двосторонній зразок). Залежно від кольору, даний засіб застосовують як замінник мульчі чи парник (укриття).
  • Формат полотна буває різним – рулон або пакет. Ширина та довжина також у різних виробників суттєво відрізняються – існують невеликі відрізи текстилю для маленьких городів та садів, а також полотна завдовжки до 100 м (для великих виробництв).
  • Коли необхідно захистити рослини від морозів, найкраще для кожного регіону підбирати текстиль індивідуально. Наприклад, білі полотна Грінтекс із щільністю 50 г/м² захищають рослини від морозів до -10°.
  • Садова сітка виготовляється із металу, пластику, інших матеріалів, тому перед покупкою слід чітко визначитися, яке саме завдання вона виконуватиме. Варто звертати увагу на такі критерії, як розмір вічка, висота та ширина, піддатливість у роботі, екологічність та безпечність. Високоякісна сітка служитиме впродовж тривалого періоду без втрати початкових характеристик. Важливим критерієм вибору сітки є її дизайн.

Ми пропонуємо різноманітний високоякісний садово-городні агротекстиль та сітку вітчизняним виробникам рослинної продукції та індивідуальним садівникам. З асортиментом товарів можна ознайомитися в нашому інтернет-магазині eSad.com.ua. У нас налагоджена співпраця із найкращими компаніями-виробниками текстилю та сіток, тому ми завжди постачаємо найкращі та найбільш затребувані товари з бездоганними характеристиками, слідкуємо за появою новинок, піклуємося та дбаємо про українських аграріїв, фермерів, ландшафтних дизайнерів, реалізовуючи виключно якісний товар. Обробку замовлень та доставку покупок здійснюємо оперативно по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner