Кошик
3287 відгуків
+380 (68) 233-22-33
+380 (68) 233-22-44
eSad.com.ua

Українські видавництва

На сторінках нашого сайту eSad.com.ua клієнтам запропоновані цінні книжки, які гарантовано стануть настільними для багатьох садівників та городників. Пропонуємо якісну літературу, видану українською та російською мовами українськими видавництвами. З зібраних у нас видань ви зможете багато дізнатися про садові, декоративні та кімнатні рослини. Ви зможете навчитися правильно доглядати за культурами, не витрачаючи на роботу в саду і на городі багато часу та зусиль. 

ГалереяСписок

В нашому зібранні – тільки література, яка не втратила своєї актуальності. Це значить, що всі поради, дані авторами, будуть корисними сучасникам незалежно від виду діяльності. Переважна більшість книг мають кольорові ілюстрації. Для друку використаний якісний папір та застосовані зручні шрифти. Читання гарантовано принесе задоволення і користь!

Зазначимо, що у відповідному розділі нашого сайту ви зможете знайти і літературу закордонних видавництв, перекладену на зрозумілу мову. Тому зичимо нашим клієнтам приємного читання!

Перелік та опис українських видавництв

В нашому асортименті ви знайдете книги видавництв з різних регіонів України. Нижче ми перелічимо найбільш відомі компанії, які займаються випуском якісної і корисної книжкової продукції. 

  1. «Клуб сімейного дозвілля». Потужне видавництво, яке займається безперервним випуском книг у великій кількості. Література, видана тут, охоплює абсолютно всі сфери людського життя. Не дивно, що вагоме число книг випускається саме про рослинництво. Наш інтернет-магазин презентує клієнтам велику кількість книжок, виданих в КСД («Клуб сімейного дозвілля»). Серед зразків можна знайти книги про виноградарство, вирощування троянд, обрізку рослин, вирощування фруктових дерев, дизайн ландшафту тощо. 
  2. «Ранок» - видавництво, яке в своїй спеціалізації орієнтується на дитячу, методичну та навчальну літературу. Серед широкого спектру навчальних та методичних посібників не останнє місце посідає і пізнавальна література для дорослих. Сьогодні продукція видавництва охоплює величезну нішу на українському ринку. Радимо звернути увагу на енциклопедії, видані цим підприємством – в них ви знайдете багато цікавої та корисної інформації.
  3. Видавничий дім «Школа» - компанія, що в переважній більшості випускає книги для дітей. Кожна вікова група дітлахів забезпечена пізнавальними книжками, виданими в «Школі». Проте, наші клієнти можуть знайти серед продукції видавництва і літературу, спрямовану на попит дорослого читача. Зокрема, тут видають бездоганний енциклопедичний довідник про кімнатні рослини. 
  4. «Аргумент Принт» - видавництво, що спеціалізується на випуску тематичного спектру книжок. Зокрема, тут гарно представлені художня, навчальна та прикладна література. Серед книг можна знайти екземпляри про здоровий спосіб життя, кулінарію, рукоділля тощо. В цьому переліку присутні і книги про рослини та ландшафтний дизайн. 
  5. ГК «Хмелева» - видавництво, яке працює при розсаднику в Івано-Франківську. В нашому асортименті ви можете знайти книгу про зразки екзотичних ліан, дерев та кущів, укладену фахівцями розсадника.

Переваги купівлі книг українських видавництв в інтернет-магазині eSad.com.ua

Всі книги, які представлені в нашому асортименті, мають детальні описи. Якщо ж у клієнта виникають запитання – наші кваліфіковані консультанти надають вичерпні відповіді. Ми пропонуємо літературу, покликану навчити доглядати за рослинами різних видів та сортів. Серед видань також присутні зразки про ефективну боротьбу з шкідниками та хворобами. 

Кожна з книг надає відповіді на тематичні запитання садівників та городників. Експертні статті, реалістичні ілюстрації та актуальна для сучасності інформація сьогодні доступні для наших клієнтів. 

Замовляйте книги українських видавництв на сайті eSad.com.ua – і вже за кілька днів отримуйте їх у своєму населеному пункті в будь-якому куточку України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner